خط تولید

ساختمان OMC

دفتر OMC

پچ کابل و کارگاه Pigtail

کارگاه کابل FO

کارگاه MPO / MTP

کارگاه PLC Splitter

کارگاه آداپتور

OEM / ODM

نصب و راه اندازی

OMC شهرت خود را به عنوان یک تامین کننده پیشرو در محصولات ارتباطات نوری با کیفیت بالا، با تامین محصولات با بالاترین کیفیت و همچنین متعهد شدن به نیازهای مشتریان خود، ساخته است. تمام راه حل های سفارشی موجود در OMC، از جمله حدود 70٪ از محصولات در وب سایت ما موجود است.

قابلیت های اصلی شرکت ما عبارتند از: مهندسی سیستم ها، مهندسی شبکه، پشتیبانی از سیستم، مدیریت برنامه ها، و مهندسی و تحلیل اطمینان اطلاعات. ما می توانیم با طرح های قبلی خودمان به عنوان یک شریک تولید فرعی کار کنیم یا به شما کمک می کنیم تا به سرعت پاسخ های مناسب برای درخواست راه حل های شبکه های نوری را ارائه دهید. ما روابط صنعتی قوی بر اساس توانایی ما برای ارائه خدمات مهندسی با کیفیت بالا و تلاش ما برای داشتن یک شریک منصفانه و مسئول ایجاد کرده ایم. خوش آمدید به شروع پروژه سفارشی خود را با اکنون در حال حاضر!

نصب و راه اندازی فیبر نوری سفارشی نصب مجتمع

OMC ارائه می دهد بزرگترین انتخاب از کابل فیبر پچ. در صورتی که انتخاب کابل های پچ انعطاف پذیر دارای نیازهای شما نیست، می توانیم خدمات سفارشی را برای شما ارائه دهیم. لطفا با استفاده از فرم زیر به منظور ساخت و سفارش کابل های سفارشی خود با فروش ما استفاده کنید. اگر نیازهای شما با گزینه های موجود در فرم زیر مطابقت نداشته باشد، لطفا جزئیات را به فروش ما ارسال کنید و ما کابل های تخصصي را برای پاسخگویی به نیازهای شما طراحی می کنیم.

مزایای ما:

● تحویل برنامه ریزی شده، قیمت گذاری رقابتی، پشتیبانی حساب، و 60 روز پول برگشت و یا مبادله اقلام.

● کیفیت کابل تضمین شده.

● مهندسی سریع و خدمات نمونه اولیه.

● تولید و بسته بندی مجموعه های افزایشی اضافه شده از جمله PCB ها، مسکن و یا ساخت فلز.

کابلهای فیبر نوری سفارشی

هنگام ساخت یک شبکه فیبر نوری سفارشی، خرید کابل های کیفی ضروری است. ما از فیبر نوری فیبر نوری، از فیبر نوری فیبر نوری به کابل نظامی تاکتیکی برای برنامه های مختلفی که نیازمند ختم میدان هستند، پیشنهاد می کنیم. با توجه به ابعاد گسترده ای از گزینه های طراحی فیبر نوری، می تواند یک چالش برای پیدا کردن اتصالات مورد نظر شما باشد. شما همیشه می توانید با هر گونه سوال یا نگرانی تماس بگیرید و با متخصصان متخصص خود صحبت کنید.

مزایای ما:

● تنها حالت 9/125، Multimode 62.5 / 125 OM1، Multimode 50/125 OM2 و Multimode 10 Gig 50/125 OM3 / OM4 فیبر اختیاری.

● هر طول دلخواه اختیاری است

● 1 (یکپارچه)، 2 (دوبلکس)، 4، 6، 8، 12، 24، 48، 72 و 144 شمارش رشته برای تطبیق پذیری واقعی در برنامه های سفارشی.

● کتهای خارجی داخلی، داخلی / خارجی و بیرونی با استفاده از مواد پلنوم، رزنس و پلی اتیلن برای ارائه بهترین حفاظت و دیدار با هر کدام از نیازهای مورد نیاز کد آتش.

