OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
Fiber Optic Connectors LC UPC Simplex Singlemode With 9 / 125μm Pre - Polished Ferrule Field Assembly Fast Install

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب

  • برجسته

    ,

    ,

    simplex fiber optic connector

  • نام محصول
    اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب
  • گم شدن درج
    .0.35dB
  • برگشت ضرر
    d45dB
  • جلا دادن
    UPC
  • فرول
    سرامیک
  • حالت فیبر
    9 / 125μm Singlemode
  • قطر کابل
    2.0 / 3.0mm
  • دمای کارکرد
    -40 ° C ~ + 75 ° C
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    OMC or OEM
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    اتصال سریع سریع LC UPC SX Singlemode
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5 قطعه
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    کیسه پلی اتیلن
  • زمان تحویل
    3-7 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    T/T، وسترن یونیون، پی پال
  • قابلیت ارائه
    100000 در ماه

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب

 

 

اتصال نصب میدان نیز به عنوان اتصال سریع نصب می شود is a new kind of connector that could be used in FTTH project scene. کانکتور جدیدی است که می تواند در صحنه پروژه FTTH مورد استفاده قرار گیرد. They don't need to polishing, no epoxy. آنها نیازی به صیقل دادن ندارند ، بدون اپوکسی. They could be installed in the field and make connection less than two minutes. آنها می توانند در این قسمت نصب شوند و کمتر از دو دقیقه اتصال برقرار کنند. Of course, It don't need fused the fiber. البته ، نیازی به فیوز فیوز نیست. Just some little tools enough, so it could save time and cost. فقط برخی از ابزارهای کوچک به اندازه کافی ، بنابراین می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود.

 

The Field Assembly Connector products have been factory-polished, eliminating the need for any polishing materials, thereby enabling the preparation and termination of optical fibers in a fraction of the time of other conventional methods. محصولات اتصالی Field Assembly اتصال به صورت کارخانه ای بوده و نیاز هرگونه مواد صیقل دهنده را از بین می برد و در نتیجه امکان تهیه و خاتمه الیاف نوری را در کسری از زمان سایر روشهای معمولی فراهم می آورد. The connector also uses V-groove mechanical splice principals and therefore the use of an epoxy is not required for the termination of the connector. اتصال دهنده همچنین از اصطکاک مکانیکی V-شیار استفاده می کند و بنابراین برای خاتمه اتصال نیازی به استفاده از اپوکسی نیست. This Fast Connector offers convenience in assembling and strong stability. این اتصال سریع ، راحتی در مونتاژ و ثبات قوی را ارائه می دهد. It allows simple optical core connection without any additional practices, or adhesives. این اتصال به هسته هسته نوری ساده و بدون هیچگونه روش اضافی یا چسبندگی اجازه می دهد. It does not require a working space by connecting itself in the challenging environments such as a telephone pole and a manhole. با اتصال به خود در محیط های چالش برانگیز مانند قطب تلفن و منهول ، نیازی به فضای کاری نیست. It reconnects the cables and reduces the connection defect rate by an installer error in the field. این کابل ها را دوباره وصل می کند و با یک خطای نصب در قسمت ، میزان نقص اتصال را کاهش می دهد.

 


مشخصات

 

نوع اتصال LC جلا دادن UPC / APC
فرول سرامیک حالت فیبر حالت تک / 9 / 125μm
قطر کابل کابل Simplemm 2.0mm بعد، ابعاد، اندازه 50 میلی متر
ضرر درج

.30.3dB (معمولی)

.50.5dB (حداکثر)

برگشت ضرر

UPC≥45dB

APC≥55dB

قدرت تنش N50N دمای کارکرد -40 ° C ~ + 75 ° C

 


ویژگی:

 

• نیازی به اپوکسی و جلا دادن نیست

• خاتمه سریع و آسان فیبر

• تراز مکانیکی دقیق از بین رفتن کم درج می کند

• عملکرد نوری برتر

• طراحی مؤلفه ساده ، عملکرد راحت

• مونتاژ از پیش نصب شده در سایت بدون سنگ زنی و ملاحظه صورت

• از فن آوری های V- شیار اثبات شده ، قالب بندی شده استفاده می کند

                           


شرح

 

اتصال نصب LC / UPC درست است(اتصال سریع نصب)

 

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب 0

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب 1

 


برنامه در FTTX:

 

• سیستم ارتباط فیبر نوری و شبکه های ارتباطی

• انتقال داده های فیبر نوری

• CATV

• شبکه دسترسی نوری

• برنامه های کاربردی فیبر مشترکین (FTTX)

• اتصال کابل نوری

• تعمیر و نگهداری و یا ترمیم اضطراری شبکه های فیبر

• مورد نیاز تعمیر و تعویض

• تجهیزات فیبر نوری

 


محصولات مرتبط

 

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب 2

 

آداپتور - اتصال دهنده نر FC به SC

 

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب 3

 

تقسیم کننده PLC بدون بلوک با اتصال SC APC

 

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب 4

 

جامپ دوبلکس FullAXS به LC

 


اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

Exhibition.jpg

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب 6

اتصالات فیبر نوری LC UPC Simplex Singlemode با 9 / 125μm پیش - مونتاژ میدان Ferrule جلا سریع نصب 7

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط واجد شرایط ISO9001 ، ROHS با مواد اولیه تولید می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند