گواهینامه ها

 • چین OMC Industry Co.Limited گواهینامه ها
  ISO
 • چین OMC Industry Co.Limited گواهینامه ها
  ROHS
 • چین OMC Industry Co.Limited گواهینامه ها
  ROHS
 • چین OMC Industry Co.Limited گواهینامه ها
  ROHS
 • چین OMC Industry Co.Limited گواهینامه ها
  CPR TESTING REPORT
 • چین OMC Industry Co.Limited گواهینامه ها
  ROHS
 • چین OMC Industry Co.Limited گواهینامه ها
  ROHS
 • چین OMC Industry Co.Limited گواهینامه ها
  UL

مشخصات QC

کنترل کیفیت OMC.

IQC

IPQC

FQC

OQC

ضمانتنامه

اهمیت ضمانت محدود برای ارائه عملیات نگران نگرانی و از بین بردن هزینه های مربوط به تعمیرات گارانتی، OMC یک ضمانت محدود را به عنوان یک ویژگی استاندارد در تمام خطوط عمده تولید ارائه می دهد.

محصولات مختلف گارانتی محدود دارند. با توجه به مواد مختلف و کارایی، میزان استفاده از قطعات مختلف از محصولات مختلف متفاوت است. در OMC، سریال های CWDM / DWDM و شکاف اپتیکال از ضمانت محدود 10 ساله بهره می برند، گیرنده گارانتی محدود 5 ساله دارد. کابل ها مصرف می شوند، می توانند از 30 روز سیاست مبادله و بازگشت استفاده کنند. اقلام بقیه معمولا از یک سال گارانتی محدود استفاده می کنند. هنگامی که آنها به درستی کار می کنند، سفارش های سفارشی نمی توانند بازگردانده شوند.

اگر هر محصول OMC به علت نقص در مواد یا کارکرد در ضمانت محدودی از حمل و نقل اصلی شکست بخورد، OMC تنها با یک گزینه می تواند محصول را تعمیر یا جایگزین کند یا قیمت خرید اولیه را بازپرداخت کند. برای دسترسی به این ضمانت محدود، با شماره OMC برای شماره مجوز مواد بازگشتی تماس بگیرید و محصول را به OMC ارسال کنید.

این ضمانت محدود با تمام ضمانت های دیگر، بیان و / یا ضمنی و به حداکثر مجاز توسط قانون داده می شود، OMC از تمام ضمانت های دیگر بیان شده و یا ضمنی، از جمله ضمانت تجاری بودن و تناسب اندام برای هر هدف خاص، رد می کند. هیچ کارمند OMC دارای اختیار قانونی برای تغییر این ضمانت محدود نیست.

با وجود همه اینها، پذیرش محصولات از OMC، پذیرش این ضمانت محدود است.

بازگشت و سیاست تبادل

OMC همیشه مسئول تمام کالاها است که ما ارائه می دهیم! اکثر محصولات موجود در OMC از 5 سال گارانتی (از قبیل فرستنده های ما، CWDM / DWDM mux / demux، مبدل های رسانه ای، با این حال، کابل را رد می کنند)، به دليل کیفیت کالاهای ما، مشتری می تواند از خدمات مبادله ظرف 5 سال لذت ببرد. نه تنها 60 روز.

بازگشت محصولات محصول بعد از 30 روز و در مدت زمان ضمانت

پس از 30 روز از تحویل، OMC به طور کلی نمی پذیرد که بازده دیگری از محصولاتی که شناخته شده اند نتوانند. به این معنا که ما متوجه می شویم که گاهی اوقات شرایط تغییر می کند و در نتیجه مشتری به خرید محصولاتی که دیگر نیازی ندارند. تقاضای بازگشت برای بازپرداخت در چنین مواردی بر اساس یک مورد مورد رسیدگی قرار می گیرد. در تمام درخواست های پذیرفته شده، هزینه حمل و نقل در این بازپرداخت گنجانده نشده است.

بازگشت به تعمیر / جایگزینی در دوره گارانتی

OMC ارائه می دهد ضمانت محدود برای اکثر محصولات ما از تاریخ تحویل. اگر بخشی به نظر نرسد به درستی کار کند، مشتریان باید بخشی را با یک گزارش تست به نمایش بگذارند تا نشان دهد که آن کار نمی کند یا با فروش OMC تماس می گیرد و در مورد موضوع بحث می کند.

خدمات پس از فروش

OMC ارائه محصولات با کیفیت بالا و سعی در برآورده ساختن نیازهای مشتریان، با این حال، در چند مورد، شما با کالاهای ما راضی نیستید، در مورد آن نگران نباشید، شما می توانید از 30 روز بازگشت و تبادل سیاست در OMC لذت ببرید، حتی، شما مجبور نیستید در مورد هزینه حمل و نقل زمانی که شما تصمیم به تبادل و یا بازگشت اقلام خود را نگران باشید.

بیشتر اگر سوالی در مورد استفاده از خرید دارید، می توانید یک ایمیل به فروشنده خود بنویسید و مشکلات خود را به ما بگویید، پس ما بهترین های خود را برای کمک به شما انجام خواهیم داد.

پیام بگذارید