● ما می توانیم کابل فیبر نوری را برای برنامه خاص با انتخاب گسترده ای از انواع کانکتور مانند LC، SC، ST، FC و حتی اتصالات MTRJ یا MTP خاتمه دهیم.

● فیبر فیبر نوری از کیت ها و کیت شکستن استفاده می شود زمانی که پایان دادن به تعداد زیادی از رشته تعداد فیبر نوری کابل استفاده می شود.

● برای جلوگیری از آسیب، از فیبر کابل استفاده کنید.

فرستنده های فیبر نوری سفارشی نصب شده

OMC ارائه راه حل های سفارشی برای تمام نیازها و مشخصات، مانند طراحی نوری، طراحی مکانیک، طرح مدار چاپی (PCB) و طراحی برق، طراحی نرم افزار و نرم افزار، مونتاژ مجتمع، برچسب های خاص و غیره.

● مطابق با ROHS
● تولید شده به دستورالعمل MSA
● ارزش بزرگ
● 100٪ تضمین شده
● گارانتی تعویض طول عمر

پروژه سفارشی گسترش ظرفیت

OMC قابلیت های چندگانه منفعل استاندارد را برای برنامه های CWDM و DWDM ارائه می دهد. این ماژول ها خدمات اضافه / قطره طول موج را در مراکز مرکزی (CO) و در امتداد مسیر خطی یا حلقه ای برای خدمات تجاری، اتصال FTTT یا توزیع خدمات باند پهن محلی ارائه می دهند. لطفا برای ساخت و سفارش دستگاه های سفارشی از فرم زیر استفاده کنید. اگر نیازهای شما با گزینه های موجود در فرم زیر مطابقت نداشته باشد، لطفا جزئیات را به فروش ما ارسال کنید و ما دستگاه های تخصصی را برای شما طراحی می کنیم.

مزایای ما:

● طراحی با تراکم بالا و ارائه راه حل های شبکه با قابلیت های چگالی پیشرو.

● استفاده انعطاف پذیر از اپتیک های قابل انعطاف و سخت افزار قابل تنظیم.

● بسیار قابل انطباق با نیازهای خاص مشتری.

● بدون نیاز به قدرت و نرم افزار به دلیل طراحی منحصر به فرد کاهش هزینه و اثرات زیست محیطی.

روش های پرداخت

OMC انواع روش های پرداخت را می پذیرد. ما سیستم پرداخت ما را به طور مداوم ارتقا می دهیم و روش مناسب برای مشتری ما را ارائه می دهیم.

مشتری ممکن است با هر یک از روش های زیر پرداخت کند.

انتقال سیم

ما همچنین پرداخت بانکی انتقال بانکی را قبول می کنیم. شما می توانید از هر یک از بانک های محلی یا بانکداری الکترونیک خود انتقال دهید.
کلیه هزینه (پرداخت کننده و پرداخت کننده) ایجاد شده توسط انتقال بانکی باید توسط خریدار پرداخت شود. در غیر این صورت، هزینه از پرداخت دریافتی ما کسر می شود.

نام بنیانگذار بانک: HSBC هنگ کنگ
نام كاربري A / C: OMC INDUSTRY CO.LIMITED
مزایده A / C NO: 561-767807-838
آدرس SWIFT: HSBCHKHHHHHH
آدرس بانک بهره مندي کننده: 1 Queen's Road Central، هنگ کنگ
آدرس شرکت ما: 3F، شماره 4 پارک صنعت یوجینگتی. No35 Huaxing Rd. Dalang Street، Longhua District، 518109، Shenzhen China

پی پال

ما قبول پرداخت پی پال شناسه حساب پی پال ما kanglly@126.com است .

اتحادیه غربی

ما از انتقال پول وسترن یونیون می پذیریم. Western Union راه بسیار آسان برای ارسال پرداخت به ما است. در اینجا مراحل زیر است:

1) یک محل نمایندگی Western Union را ببینید.
2) فرم کامل برای فرستادن فرم پول، از جمله، تکمیل کنید
- نام و نام خانوادگی گیرنده - (نام: Zhiwei نام خانوادگی: وانگ)
- شهرستان و کشور که پول فرستاده می شود. (شنژن 518109، چین)
3) جمع آوری رسید از کارمند. مطمئن شوید که رسید را با MTCN خود (شماره کنترل انتقال پول) ذخیره کنید.
4) به ما شماره MTCN، اقلامی که می خواهید خرید و اطلاعات حمل و نقل خود را ارسال کنید.

چگونه می توان یک حساب کاربری Net 30 تنظیم کرد؟

شما می توانید برای حساب 30 اعتباری اعتباری استفاده کنید. OMC پرداخت های خالص 30 را عمدتا از عمده فروشان VIP پذیرفته است که با آنها بیش از یک سال همکاری کرده ایم

برای تنظیم حساب Net 30 با ما، به سادگی مراحل زیر را دنبال کنید.

1 با نماینده فروش خود تماس بگیرید یا ایمیل sales@omcftth.com یا با شماره 0086-186-82182825 تماس بگیرید تا اعلام کنید که می خواهید یک حساب کاربری Net30 را با OMC تنظیم کنید

فرم درخواست اعتباری را که در آن اطلاعات مرجع اعتباری و حداقل سه مرجع فروش 30 خالص با سایر شرکت های مورد نیاز است، پر کنید

3، سفارش خرید اولیه خود را ضمیمه کنید و منتظر نتیجه برنامه باشید.

راهنمای حمل و نقل

حمل و نقل جهانی

همراه با OMC، یک تحویل جهانی از ما مانند دیگران وجود ندارد. ما نه تنها حمل و نقل صحیح را تحویل می دهیم، بلکه همچنین برای چیزهای بیشتری برای یک راهکار کارآمد و انعطاف پذیر از همکاری های تجاری با شرکایمان ارائه خواهیم داد.

کشتی OMC در سراسر جهان به تقریبا هر کشور در سراسر جهان، پوشش آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا، آسیا، آفریقا، اقیانوسیه و بیشتر. ما خدمات حامل های بین المللی عمده و قابل اطمینان را برای اطمینان از اینکه بسته شما به طور ایمن و ایمن به مقصد شما می رسد، استخدام می کنیم.

راهکارهای مختلف حمل و نقل حمل و نقل برای گزینه ها در دسترس است، OMC می تواند هر دو خود حمل و نقل و حمل و نقل مشتری منصوب، در راه هوا، دریایی، جاده ها. حامل های معمولی بیان شده توسط FedEx، DHL، UPS، TNT و EMS هستند.

سریع ترین زمان تحویل

شرکت حمل و نقل زمان تحویل تخمینی
فدرال اکسپرس ظرف 2-4 روز کاری
DHL ظرف 2-4 روز کاری
EMS در عرض 3-7 روز کاری
یو پی اس ظرف 2-4 روز کاری

هزینه حمل و نقل

  • OMC هر مشتری با هزینه پنهان در سفارش خود را به حساب نمی. تمام هزینه ها و اتهامات پس از انتشار PO و محدوده حمل و نقل خود را محاسبه و نمایش داده می شود.
  • هر گونه هزینه اضافی برای خدمات اضافی، مانند حامل مشتری یا دست زدن ویژه در مقصد، باید توسط گیرنده پرداخت شود.
  • هزینه های حمل و نقل بستگی به ابعاد یا وزن اقلام و همچنین روش حمل و نقل انتخاب شده است. قیمت های نمایش داده شده در صفحات اطلاعات محصول هزینه های حمل و نقل را شامل نمی شود. همانطور که برای برخی از موارد کوچک، محاسبه بالا ممکن است دقیق نیست، شما باید برای هزینه حمل و نقل صحیح با ما تماس بگیرید. هر گونه سوال دیگر، لطفا با ما تماس بگیرید شما فروشنده شما، ما بیش از خوشحال به شما کمک کند.

تحویل و حمل و نقل

حمل و نقل و اداره

انبار : 9F No 2 Bldg، Park Guole Tech
No.1 Lirong Rd، خیابان دالانگ
منطقه Longhua ، 518109، شنژن چین.
کشتی به: در سراسر جهان

زمان تحویل با استفاده از روش اختصاصی ما براساس نزدیکی خریدار به محل مورد، خدمات حمل و نقل انتخاب شده، تاریخچه حمل و نقل فروشنده و سایر عوامل برآورد شده است. زمان تحویل ممکن است متفاوت باشد، به خصوص در دوره اوج. ما از مکان با در دسترس بودن کافیست

* زمان تحویل تخمینی - شامل زمان حمل و نقل فروشنده، کد پستی مبدا، کد پستی مقصد و زمان پذیرش و بسته به خدمات تحویل انتخاب شده و دریافت پرداخت پاک شده است.

زمان دست زدن، تعداد روزهای کاری است که فروشنده برای ارسال کالا پس از دریافت پرداخت پاک شده، اقدام به ارسال آن می کند. بعد از اینکه پول از خریدار به حساب فروشنده پرداخت می شود، پس از پرداخت پول "تمیز" در نظر گرفته می شود. اگر خریدار با PayPal پرداخت کند، پرداخت ممکن است بلافاصله پاک شود. با این وجود، در مواردی که در آن مجاز باشد، اگر خریدار با پرداخت پول، یا eCheck پرداخت کند، ممکن است چند روز طول بکشد.

"روزهای کاری" روزهای معمولی است. شنبه ها، یکشنبه ها و تعطیلات عمده به عنوان روزهای کاری در نظر گرفته نمی شوند، بنابراین شما می خواهید آنها را در نظر داشته باشید، همانطور که اولا تاریخ تحویل برای شما تعیین می کنید.

اگر می خواهید آیتم را به سرعت دریافت کنید، در اسرع وقت پرداخت خود را به حساب فروشنده تکمیل کنید.

قبل از تحویل، سفارش با تولید و کنترل کیفیت ادامه خواهد یافت. پس از تست کامل، اقلام توسط سرویس حمل و نقل انتخاب شده شما به مقصد شما حمل می شود. اقلام حمل و نقل بین المللی ممکن است تحت پردازش آداب و رسوم بسته به مقدار اعلام شده مورد. خریداران ممکن است هزینه های اضافی برای ترخیص کالا از گمرک باشد.

گزینه های حمل و نقل ما

ما در سراسر جهان کشتی را به تقریبا هر آدرس که توسط FedEx TW ، UPS TW ، DHL TW ، TNT TW یا EMS TW سرویس می شود، حمل می کنیم . حتی با هزینه های حمل و نقل بین المللی و تعرفه ها، مشتریان خارج از کشور ما را به ساخت مرکز داده های خود را برای حداکثر صرفه جویی در حالی که حصول اطمینان از کیفیت کشتی قطره کشتی.

وظایف واردات توسط مشتری پرداخت می شود.

با این حال، بسیاری از مشتریان بین المللی ما از ما از شماره حساب DHL، FedEx، TNT یا UPS خود استفاده می کنند. در این مورد، مشتری می تواند به سادگی حمل و نقل حمل و نقل حمل و نقل روش / خود اکسپرس حساب (از جمله بیان شماره حساب و حمل و نقل حامل) را انتخاب کنید، و ما به سرعت پردازش سفارش.

لطفا توجه داشته باشید که نرخ حمل و نقل برای بسیاری از اقلام که ما فروش بر اساس وزن است. در برخی از موارد بزرگ کارتن، نرخ حمل و نقل ممکن است بر اساس ابعاد نیز باشد. وزن هر یک از این موارد را می توان در صفحه سبد خرید مشاهده کرد. برای انعکاس سیاست های شرکت های حمل و نقل که از آنها استفاده می کنیم، وزن کلی هر سفارش به مبلغ پوند کامل برای محاسبه حمل و نقل خواهد رسید.

