OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
LC To LC Duplex Outdoor CPRI Optic Fiber Patch Cable OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 For FTTA Fiber Jumper Patch Cord

کابل پچ فیبر نوری LC To LC Duplex Outdoor CPRI Optical Fiber OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 For FTTA Fiber Jumper Patch Cord

  • برجسته

    ,

    ,

    fiber optic jumpers

  • محصولات
    CPRI Outdoor SM MM LC to LC DX Optical Patch Cord
  • نوع لهستانی
    PC / UPC
  • گم شدن درج
    .30.3dB
  • برگشت ضرر
    APC ≥60dB; APC d60dB ؛ PC ≥30dB کامپیوتر d30dB
  • تعداد فیبر
    دوبلکس
  • قطر کابل
    7.0 میلی متر
  • کت کابل
    LSZH
  • طول موج
    1310 / 1550nm
  • محل منبع
    چين
  • نام تجاری
    OEM or OMC
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    سیم پچ CPRI SM MM LC - LC DX
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی ، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر کارتن
  • زمان تحویل
    3-7 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    Western Union، T / T، Paypal
  • قابلیت ارائه
    100000 قطعه در هر ماه

کابل پچ فیبر نوری LC To LC Duplex Outdoor CPRI Optical Fiber OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 For FTTA Fiber Jumper Patch Cord

کابل پچ فیبر نوری LC To LC Duplex Outdoor CPRI فیبر نوری OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 برای فیبر FTTA فیبر بلوز پچ

 

کابل پچ فیبر CPRI برای ایستگاه های پایه بی سیم نسل جدید (WCDMA / TD-SCDMA / WiMax / GSM).چنین محصولاتی می توانند مطابق با شرایط FTTA (الیاف بالای برج) برای شرایط محیط بیرون و شرایط نامساعد جوی باشند.به خصوص در ایستگاه های پایه 3G ، 4G و WiMax و فناوری بزرگنمایی توزیع شده فیبر نوری ، کابل پچ فیبر CPRI به سرعت در حال تبدیل شدن به رابط اتصال استاندارد است.

 


بسته بندی و تحویل:
 

جزئیات بسته بندی

1. بخور طبل چوب ، طبل plywooden یا طبل چوبی
2. جعبه کارتن
3. سفارشی

بندر: شنژن


شرح:

 

کابل پچ فیبر نوری LC به LC Duplex Outdoor CPRI فیبر نوری OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 LSZH

 

پارامترهای کابل

11.png 2.png

 

تعداد فیبر

ابعاد کابل

میلی متر

وزن کابل

کیلوگرم در کیلومتر

کشش (N)

خرد کردن

(N / 100 میلی متر)

حداقلشعاع خم

(میلی متر)

دامنه دما

 

طولانی مدت کوتاه مدت طولانی مدت کوتاه مدت پویا ایستا
2 7.0 42 200 400 300 1000 20D 10D -20- + 70

توجه داشته باشید:

1. تمام مقادیر جدول ، که فقط برای مرجع هستند ، بدون اطلاع قبلی قابل تغییر هستند.

2. ابعاد و وزن کابل منوط به کابل سیمپلکس با قطر بیرونی 2.0 / 1.6 است.

3. D قطر خارجی کابل دور است.

مشخصات نوری

 

مورد پارامتر
نوع اتصال دهنده LC ، SC ، FC ، ST ، E2000
از دست دادن درج <0.3dB
برگشت ضرر SM> 50dB ، APC> 60dB ، MM> 35dB
تکرارپذیری <= 0.1
قابلیت تعویض <= 0.2dB
ماندگاری <= 0.2dB
طول فیبر 1 متر ، 2 متر… .. هر طول اختیاری است.
طول و تحمل 10 سانتی متر
دمای کار -20 درجه سانتیگراد ~ + 85 درجه سانتیگراد
دمای ذخیره سازی -20 درجه سانتیگراد ~ + 85 درجه سانتیگراد

 

12.png

 

