OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
E2000 APC - E2000 APC 2.0mm Duplex Zipcord Patch Cord SM Customized Single Mode Fiber Optic Patch Cables

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی

  • برجسته

    ,

    ,

    fibre optic patch leads

  • نام محصول
    E2000 APC - E2000 APC DX SM 2.0 mm Optical Patch Cord
  • گم شدن درج
    .30.3dB (افت کم)
  • برگشت ضرر
    d60dB
  • کابل OD
    2.0 میلی متر
  • نوع فیبر
    حالت مجرد 9/125
  • مواد
    کاپشن PVC / LSZH
  • گواهی
    IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE
  • نوع لهستانی
    APC
  • طول موج
    1310 / 1550nm
  • دمای ذخیره سازی
    -45 ~ 85 ° C
  • محل منبع
    چين
  • نام تجاری
    OEM or OMC
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    E2000 APC - E2000 APC DX SM 2.0mm
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5pcs
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
  • زمان تحویل
    3-7 روز
  • شرایط پرداخت
    Western Union، T / T، پی پال
  • قابلیت ارائه
    1000000 پیک در ماه

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی

E2000 APC - E2000 APC 2.0mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی

 

 

کابل های پچ برای ایجاد اتصال نوری برای لوازم الکترونیکی فیبر نوری استفاده می شود.استفاده از پچ کورد روشی آسان و آسان برای مسیریابی وصله های فیبر در مراکز داده ، سر ، مراکز تلفن همراه و دفاتر مرکزی فراهم می کند.سیم وصله را می توان در مسیر اتصال یا اتصال متقابل فیبرهای ورودی به تجهیزات الکترونیکی و ایجاد وصله در مسیرهای فیبر استفاده کرد.کابل های پچ شامل مجموعه های سیمپلکس ، دوبلکس و چند الیاف هستند.

 

کابل های پچ OMC با رعایت استانداردهای صنعت TIA 604 (FOCIS) ، IEC 61754 و YD / T تولید و آزمایش می شوند.انواع فیبر OM1 ، OM2 ، OM3 ، OM4 ، OM5 یا OS2 برای پاسخگویی به تقاضای گیگابیت اترنت ، 10 گیگابیت

اترنت و کانال فیبر پرسرعت.هر خاتمه از طریق آزمون پارامتر دقیق برای اطمینان از بالاترین عملکرد شبکه.

 

این کابل فیبر نوری تک حالته 9/125 OS2 برای اتصال اتصالات اترنت 1G / 10G / 40G / 100G / 400G ایده آل است.این می تواند داده ها را تا 10 کیلومتر در 1310 نانومتر ، یا تا 40 کیلومتر در 1550 نانومتر انتقال دهد.

 

استاندارد اتصال دهنده

 

E2000: IEC61754-15

 

شرح

 

کابل فیبر نوری با کارایی برتر

 

از کابلهای فیبر نوری برای اتصال به مرکز داده ، CATV ، تجهیزات آزمایش فیبر ، شبکه محلی ، شبکههای مخابراتی ، FTTx ، اتاقهای ارتباطی ، سیستم ارتباطات فیبر نوری ، آمادگی رزمی دفاعی و غیره استفاده می شود.
E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی 0

 

APC (زاویه 8 درجه)

 

سطح انتهایی زاویه دار اتصال APC باعث می شود تا نور منعکس شده با زاویه به داخل روکش منعکس شود.اتصالات APC برای انتقال سیگنال های ویدئویی RF و برنامه های FTTx ترجیح داده می شوند.

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی 1

قطر کابل و کت سفارشی

 

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی 2

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی 3

 

مشخصات پچ MPO:

 

اتصال دهنده E2000 کت OD (میلی متر)

2.0x4.1

حالت فیبر 9 / 125μm رنگ کت

SM: زرد / آبی / سفید ؛

لهستانی APC طول موج

SM: 1310 / 1550nm

نوع کابل طناب زیپ دوبلکس (شکل 8 دوبلکس) مواد کت LSZH / PVC / OFNR / OFNP
از دست دادن درج .30.3dB (IEC درجه C) از دست دادن درج . 0.12dB (IEC درجه B)
برگشت ضرر

SM APC d 60dB (دقیقه)

قابلیت تعویض و ارتعاش .20.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتیگراد

 

 

تضمین کابل فیبر نوری با کیفیت بالا

 

تست عملکرد جامع اطمینان حاصل می کند که کابل با امنیت بیشتری کار می کند و انتقال داده در شبکه شما با اطمینان تر و پایدارتر است.

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی 4
 
بسته بندی و تحویل:
 

جزئیات بسته بندی

1. بخور طبل چوب ، طبل plywooden یا طبل چوبی
2. جعبه کارتن
3. سفارشی

بندر: شنژن

 

کاربرد:

 

1. CATV

2. خاتمه فعال dvice

3. شبکه های مخابراتی

4. مترو

5. شبکه های محلی (LAN)

6. شبکه های پردازش داده

7. تجهیزات آزمایش

 

بسته بندی

 

این بسته کابل فیبر فیبر به راحتی گرفته شده و محافظت شده توسط OMC به عنوان پیش فرض برچسب گذاری و علامت گذاری شده است
اندازه استاندارد کارتن: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر ؛44 * 34 * 24 سانتی متر54 * 39 * 34 سانتی متراینکه کدام کارتن استفاده شود به کالا بستگی دارد
تعدادبسته بندی را می توان سفارشی کرد.

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی 5

1. کیسه PE مهر و موم شده 2. کیسه حباب 3. کارتن کاغذی 4 .پالت بدون بخار

 

اطلاعات شرکت:

 

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شده است ، از سال 2007 صادرات محصولات منفعل FTTX را انجام داده است. ما بر ارائه راه حل های FTTX نوآورانه و یکپارچه برای انواع برنامه ها / شبکه ها متمرکز هستیم.قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است.محصولات ما از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعا بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند.ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم.ما به شما کمک می کنیم محصولات مناسب نیاز شبکه نوری خود را انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Quality contorl.jpg

Exhibition.jpg

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی 10

E2000 APC - E2000 APC 2.0 mm Duplex Zipcord Patch Cord SM کابلهای فیبر نوری فیبر نوری تک حالت سفارشی 11

shipping.jpg

س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop ؛

کابل فیبر وصله زرهی داخلیسیم پچ نوری SC / LC / FC / ST ؛سیم پچ نوری MTP / MPO.

 

3. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه واجد شرایط ISO9001 ، ROHS ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چیست؟

ظرف 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری ؛

3 ~ 5 روز برای پچ کابلهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

برای پچ کابلهای فیبر نوری MOQ لازم نیست ، زیرا موجودی برای انواع عادی وجود دارد.

 

6. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند