• OMC Industry Co.Limited
    لنا
    با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.
  • OMC Industry Co.Limited
    جیسون
    این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.
  • OMC Industry Co.Limited
    TIM Borros
    من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.
تماس با شخص : Kanglly Wong
شماره تلفن : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
چین 12 هسته نوع B MTP زن - LC SM 9/125 دم Fanout 2.0mm با اتصال LC SM، ساختار کابل مهار، Usconec MTP

12 هسته نوع B MTP زن - LC SM 9/125 دم Fanout 2.0mm با اتصال LC SM، ساختار کابل مهار، Usconec MTP

از دست دادن درج SM: ≤0.7dB(standard); ≤0.7dB (استاندارد)؛ ≤0.35dB(Elite) ≤0.35dB (Elite)
MM از دست دادن درج: ≤0.5dB(standard); ≤0.5dB (استاندارد)؛ ≤0.35dB(Elite) ≤0.35dB (Elite)
ضرر برگشتی SM: ≥55dB
چین OM4 50 / 125μm چند حالت MTP کابل مادون قرمز، 3.0mm کت OD MTP 12 فیبر کانکتور

OM4 50 / 125μm چند حالت MTP کابل مادون قرمز، 3.0mm کت OD MTP 12 فیبر کانکتور

حالت فیبر: OM4 50 / 125μm چند حالت
تولید - محصول: MTP مرد - MTP مرد 12F OM4 LSZH 20M نوع B
اتصال دهنده: MTP مرد به MTP مرد
چین کابل تنه 8 هسته ای MTP Trunk Loss Super Low Insertion Cable زرد رنگ

کابل تنه 8 هسته ای MTP Trunk Loss Super Low Insertion Cable زرد رنگ

نام محصول: کابل ورودی MTP به SC 8 Cores
رابط: MTP SC
از دست دادن درج: ≤0.2dB
چین کابل تنه MTP تک حالت شکستن کابل 2.0mm MTP MTP زن تا FC UPC 12 الیاف LSZH OS2 9 / 125μm

کابل تنه MTP تک حالت شکستن کابل 2.0mm MTP MTP زن تا FC UPC 12 الیاف LSZH OS2 9 / 125μm

نام محصول: کابل تنه MTP تک حالت شکستن کابل 2.0mm MTP MTP زن تا FC UPC 12 الیاف LSZH OS2 9 / 125μm
گم شدن درج: .0.35dB (کم ضرر)
برگشت ضرر: d55dB
چین کابل تک حالته مهارکننده Breakout Patch Cable 12F MTP Female to 6 LC UPC Duplex LSZH OS2 9/125 Trunk Cable Jumper

کابل تک حالته مهارکننده Breakout Patch Cable 12F MTP Female to 6 LC UPC Duplex LSZH OS2 9/125 Trunk Cable Jumper

محصولات: کابل برک آکورد 12 حالت MF زنانه تا 6 LC UPC Duplex LSZH OS2 9/125
گم شدن درج: .0.35dB (کم ضرر)
برگشت ضرر: MTP ≥55dB ، LC≥50dB
VIDEO چین کابل MTP Trunk 12 Fiber 9 / 125μm MTP to MTP Female Single Mode OS2 LSZH Type A Patch Cable

کابل MTP Trunk 12 Fiber 9 / 125μm MTP to MTP Female Single Mode OS2 LSZH Type A Patch Cable

محصولات: 55dB Return Loss MTP Trunk Cable OS2 LSZH نوع A 12 فیبر 9 / 125μm تک حالت
گم شدن درج: .0.35dB (کم ضرر)
برگشت ضرر: d60dB
VIDEO چین کابل تنه 12 فیبر MTP 9 / 125μm 2.0mm USconec MTP / APC زن به MTP / APC زن OS2 G657A2 LSZH کت زرد

کابل تنه 12 فیبر MTP 9 / 125μm 2.0mm USconec MTP / APC زن به MTP / APC زن OS2 G657A2 LSZH کت زرد

محصولات: کابل تنه 12 فیبر MTP 9 / 125μm 2.0mm USconec MTP / APC زن به MTP / APC زن OS2 G657A2 LSZH کت زرد
گم شدن درج: .0.35dB (کم ضرر)
برگشت ضرر: d60dB
VIDEO چین کابل تنه OM4 MTP مرد 24F SX 50 / 125μm MTP با ژاکت G651 Magenta LSZH

کابل تنه OM4 MTP مرد 24F SX 50 / 125μm MTP با ژاکت G651 Magenta LSZH

نام محصول: کابل تنه OM4 MTP مرد 24F SX 50 / 125μm MTP با ژاکت G651 Magenta LSZH
از دست دادن درج (MTP): .0.35dB
ضرر بازگشت (MTP): d25dB
VIDEO چین 12F MTP فیبر نوری پچ بند نر 50/125 OM4 نر - مرد B نوع ناپایدار فقیر است

12F MTP فیبر نوری پچ بند نر 50/125 OM4 نر - مرد B نوع ناپایدار فقیر است

از دست دادن MM درج:: ≤0.5dB (استاندارد)؛ ≤0.35dB (کم ضرر)
افت بازدهی MM:: ≥35dB
تعویض پذیری:: ≤0.2dB
VIDEO چین 8F MTP فیبر نوری Loopback 9 / 125μm برای اتصال کابل Trunk OS2 نوع زن

8F MTP فیبر نوری Loopback 9 / 125μm برای اتصال کابل Trunk OS2 نوع زن

محصولات: 8F MTP فیبر نوری Loopback 9 / 125μm برای اتصال کابل Trunk OS2 نوع زن
فیبر اتصال دهنده: MTP APC SM 8F زن
گم شدن درج: SM (G657A1) <1.0dB
1 2 3 4