امکانات

 

برای دسترسی آسان به SFP ، دریچه باز کنید

بازخورد مکانیکی مثبت در صورت جفت شدن کامل با اپراتور

جفت گیری یک دست

پلاگین دارای طراحی بدون تحمل است و کاملاً روی محور Z شناور است

بدون کابل در حین نصب یا بعد از نصب

سنباده ریخته گری فلزی مقرون به صرفه

نسخه قابل نصب در زمینه موجود است

ضد آب ، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر خوردگی

مشخصات مکانیکی و محیطی خوب ؛

ویژگی های بازدارنده شعله مطابق با الزامات استانداردهای مربوطه است.

مشخصات مکانیکی ژاکت مطابق با الزامات استانداردهای مربوطه است.

نرم ، انعطاف پذیر ، مسدود شده در برابر آب ، مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش ، راحت گذاشته می شود و متصل می شود ، و دارای ظرفیت انتقال اطلاعات زیادی است

نیازهای مختلف بازار و مشتریان را برآورده کنید

برش سرسره باعث حذف گیرنده گیرنده از طریق دیواره (نیازی به باز کردن PRH برای تعویض گیرنده گیرنده نیست)

قفل سرنیزه ای محکم برای جفت گیری آسان ، سریع و ایمن

 

محصولات مرتبط

 

کابل پچ فیبر نوری LC To LC Duplex Outdoor CPRI Optical Fiber OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 For FTTA Fiber Jumper Patch Cord 3

کابل پچ فیبر نوری LC To LC Duplex Outdoor CPRI Optical Fiber OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 For FTTA Fiber Jumper Patch Cord 4

کابل پچ فیبر نوری LC To LC Duplex Outdoor CPRI Optical Fiber OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 For FTTA Fiber Jumper Patch Cord 5


کاربرد:

 

0000000.png

1. CATV

2. خاتمه فعال dvice

3. شبکه های مخابراتی

4. مترو

5. شبکه های محلی (LAN)

6. شبکه های پردازش داده

7. تجهیزات آزمایش


بسته بندی
 
این بسته کابل فیبر نوری به راحتی گرفته شده و محافظت شده توسط OMC به عنوان de
خطا. اندازه استاندارد کارتن: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر ؛44 * 34 * 24 سانتی متر54 * 39 * 34 سانتی متراینکه کدام کارتن استفاده شود به کالا بستگی دارد
تعدادبسته بندی را می توان سفارشی کرد.
کابل پچ فیبر نوری LC To LC Duplex Outdoor CPRI Optical Fiber OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 For FTTA Fiber Jumper Patch Cord 7

اطلاعات شرکت

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شده است ، از سال 2007 صادرات محصولات منفعل FTTX را انجام داده است. ما بر ارائه راه حل های FTTX نوآورانه و یکپارچه برای انواع برنامه ها / شبکه ها متمرکز هستیم.قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است.محصولات ما از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعا بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند.ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم.ما به شما کمک می کنیم محصولات مناسب نیاز شبکه نوری خود را انتخاب کنید.

 

 

تضمین کابل فیبر نوری با کیفیت بالا
تست عملکرد جامع اطمینان حاصل می کند که کابل با امنیت بیشتری کار می کند و انتقال داده در شبکه شما با اطمینان تر و پایدارتر است.

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

کابل پچ فیبر نوری LC To LC Duplex Outdoor CPRI Optical Fiber OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 For FTTA Fiber Jumper Patch Cord 10

Exhibition.jpg


س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop ؛

کابل فیبر وصله زرهی داخلیسیم پچ نوری SC / LC / FC / ST ؛سیم پچ نوری MTP / MPO.

 

3. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه واجد شرایط ISO9001 ، ROHS ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چیست؟

ظرف 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری ؛

3 ~ 5 روز برای پچ کابلهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

برای پچ کابلهای فیبر نوری MOQ لازم نیست ، زیرا موجودی برای انواع عادی وجود دارد.

 

6. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.