OMC Industry Co.Limited

  • چین OMC Industry Co.Limited نمایه شرکت
  • چین OMC Industry Co.Limited نمایه شرکت
  • چین OMC Industry Co.Limited نمایه شرکت
  • چین OMC Industry Co.Limited نمایه شرکت
  • چین OMC Industry Co.Limited نمایه شرکت
  • چین OMC Industry Co.Limited نمایه شرکت
  • چین OMC Industry Co.Limited نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: OMCFTTH
تعداد کارمندان: 150~200
فروش سالانه: 5000000-8000000
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%

معرفی

شرکت صنعت OMC ، محدود ، تولید کننده مجوز ISO 9001: 2015 ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 تولید و صادرات محصولات کابل کشی FTTX را انجام داده است. شبکه های. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

کیفیت زندگی OMC است. تعهد محکم ما این است که کالای کلاس جهانی را به مشتریان خود عرضه کنیم و برای همیشه فراتر از انتظارات آنها باشیم. ما همچنین پشتیبانی پس از فروش جامد یعنی 3 سال ضمانت محصول را در هیچ شرایطی ارائه می دهیم

OMC با مشتریان ، تأمین کنندگان و کارمندان ما به عنوان شرکای محترم رفتار می کند. ما بسیار خوشحالیم که موفقیت خود را با آنها در میان گذاشتیم. ارائه بهترین محصولات به مشتریان ، همکاری طولانی مدت / وفادار به تهیه کننده ما و حقوق و رفاه خوب / رفاه به کارمندان ما. OMC همچنین هیچ تلاشی را برای مراقبت از جامعه و محیط زیست ما صرف نمی کند. با قلب سپاسگزار ، OMC قاطعانه به راهی درخشان که آرزوی آن را داریم می رود.

بدینوسیله در OMC با اشتیاق فراوان و تکنیک های حرفه ای برای ارائه خدمات به مشتریان در سراسر جهان گرد هم می آییم.


تاریخ

سرویس

OEM و گمرک

OMC شهرت خود را به عنوان یک تامین کننده پیشرو در محصولات ارتباطی نوری با یکپارچگی بالا با تهیه محصولات با بالاترین کیفیت و همچنین متعهد بودن به نیازهای مشتریان خود ایجاد کرده است.همه راه حل های سفارشی در OMC در دسترس هستند، از جمله حدود 70٪ از محصولات در وب سایت ما.

قابلیت های اصلی شرکت ما شامل مهندسی سیستم، مهندسی شبکه، پشتیبانی سیستم، مدیریت برنامه، و مهندسی و تجزیه و تحلیل تضمین اطلاعات است.ما می‌توانیم با طرح‌های از قبل موجود شما به‌عنوان یک شریک تولیدی برون‌سپاری کار کنیم یا به شما در دستیابی سریع به پاسخ‌های مناسب برای درخواست راه‌حل‌های شبکه‌های نوری کمک کنیم.ما بر اساس توانایی خود در ارائه خدمات مهندسی با کیفیت بالا و تلاش برای شریکی منصفانه و مسئولیت پذیر، روابط صنعتی قوی ایجاد کرده ایم.به شروع پروژه سفارشی خود با Now خوش آمدید!

 

مجموعه های کابل فیبر نوری OEM سفارشی

OMC بزرگترین انتخاب کابل های فیبر پچ را ارائه می دهد.اگر انتخاب پچ کابل های فیبر استوک نیاز شما را برآورده نمی کند، ما می توانیم خدمات سفارشی را به شما ارائه دهیم.لطفا از فرم زیر برای ساخت و سفارش کابل های سفارشی خود با فروش ما استفاده کنید.اگر متوجه شدید که نیازهای شما با گزینه های موجود در فرم زیر برآورده نمی شود، لطفاً جزئیات را به فروش ما ارسال کنید و ما کابل های تخصصی را برای رفع نیازهای شما طراحی خواهیم کرد.

 

مزایای ما:

 

● تحویل برنامه‌ریزی‌شده، قیمت‌های رقابتی، پشتیبانی حساب، و ۶۰ روز برگشت پول یا تعویض کالا.

● کیفیت کابل تضمینی.

● خدمات مهندسی سریع و نمونه سازی.

● تولید و بسته بندی مجموعه های کابل با ارزش افزوده، از جمله PCB، محفظه یا ساخت فلز.

 

کابل های فیبر نوری سفارشی

هنگام ساخت یک شبکه فیبر نوری سفارشی، خرید مجموعه های کابل با کیفیت ضروری است.ما کابل‌های فیبر نوری حجیم، از کابل فیبر نوری هوایی گرفته تا کابل تاکتیکی نظامی را برای کاربردهای مختلفی که نیاز به خاتمه میدانی دارند، ارائه می‌کنیم.با توجه به گستره وسیعی از گزینه ها برای طراحی کابل فیبر نوری، یافتن اتصالات مورد نظر شما می تواند چالش برانگیز باشد.شما همیشه می توانید در صورت هرگونه سوال یا ابهام با ما تماس بگیرید و با متخصصان آگاه ما صحبت کنید.

 

تیم ما

 

 

پیام بگذارید