OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
Fiber Optic Patch cable SC LC  FC ST Simplex Duplex  SM 9 / 125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC

کابل فیبر نوری SC LC FC ST Simplex Duplex SM 9/125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC

  • برجسته

    ,

    ,

    fibre optic patch leads

  • محصولات
    کابل فیبر نوری
  • اتصال دهنده
    SC LC FC ST
  • از دست دادن درج
    .30.3dB (کمترین ضرر)
  • ضرر بازگشت SM
    UPC≥50dB ، APC ≥60dB ،
  • از دست دادن بازگشت
    MM≥35dB
  • نوع فیبر
    SM 9/125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5
  • مواد کابل
    OFNR OFNP LSZH PVC
  • سطح کیفیت
    IEC درجه C و IEC درجه B
  • محل منبع
    چين
  • نام تجاری
    OEM or OMC
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    کابل فیبر نوری SC LC FC ST Simplex Duplex SM 9/125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    10رایانه های شخصی
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی ، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر کارتن
  • زمان تحویل
    3-7 روز
  • شرایط پرداخت
    Western Union، T / T، Paypal
  • قابلیت ارائه
    1000000 قطعه در هر ماه

کابل فیبر نوری SC LC FC ST Simplex Duplex SM 9/125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC

کابل فیبر نوری SC LC FC ST Simplex Duplex SM 9/125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC کابل

از کابل های FIber Patch برای تهیه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از کابل پچ ، روشی سریع و آسان را برای مسیریابی لکه های فیبر در مراکز داده ، سرپیچ ها ، مراکز سلولی و دفاتر مرکزی فراهم می کند. بند ناف را می توان در مسیر اتصال یا متقابل اتصال فیبرهای ورودی به تجهیزات الکترونیکی و تهیه لکه گیری در مسیرهای فیبر استفاده کرد. تارهای پچ شامل مجامع ساده ، دوبلکس و چند فیبر است.

کابل های Patch OMC مطابق با استانداردهای صنعت TIA 604 (FOCIS) ، IEC 61754 و YD / T تولید و آزمایش می شوند. انواع فیبر OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4 ، OM5 یا OS2 برای پاسخگویی به نیاز گیگابیت اترنت ، 10 گیگابیت

کانال اترنت و پر سرعت کانال فیبر. هر خاتمه از طریق تست پارامتر دقیق برای اطمینان از بالاترین در عملکرد شبکه.

استاندارد اتصال:

SC: TIA / EIA ، FOCIS3 ، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.

LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.

FC: EIA / TIA-604-04 ، FOCIS4 ، NTT-FC، GR-326. IEC61754-13 و JIS C5973

ST: TIA / EIA ، FOCIS2 ، GR-326. IEC61754-2 و JIS C5973 و غیره

MU: TIA / EIA-604-3A، GR-326.NTT-MU، JIS و IEC.

MTRJ: TIA / EIA ، FOCIS12 ، GR-326. IEC و JIS C5973.

DIN: IEC61754-3

E2000: IEC61754-15

کانکتور موجود:

انواع کابل پچ

کابل های حالت PIngle

این کابل فیبر نوری تک حالت 9/125 OS2 برای اتصال اتصالات اترنت 1G / 10G / 40G / 100G / 400G ایده آل است. این می تواند داده ها را تا 10 کیلومتر در 1310nm یا 40 کیلومتر در 1550nm انتقال دهد.

مشخصات:

نوع اتصال LC ، FC ، SC ، ST نوع لهستانی UPC به UPC
حالت فیبر OS2 9 / 125μm طول موج 1310 / 1550nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d50dB
فیبر درجه G.657.A1 (سازگار با G.652.D) حداقل شعاع خم 10 میلی متر
استنباط در 1310 نانومتر 0.36 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1550 نانومتر 0.22 دسی بل / کیلومتر
تعداد فیبر هسته های 1-144 قطر کابل 0.9-3.0mm
کت کابل PVC ، LSZH ، OFNR ، OFNP قطبیت A (Tx) به B (Rx)
دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C دمای ذخیره سازی

-40 ~ 80 ° C

کابل های MM OM1 62.5 / 125 Patch

این کابل فیبر نوری چند حالته 62.5 / 125 OM1 برای اتصال گیرنده های 100 / 1000BASE-SX و غیره برای برنامه های سریع اترنت ، گیگابیت اترنت و کانال فیبر ایده آل است.

