• OMC Industry Co.Limited
    لنا
    با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.
  • OMC Industry Co.Limited
    جیسون
    این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.
  • OMC Industry Co.Limited
    TIM Borros
    من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.
تماس با شخص : Kanglly Wong
شماره تلفن : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

کابلهای وصله فیبر نوری SC APC به LC UPC SM 9/125 وصله سیم فیبر LSZH Duplex 2.0mm

محل منبع چین
نام تجاری OEM
گواهی ROHS and ISO
شماره مدل SC APC به LC UPC 2.0mm SM DX LSZH
مقدار حداقل تعداد سفارش 5pcs
قیمت Negotiable
جزئیات بسته بندی یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل 3-7 روز
شرایط پرداخت Western Union ، T / T
قابلیت ارائه 1000000 پیک در ماه
جزئیات محصول
نام محصول SC APC To LC UPC 2.0mm SM DX LSZH Optical Patch Cord از دست دادن درج <0.2dB (معمولی)، 0.3dB (حداکثر)
برگشت ضرر UPC≥50dB؛ APC≥60dB طول موج 1310/1550 نانومتر
حالت فیبر 9/125 میکرومتر طول 50 سانتی متر
ژاکت OD 2.0 میلی متر رابط SC APC به LC UPC
مواد LSZH رنگ رنگ زرد
برجسته

,

,

fiber optic jumpers

پیام بگذارید
توضیحات محصول

SC APC To LC UPC 2.0mm SM 9/125 Fiber Optic Patch Cable Yellow LSZH Duplex Fiber Patch Cable

 

پچ کورد برای ایجاد اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود.استفاده از پچ کورد روشی سریع و آسان برای مسیریابی وصله های فیبر در مراکز داده، هد پایان ها، هاب های سلولی و دفاتر مرکزی فراهم می کند.

 

پچ کورد را می توان در مسیر اتصال یا اتصال متقاطع استفاده کرد که فیبرهای ورودی را به تجهیزات الکترونیکی متصل می کند و باعث ایجاد وصله در مسیرهای فیبر می شود.

 

اینسیم فیبر تک حالته 9/125μmمطابق با RoHS مطابقت دارد، و همه کابل ها برای اطمینان از کیفیت بالا، 100٪ از نظر نوری تست شده اند، برای کابل کشی شبکه بسیار مقرون به صرفه است.

 

اطلاعات محصول:

 

رابط SC به LC ژاکت OD 2.0 میلی متر
حالت فیبر 9/125 میکرومتر رنگ ژاکت رنگ زرد
لهستانی APC به UPC طول موج 1310/1550 نانومتر
نوع فیبر دوبلکس جنس ژاکت LSZH
از دست دادن درج ≤0.3dB (حداکثر) قابلیت تعویض ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥50dB (دقیقه) لرزش ≤0.2dB
دمای عملیاتی

-20 تا 70 درجه سانتی گراد

دمای ذخیره سازی

-40 تا 80 درجه سانتی گراد

قطبیت A(Tx) تا B(Rx) درجه فیبر G652D

 

اطلاعات فیزیکی:

کابلهای وصله فیبر نوری SC APC به LC UPC SM 9/125 وصله سیم فیبر LSZH Duplex 2.0mm 0

 

چگونه نوع کابل فیبر نوری مناسب را انتخاب کنیم؟

 

PS: تفاوت حالت فیبر OM4 و OM3 به شرح زیر است
1. OM4 به طور خاص برای انتقال لیزر VSCEL توسعه یافته است و اجازه می دهد تا 10 گیگ / ثانیه فاصله لینک تا 550 متر (در مقایسه با 300M با OM3).
2. پهنای باند مودال موثر برای OM4 بیش از دو برابر OM3 است.
3. برای کابل پچ OM4 4700 MHz.km است در حالی که برای OM3 2000 MHz.km است.

 

 

تعیین قطر فیبر (μm) تایپ کنید اترنت سریع 100BASE-FX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-SX 1 گیگابیت اترنت 1000BASE-LX اترنت 10 گیگابیت بر ثانیه 10 گیگابایت اترنت 40 گیگابیت بر ثانیه 40 GBASE SR4

100Gbps اترنت 100GBASE SR4

 

OM1 62.5/125 چند حالته 2000 متر 275 متر 550 متر 33 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM2 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 82 متر پشتیبانی نشده پشتیبانی نشده
OM3 (بهینه سازی شده با لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 300 متر 100 متر (SR4) 100 متر (SR4)
OM4 (بهینه شده با لیزر) 50/125 چند حالته 2000 متر 550 متر 550 متر 400 متر 150 متر (SR4) 150 متر (SR4)
حالت تک 9/125 حالت تک 2000 متر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 5 کیلومتر در 1310 نانومتر 10 کیلومتر در 1310 نانومتر N/A N/A

 

چگونه به درستی بین PVC، LSZH و OFNP انتخاب کنیم؟

 

کابل های فیبر پچ اکنون به طور گسترده برای کاربردهای داخلی مانند ساختمان ها، کارخانه ها، پارک های اداری، پردیس ها و غیره استفاده می شود.اینکه ژاکت PVC، LSZH یا OFNP را انتخاب کنید بستگی به جایی دارد که می خواهید کابل را اجرا کنید.

 

بسته:

 

این بسته کابل فیبر وصله ای که به راحتی گرفته می شود و به خوبی محافظت می شود توسط OMC به عنوان پیش فرض برچسب گذاری و علامت گذاری شده است.
.اندازه کارتن استاندارد : 34*22*15 سانتی متر;44*34*24 سانتی متر ;54*39*34 سانتی متر.اینکه کدام کارتن استفاده شود بستگی به کالا دارد
تعدادبسته بندی را می توان سفارشی کرد.

کابلهای وصله فیبر نوری SC APC به LC UPC SM 9/125 وصله سیم فیبر LSZH Duplex 2.0mm 1

 

اطلاعات شرکت:

 

شرکت صنعت OMC، محدود، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شده است، از سال 2007 محصولات غیرفعال FTTX را صادر کرده است. ما بر ارائه راه حل های نوآورانه و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها/شبکه ​​ها تمرکز می کنیم.قابلیت های ما شامل طراحی محصول/راه حل، توسعه، بهبود و یکپارچه سازی است.محصولات ما از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعاً نشان دهنده بهترین ارزش ها در صنعت هستند.ما همچنین آموزش، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم.ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب برای نیازهای شبکه نوری خود را انتخاب کنید.

 

dustfree wrokshop.jpg

 

کابلهای وصله فیبر نوری SC APC به LC UPC SM 9/125 وصله سیم فیبر LSZH Duplex 2.0mm 3


سوالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛کابل های فیبر نوری داخلی؛ کابل های FTTH Drop;

کابل فیبر پچ طناب زره پوش داخلی؛پچ کوردهای نوری SC/LC/FC/ST;پچ کورد نوری MTP/MPO.

 

3. آیا گواهی برای مواد اولیه دارید؟

ما با تامین کنندگان مواد خام ISO9001، ROHS همکاری طولانی مدت ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چقدر است؟

ظرف 24 ساعت برای انواع معمولی کابل فیبر نوری؛

3 تا 5 روز برای پچ کوردهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابل های فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ MOQ برای پچ کوردهای فیبر نوری مورد نیاز نیست، زیرا برای انواع معمولی موجود است.

 

6. آیا شما توزیع کننده در کشور دیگر یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T/T، L/C

برای سفارشات کوچک: T/T، Western Union و Paypal قابل قبول هستند