• OMC Industry Co.Limited
    لنا
    با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.
  • OMC Industry Co.Limited
    جیسون
    این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.
  • OMC Industry Co.Limited
    TIM Borros
    من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.
تماس با شخص : Kanglly Wong
شماره تلفن : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
چین بند ناف فیبر نوری SC LC FC ST Simplex Duplex SM 9/125 OM1 62.5 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 OFNR OFNP LSZH PVC

بند ناف فیبر نوری SC LC FC ST Simplex Duplex SM 9/125 OM1 62.5 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 OFNR OFNP LSZH PVC

محصولات: بند ناف فیبر نوری
اتصال دهنده: SC LC FC ST E2000 MTRJ MU
گم شدن درج: .30.3dB (حداکثر)
چین LC - LC بند ناف فیبر نوری SM 9/125 OM1 62.5 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 OFNR OFNP LSZH PVC Simplex Duplex

LC - LC بند ناف فیبر نوری SM 9/125 OM1 62.5 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 OFNR OFNP LSZH PVC Simplex Duplex

محصولات: بند ناف فیبر نوری
اتصال دهنده: LC
از دست دادن درج: .30.3dB (کمترین ضرر)
چین کابل فیبر نوری SC LC FC ST Simplex Duplex SM 9/125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC

کابل فیبر نوری SC LC FC ST Simplex Duplex SM 9/125 OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 OFNR OFNP LSZH PVC

محصولات: کابل فیبر نوری
اتصال دهنده: SC LC FC ST
از دست دادن درج: .30.3dB (کمترین ضرر)
VIDEO چین پچ کورد نوری LZSH اتصال LC LC OM5 پچ کورد دوبلکس

پچ کورد نوری LZSH اتصال LC LC OM5 پچ کورد دوبلکس

نام محصول: پچ کورد دوبلکس LC-LC OM5
از دست دادن درج: ≤0.12dB (IEC Grade B)
برگشت ضرر: کامپیوتر ≥ 35dB
چین سیمپلکس فیبر نوری پچ کابل G652D G657A SC UPC به SC UPC

سیمپلکس فیبر نوری پچ کابل G652D G657A SC UPC به SC UPC

نام محصول: SC UPC- LC UPC SX PATCH CORD
کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX
مواد: LSZH یا PVC
چین APC SC LC Single Mode Simplex Fiber Optic Jumper SM SX 3 متری

APC SC LC Single Mode Simplex Fiber Optic Jumper SM SX 3 متری

نام محصول: SC APC- LC APC SX PATCH CORD
کاربرد: شبکه FTTH FTTB FTTX
مواد: LSZH یا PVC
چین پچ کابل های فیبر نوری خود نگهدارنده تک حالته FTTH پچ کورد آنتن

پچ کابل های فیبر نوری خود نگهدارنده تک حالته FTTH پچ کورد آنتن

نام محصول: کابل Drop FTTH 4 هسته ای فضای باز
جنس ژاکت: LSZH
قطر کابل: 2.0x5.0mm
چین FTTH محصول چند حالته OM4 وصله کابل LC به LC کم از دست دادن درج

FTTH محصول چند حالته OM4 وصله کابل LC به LC کم از دست دادن درج

نام محصول: کابل پچ OM4
حالت فیبر: 50/125μm
برگشت ضرر: SM UPC ≥ 50dB (دقیقه)، SM APC ≥ 60dB (دقیقه)، MM PC≥ 35dB (دقیقه)
چین کابلهای وصله فیبر نوری 2F 4F در فضای باز SC Pigtail ضد آب زرهی

کابلهای وصله فیبر نوری 2F 4F در فضای باز SC Pigtail ضد آب زرهی

نام محصول: SC زره پوش ضد آب Pigtail
برگشت ضرر: APC≥60dB
از دست دادن درج: ≤0.3dB
چین سوکت دوشاخه 2 هسته ای FTTA ODC وصله سیم فیبر نوری در فضای باز

سوکت دوشاخه 2 هسته ای FTTA ODC وصله سیم فیبر نوری در فضای باز

نام محصول: پچ کورد ضد آب ODC به LC
از دست دادن درج: <=0.8dB
تکرارپذیری: <=0.5dB
1 2 3 4 5 6 7 8