حمل و نقل بین المللی و آداب و رسوم

خریداران بین المللی - لطفا توجه داشته باشید:

مقررات واردات، مالیات و اتهامات در قیمت کالا یا هزینه حمل و نقل گنجانده نشده است. این اتهام مسئولیت خریدار است.
لطفا با اداره گمرک کشور خود چک کنید تا تعیین کنید که این هزینه های اضافی قبل از ورود کالا به محل گمرک شما چه خواهد بود.

ضمانتنامه

اهمیت ضمانت محدود برای انجام عملیات نگران نگرانی و از بین بردن هزینه های مربوط به تعمیرات گارانتی، OMC یک ضمانت محدود به عنوان یک ویژگی استاندارد در تمامی خطوط عمده تولید ارائه می دهد.

محصولات مختلف گارانتی محدود دارند. با توجه به مواد مختلف و کارایی، میزان استفاده از قطعات مختلف از محصولات مختلف متفاوت است. در OMC، سریال های CWDM / DWDM و Splitter نوری از یک ضمانت محدود 10 ساله برخوردار می شوند، گیرنده گارانتی محدود 5 ساله دارد. کابل ها مصرف می شوند، آنها می توانند از 30 روز سیاست مبادله و بازگشت استفاده کنند. موارد بقیه معمولا از یک سال گارانتی محدود استفاده می کنند. هنگامی که آنها به درستی کار می کنند، سفارش های سفارشی نمی توانند بازگردانده شوند.

اگر هر گونه محصول OMC به علت نقص در مواد یا کارکرد در حد و ضمانت محدودی از حمل و نقل اصلی شکست بخورد، OMC تنها با یک گزینه می تواند محصول را تعمیر / جایگزین یا بازپرداخت قیمت خرید اصلی کند. برای دسترسی به این گارانتی محدود، با شماره OMC برای شماره مجوز مواد بازگشتی تماس بگیرید و محصول را به OMC ارسال کنید.

این ضمانت محدود با تمام ضمانت های دیگر، بیان و / یا ضمنی و به حداکثر مجاز توسط قانون داده می شود، OMC از تمام ضمانت های دیگر بیان شده و یا ضمنی، از جمله ضمانت تجاری بودن و تناسب اندام برای هر هدف خاص، اجتناب می کند. هیچکدام از کارکنان OMC دارای اختیار قانونی برای تغییر این ضمانت محدود نیستند.

با وجود همه اینها، پذیرش محصولات از OMC، پذیرش این ضمانت محدود است.

بازگشت و سیاست تبادل

OMC همیشه مسئول تمام کالاها است که ما ارائه می دهیم! اکثر محصولات موجود در OMC از 5 سال گارانتی (از قبیل فرستنده های ما، CWDM / DWDM mux / demux، مبدل های رسانه ای، با این حال، کابل ها را حذف می کنند) از دقت کیفیت کالا ما، مشتری می تواند از خدمات مبادله ظرف 5 سال لذت ببرد. نه تنها 60 روز.

بازگشت محصولات محصولات پس از 30 روز و در دوره ضمانت

بعد از 30 روز از تحویل، OMC به طور کلی نمی پذیرد که بازدهی به غیر از محصولات شناخته شده شکست خورده باشد. گفته می شود که ما متوجه می شویم که گاهی اوقات شرایط تغییر می کند و در نتیجه مشتری به خرید محصولاتی که دیگر نیازی به آن ندارند. درخواست برای بازپرداخت در چنین شرایطی، در مورد موارد مورد رسیدگی قرار می گیرد. در تمام درخواست های پذیرفته شده، هزینه حمل و نقل در این بازپرداخت گنجانده نشده است.

