OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
Breakout Fibre Patch Leads  8F SC APC - SC APC  Single Mode 9 / 125 Fanout 2.0mm PVC/LSZH Jacket Customized

فیبر Breakout Patch 8F SC APC را ارائه می دهد - SC APC Single Mode 9/125 Fanout 2.0mm PVC / LSZH ژاکت سفارشی

  • برجسته

    ,

    ,

    fibre optic patch leads

  • نام محصول
    کابل فیبر نوری SC APC - SC APC SX SM 2.0mm LSZH
  • از دست دادن درج
    .120.12dB (درجه IEC درجه B)
  • برگشت ضرر
    d60dB (min)
  • کابل OD
    دوبلکس 2.0 میلی متر
  • نوع فیبر
    9/125 حالت تک
  • مواد
    کاپشن PVC / LSZH
  • نوع لهستانی
    APC
  • طول موج
    1310 / 1550nm
  • محل منبع
    چين
  • نام تجاری
    OEM or OMC
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    8 هسته SC APC - SC APC SM SX LSZH
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5pcs
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
  • زمان تحویل
    3-7 روز
  • شرایط پرداخت
    Western Union، T / T، پی پال
  • قابلیت ارائه
    1000000 پیک در ماه

فیبر Breakout Patch 8F SC APC را ارائه می دهد - SC APC Single Mode 9/125 Fanout 2.0mm PVC / LSZH ژاکت سفارشی

فیبر Breakout Patch 8F SC APC را ارائه می دهد - SC APC Single Mode 9/125 Fanout 2.0mm PVC / LSZH ژاکت سفارشی

کابل های Breakout Patch کابل های نصب هستند که برای تخمگذار در ساختمان ها مناسب هستند ، در درجه اول در مجرای کابل و
سینی های کابل آنها برای مونتاژ کانکتور مستقیم و بدون نیاز به اتصالات شکاف طراحی شده اند.


کابل های Patch OMC مطابق با صنعت TIA 604 (FOCIS) ، IEC 61754 و YD / T تولید و آزمایش می شوند
استانداردها انواع فیبر OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4 ، OM5 یا OS2 برای پاسخگویی به نیاز گیگابیت اترنت ، 10 گیگابیت
کانال اترنت و پر سرعت کانال فیبر. هر خاتمه از طریق تست پارامتر دقیق برای اطمینان از شدیدترین در
عملکرد شبکه


این کابل فیبر نوری تک حالت 9/125 OS2 برای اتصال اتصالات اترنت 1G / 10G / 40G / 100G / 400G ایده آل است. این می تواند داده ها را تا 10 کیلومتر در 1310nm یا 40 کیلومتر در 1550nm انتقال دهد.

استاندارد اتصال:

SC: TIA / EIA ، FOCIS3 ، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.

انطباق استاندارد


1. TIA 604 (FOCIS)
2. TIA / EIA 492AAAE
3. IEC 61754
4. IEC 60793-2-10
5. IEC61300-3-35
6. YD / T1272.1-2003
7. RoHS ، ISO9001 سازگار

امکانات


1. فرول های با کیفیت بالا زیرکونیا.
2. تکرارپذیری خوب و مبادله.
3. ژاکت مقاوم در برابر شعله ، ناهموار و بادوام.
4. 100٪ از نوری برای از بین رفتن درج آزمایش شده تا از کیفیت بالایی اطمینان حاصل شود

مشخصات نوری:

اتصال دهنده SC ژاکت OD (میلی متر) 8 عیار: 10.5 میلی متر
حالت فیبر 9 / 125μm رنگ ژاکت SM: زرد / آبی / سفید؛
لهستانی APC طول موج SM: 1310 / 1550nm
نوع کابل کابل واحد نوردی چند الیاف Breakout 2.0mm مواد ژاکت LSZH / PVC
گم شدن درج .30.3dB (درجه IEC درجه I) گم شدن درج .120.12dB (درجه IEC درجه B)
برگشت ضرر

SM UPC 50dB (دقیقه)

قابل تعویض و لرزش .20.2dB
دمای کارکرد -40 ~ 75 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ° C

APC (زاویه 8 درجه)

قسمت انتهایی زاویه دار اتصال APC باعث می شود که نور منعکس شده در زاویه ای از روکش منعکس شود. اتصالات APC برای انتقال سیگنال ویدیویی RF و برنامه های FTTx ترجیح داده می شوند.

مواد ژاکت سفارشی و قطر کابل

 

کاربرد:

1. مرکز داده
2. تصدی
3. فیبر X (FTTX)
4. LAN و WAN
5. شبکه CATV
6. شبکه ارتباط از راه دور

کابل فیبر نوری با عملکرد عالی

از کابل های فیبر نوری برای اتصال به مرکز داده ، CATV ، تجهیزات تست فیبر ، LAN ، شبکه های ارتباطی ، FTTx ، اتاق های ارتباطی ، سیستم ارتباطی فیبر نوری ، آمادگی رزمی دفاعی و غیره استفاده می شود.


شبکه CATV از راه دور و WAN Network Broadband FTTH


بسته بندی

این بسته کابل نوری که به راحتی گرفته شده و از آن محافظت می شود ، به عنوان پیش فرض برچسب خورده و توسط OMC علامت گذاری شده است
اندازه کارتن استاندارد: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر. کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به کالاها دارد
کمیت بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

اطلاعات شرکت:

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

گرد و غبار wrokshop.jpg

Polishing.jpg

کیفیت Contorl.jpg

Exhibition.jpg

حمل و نقل.jpg

سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند