OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
Colorful Senko MPO Female Loopback Module SM / MM 8F / 12F / 24F Polairty A And B

ماکرو سنکو MPO ماژول Loopback زن SM / MM 8F / 12F / 24F Polairty A و B

  • برجسته

    ,

    ,

    mpo patch cable

  • نوع فیبر
    تکموت یا چندتایی
  • الیاف
    8F / 12F / 24F
  • از دست دادن درج
    MM <1.2dB، SM (G652D) <1.5dB، SM (G657A1) <0.75dB
  • برگشت ضرر
    SM> 55dB؛ MM> 25dB
  • اندازه
    60 میلیمتر * 20 میلیمتر
  • ظرفیت OMC
    10000 پیک در ماه
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    Senko
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    MPO
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5pcs
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    کیسه PE فردی
  • زمان تحویل
    3-5 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    Western Union، T / T، paypal، alipay
  • قابلیت ارائه
    10000pcs در هر ماه

ماکرو سنکو MPO ماژول Loopback زن SM / MM 8F / 12F / 24F Polairty A و B

Senko MPO ماژول Loopback زن SM / MM 8F / 12F / 24F Polairty A و B

ماژول Loopback MPO یک سیگنال حلقه ای برای تست توابع انتقال و دریافت فراهم می کند.

به طور گسترده در محيط تست بخصوص در شبكه 40 و 100G شبكه موازی استفاده شده است.

8F MPO Fiber Loopback ماژول اجازه می دهد تایید و آزمایش فرستنده های رابط MPO - 40GBASE-SR4 / CSR4 QSFP + دستگاه.

ماژول Loopback Fiber 12F MPO امکان تایید و آزمایش فرستنده هایی با رابط MPO - 40GBASE-SR4 QSFP + یا 100GBASE-SR4 را فراهم می کند.

ماژول 24F MPO Fiber Loopback امکان تایید و آزمایش فرستنده هایی با رابط MPO - دستگاه های 100GBASE-SR10 CXP / CFP را فراهم می کند.

Loopbacks برای ارتباط فرستنده های فرستنده (TX) و گیرنده (RX) موقعیت های اینترفیس فرستنده های MPO ساخته شده است. Loopbacks MPO می تواند تست IL برای شبکه های شبکه های نوری را با اتصال آنها به مسیرهای MPO / پچ، تسهیل و تسریع کند.

رنگ های مختلف برای مرجع شما.

امکانات

  • SM 9/125، MM 50/125، MM 62.5 / 12512 یا 24 فیبر Ferrule
  • گزینه MPO / MPO زن و مرد از اتصالات
  • انتخابگرهای قطبیت انتخابی 40G QSFP + و 100G CXP / CFP فرستنده
  • کارخانه متوقف شده و آزمایش MPO رابط
  • اجزای MPO دارای خواص نوری و مکانیکی عالی هستند

مشخصات فنی

مورد پارامتر
نوع فیبر Singlemode 9 / 125um یا Multimode 50 / 125um، 62.5 / 125um
از دست دادن درج MM <1.2dB، SM (G652D) <1.5dB، SM (G657A1) <0.75dB
برگشت ضرر SM> 55dB؛ MM> 25dB
تست کشش کشیدن 500 برابر IL <0.5dB
دمای عملیاتی -40 ℃ ~ + 80 ℃
مقاومت کششی 15 کیلوگرم
اندازه 60 میلیمتر * 20 میلیمتر

قطبیت (کانال کانال)

12-MPO VS 24-MPO

رابط MPO 12 فیبر برای 40 گیگ به معنای 4 خط در 10 قطعه در هر خط بیش از تک و یا فیبر چند حالت برای مجموع 8 الیاف (یعنی 4 ارسال و 4 دریافت).
رابط MPO 24 فیبر برای 100 گیگ به معنای 10 خط در 10 قطعه قطعه در هر خط بیش از singlemode یا فیبر چند حالت برای مجموع 20 الیاف (یعنی 10 انتقال و 10 دریافت).

درخواست در مرکز داده

همراه با گیرنده های رابط 40G یا 100G MPO / MPO

ماژول Loopback می تواند برای آزمایش قابلیت انتقال و حسگر گیرنده تجهیزات فیبر نوری مورد استفاده قرار گیرد.