بازگشت به تعمیر / جایگزینی در دوره گارانتی

OMC ضمانت محدود برای اکثر محصولات ما را از تاریخ تحویل ارائه می دهد. اگر بخشی به نظر نرسد به درستی عمل کند، مشتریان باید قسمت را با یک گزارش تست به نمایش بگذارند تا نشان دهد که آن کار نمی کند یا با فروش OMC تماس می گیرد و در مورد مسئله بحث می کند.

خدمات پس از فروش

OMC ارائه محصولات با کیفیت بالا و سعی در برآورده ساختن نیازهای مشتریان است، با این حال، در چند مورد، شما با کالاهای ما راضی نیستید، در مورد آن نگران نباشید، شما می توانید یک سیاست بازپرداخت 30 روزه در OMC را حتی لذت ببرید، شما مجبور نیستید در مورد هزینه حمل و نقل هنگامی که شما تصمیم به مبادله و یا بازگشت اقلام خود را نگران باشید.

بیشتر اگر سوالی در مورد استفاده از خرید شما دارید، می توانید یک ایمیل به فروشنده خود بنویسید و مشکلات خود را به ما بگویید، پس ما بهترین کار را برای کمک به شما انجام خواهیم داد.

سوالات متداول

وضعیت سفارش

اگر سفارش من را فراموش کنم چه؟

شماره سفارش شما در تایید سفارش ایمیل با لینک اتوماتیک به OMC Status Status موجود است. هنگامی که شما از طریق تلفن سفارش می دهید، شریک شماره سفارش خود را می دهد. ایده خوبی است که تایید سفارش ایمیل خود را ذخیره کنید یا شماره را برای مرجع آینده بنویسید. اگر شماره سفارش خود را فراموش کرده اید یا از دست می دهید، می توانید با تماس با مرکز خدمات مشتری با ایمیل یا تماس تلفنی + 0086-755-85266015 یا چت زنده برقرار کنید.

چگونه می توانم بدانم که آیا OMC سفارش من را دریافت کرد؟

هنگامی که سفارش شما برای تحویل داده شده پردازش شده است، شما یک تایید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. تایید حاوی تاریخ تحویل احتمالی، آدرس حمل و نقل شما، شماره سفارش شما و سایر تغییرات به سفارش شما خواهد بود.

چگونه می توان وضعیت تحویل سفارش من را بررسی کرد؟

برای بررسی وضعیت تحویل سفارش خود، لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه «پیگیری سفارش» می توانید سفارش خود را به راحتی پیگیری کنید و یا می توانید با ما تماس بگیرید به طور مستقیم برای وضعیت.

تا چه مدت من تاریخ سفارش خود را نگه دارید؟

تاریخ سفارش شما برای همیشه حفظ خواهد شد

تا چه حد با سفارش من مقابله خواهید کرد؟

در ساعت کاری، ما بلافاصله خواهیم رسید. ما به شما زمان و روش حمل و نقل هدایت می دهیم و برای اطلاعاتی که برای حمل و نقل مورد نیاز است، تایید می کنیم. در غیر این صورت شما انتظار یک روز کاری یا نیم و یک روز برای رسیدگی به کسب و کارتان را دارید.

خرید

می توانید OEM / ODM را قبول کنید؟

بله، OEM / ODM در دسترس است. فقط مشخصات مورد را برای ما بفرستید لطفا.

سیاست نمونه های OMC چطور است؟

OMC بسیار لذت بخش است تا نمونه های رایگان (ارزش کلی زیر USD30.00) را به مشتریان خود برای تست ارائه دهد. نمونه های ویژه نیاز به بحث در مورد خاص دارند.

چه روش پرداخت OMC را قبول می کند؟

ما در حال حاضر Paypal، Western Union و Wire Transfer را قبول میکنیم.

آیا می توانیم به کارخانه خود برویم؟

خوش آمدی! شما می توانید از شرکت ما در هر زمان بازدید کنید. لطفا به ما اطلاع دهید.

آیا می توانم تخفیف بگیرم اگر مقدار زیادی از اقلام را سفارش دهم؟

خرید در مقادیر زیادی و شما می توانید حتی بیشتر ذخیره کنید. به سادگی تماس بگیرید + 0086-755-85266015 یا چت زنده یا ایمیل به sales@omcftth.com برای تخفیف حجم ..