مشخصات:

نوع اتصال LC ، SC ، FC ، ST .... نوع لهستانی UPC به UPC
تعداد فیبر 1-144 درجه حالت فیبر OM1 62.5 / 125μm
طول موج 850 / 1300nm فاصله 1 اترنت 1G 280 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه G.651 حداقل شعاع خم 15 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
کت کابل PVC ، LSZH ، OFNR ، OFNP قطر کابل 0.9-3.0mm
قطبیت A (Tx) به B (Rx) دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C

کابل های MM OM2 50/125 Patch

این کابل فیبر نوری multimode 50/125 OM2 برای اتصال برنامه های فرستنده گیرنده 1000BASE-SX ، SFP و غیره برای برنامه های اترنت گیگابیتی و کانال فیبر ایده آل است.

مشخصات:

نوع اتصال LC ، SC ، FC ، ST ، ...... نوع لهستانی UPC به UPC
تعداد فیبر 1-144 درجه حالت فیبر OM2 50 / 125μm
طول موج 850 / 1300nm فاصله 1 اترنت 1G 550 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه خم بی حساس حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
کت کابل PVC ، OFNP ، OFNR ، LSZH قطر کابل 0.9-3.0mm
قطبیت A (Tx) به B (Rx) دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C

کابل های MM OM3 50/125 Patch

این کابل فیبر نوری multimode 50/125 OM3 برای اتصال 10G SR ، 10G LRM ، SFP + فرستنده فرستنده و غیره برای اتصالات اترنت 10G / 40G / 100G ایده آل است و مشخصات فیبر مورد نظر برای اتصالات اترنت 10G است.

مشخصات:

نوع اتصال LC ، SC ، FC ، ST ...... نوع لهستانی UPC به UPC
تعداد فیبر 1-144F حالت فیبر OM3 50 / 125μm BIF
طول موج 850 / 1300nm 10G فاصله اترنت 300 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه G651 حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
کت کابل OFNR ، OFNP ، PVC ، LSZH قطر کابل 0.9-3.0mm
قطبیت A (Tx) به B (Rx) دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C

کابل های MM OM4 50/125 Patch

این کابل فیبر نوری multimode 50/125 OM4 برای اتصال 40G BIDI SR ، 10G SR ، QSFP + ، SFP + فرستنده های فرستنده و غیره برای اتصالات اترنت 10G / 40G / 100G ایده آل است و مشخصات فیبر مورد نظر برای برنامه های 40G / 100G است.

مشخصات:

نوع اتصال LC ، SC ، FC ، ST .... نوع لهستانی UPC به UPC
حالت فیبر OM4 50 / 125μm طول موج 850 / 1300nm
40G فاصله اترنت 150 متر در 850nm فاصله 100G اترنت 100 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه خم بی حساس حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
تعداد فیبر هسته های 1-144 قطر کابل 0.9-3.0mm
کت کابل LSZH ، PVC ، OFNP ، OFNR قطبیت A (Tx) به B (Rx)
دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C دمای ذخیره سازی -40 ~ 80 ° C

کابل های MM OM5 50/125 Patch

OM5 با TIA-492AAAE و پیش نویس الزامات IEC 60793-2-10 A1a.4 در حالی که کاملاً با عقب با شبکه ها و برنامه های موجود OM4 سازگار است ، دیدار می کند. این سازگار با RoHS مطابقت دارد و بند ناف فیبر به منظور اطمینان از کیفیت بالای نوری از بین می رود.

مشخصات:

نوع اتصال LC ، SC ، FC ، ST ...... نوع لهستانی UPC به UPC
حالت فیبر OM5 50 / 125μm طول موج 850 / 1300nm
40G فاصله اترنت 440 متر در 850nm فاصله 100G اترنت 150 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه خم بی حساس حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
پهنای باند معین موثر (با سرعت 850 نانومتر) 004700 مگاهرتز · کیلومتر پهنای باند معین موثر (با سرعت 953 نانومتر) 702470 مگاهرتز · کیلومتر
تعداد فیبر 1-144 هسته قطر کابل 0.9-3.0mm
کت کابل PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR قطبیت A (Tx) به B (Rx)
دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C دمای ذخیره سازی -40 ~ 80 ° C

تحمل طول

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

 

بسته بند-پچ

ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا

13

کیفیت Contorl.jpg


گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود


Exhibition.jpg

حمل و نقل.jpg

سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط واجد شرایط ISO9001 ، ROHS با مواد اولیه تولید می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

نوع اتصال LC ، SC ، FC ، ST ، ...... نوع لهستانی UPC به UPC
تعداد فیبر 1-144 درجه حالت فیبر OM2 50 / 125μm
طول موج 850 / 1300nm فاصله 1 اترنت 1G 550 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه خم بی حساس حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
کت کابل PVC ، OFNP ، OFNR ، LSZH قطر کابل 0.9-3.0mm
قطبیت A (Tx) به B (Rx) دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C