آیا می توانم مواردی را از نظم خود اضافه یا حذف کنم اگر ذهنم را عوض کنم؟

بله، ظرف 24 ساعت شما می توانید حذف کنید و می توانید در هر زمان اضافه کنید، ما ایمیل یا تماس تلفنی برای تأیید سفارش خود را قبل از ارسال.

اگر من بخواهم سفارش خود را لغو کنم باید چه کار کنم؟

بلافاصله تماس بگیرید + 0086-755-8526601 یا با ما تماس بگیرید یا با ما تماس بگیرید. اکثر سفارشات تقریبا بلافاصله به کارخانه ما منتقل می شود و ممکن است قادر به لغو سفارش شما نباشد، لطفا در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

اگر با سفارش من مشکل ایجاد شود چه؟

در صورت بروز هر گونه مشکل با سفارش شما، نماینده خدمات مشتری تماس خواهد گرفت.

من نمی توانم محصول مورد نیاز خود را پیدا کنم هنوز هم می تواند از طریق OMC خریداری شود؟

به طور کامل، ما به بهترین وجه تلاش خواهیم کرد تا تمام نیازهای مشتریان ما را برآورده سازیم؛ زیرا تولید کننده و تامین کننده محصولات فیبر نوری در چین بسیار مشهور است و محصولات زیادی وجود دارد که در وب سایت ذکر نشده اند. به سادگی با یکی از کارکنان فروش با تجربه ما تماس بگیرید و می تواند به شما کمک کند محصولی را که نیاز به سفارش ویژه ای دارید دریافت کنید.

آیا شما سفارشات بین المللی میپذیرید؟

بله ما انجام میدهیم. ما به تمام دنیا ارسال میکنیم.

بازگشت

چگونه می توانم برخی از آنچه که من سفارش داده ام را بازگردانم؟

به سادگی تماس بگیرید + 0086-755-85266015 یا چت زنده یا ایمیل به sales@omcftth.com

چه کسی مسئول هزینه حمل و نقل بازگشت است؟

هزینه حمل و نقل بازگشت باید توسط خریدار پرداخت شود. لطفا توجه داشته باشید: مهم نیست به هر دلیل، خریداران باید هزینه حمل و نقل را برای بازگشت کالاهای ناراضی و بدون توجه به مبادله و یا بازپرداخت، خریداران باید محصولات خود را برای اولین بار ارسال. پس از دریافت اقلام (ها) بازگشتی، بازپرداخت یا بورس را فورا پردازش می کنیم.

اگر یک اختلاف سفارش دریافت کنم، چه باید برای بازگشت آماده کنم؟

در صورتی که اقلام آسیب دیده / اشتباه یا در سفارش خود را از دست ندهید، در طول 7 روز از تاریخ تحویل، با بخش خدمات مشتری تماس بگیرید. برای تأیید:
• بسته بندی تصویر در جعبه
• عکس بسته بندی
• عکس آسیب / آیتم های نادرست مشتریان می توانند اطلاعات فوق را به sales@omcftth.com ارسال کنند .

یک نماینده سفارش را بررسی و ظرف 24 ساعت پاسخ خواهد داد.

سیاست عامل عامل OMC چیست؟

مشتریان ما بسیار خوش آمدید به نمایندگی یا توزیع کننده ما در کشورشان هستند.

تحقیق و توسعه

OMC دارای یک دوره تحقیق و توسعه است ، شامل 5 نفر است.

مدیر-جی بای

10 سال تجربه در محصولات MPO / MTP و پروژه تحقیق و توسعه کابل کشی فیبر HD.

اولین Enigneer- جون یانگ ،

10 سال تجربه در پروژه تحقیق و توسعه FTTH.

مشاور بازاریابی - Kanglly Wong

10 سال تجربه در فروش و بازاریابی محصولات فیبر نوری.

پیام بگذارید