OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
FC - SC Hybrid Simplex Copper Fiber Optic Adapter Mating Sleeve Female To Female SC Footprint

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC

  • برجسته

    ,

    ,

    fiber optic cable adapter

  • محصولات
    آداپتور فیبر نوری فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex آستین جفت کننده زن تا زن SC
  • اتصال 1
    FC زن
  • اتصال 2
    SC زن
  • حالت فیبر
    Singlemode / Multimode
  • گم شدن درج
    .20.2dB
  • برگشت ضرر
    UPC≥50db ، APC≥60db
  • دوام
    1000 بار
  • دمای کار / ذخیره سازی
    -40 ~ 85 ° C
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    OMC or OEM
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    FC-SC Hybrid Simplex Adapter
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    کیسه پلی اتیلن
  • زمان تحویل
    3-7 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    T/T، وسترن یونیون، پی پال
  • قابلیت ارائه
    100000 در ماه

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC

آداپتور فیبر نوری فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex آستین جفت کننده زن تا زن SC

 

 

آداپتور هیبریدی زنانه به زن are developed to couple and mate two different (hybrid) connector plugs. برای وصل کردن و جفت گیری دو شاخه اتصال دهنده مختلف (ترکیبی) توسعه داده شده است. The housing of the Adapters of the last generation has a reference key for the right position coupling and zirconia or phosphorus bronze split sleeve for high alignment. مسکن آداپتورهای نسل گذشته دارای کلید مرجع برای اتصال مناسب می باشد و آستین شکاف زیرکونیا یا فسفر برنز برای تراز بالا.

 

این FC (زن) به SC (زن) SC foot print type fiber optic hybrid Metal adapter, Converting FC connector to SC Connector. نوع چاپی فیبر نوری فیبر نوری آداپتور فلزی ، تبدیل کانکتور FC به اتصال دهنده SC. Variable FC interface conversion SC interface. رابط SC متغیر تبدیل رابط FC. Provided a simple and reliable solution for connecting two different optic fiber transmission joints. یک راه حل ساده و قابل اعتماد برای اتصال دو اتصال مختلف انتقال فیبر نوری ارائه داد.

 

طراحی ، مواد و فرایندهای تولید OMC باعث تضمین عمر طولانی و تکرار زیاد عملکردهای نوری حتی برای جفت گیری اتصالات مختلف مارک می شوند.

 

امکانات:

 

اتصال دقیق با آستین

کانکتور SM و MM قابل تعویض است

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

قابلیت تعویض خوب و قابلیت اطمینان

با استانداردهای IEC و ROHS ملاقات کنید

دقت بالا از ابعاد مکانیکی دقت

 


مشخصات

 

مورد آزمون (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC کامپیوتر شخصی
ضرر درج .20.2dB .20.2dB .20.2dB
برگشت ضرر d50 دسی بل d60 دسی بل 35 دسی بل
دوام (500 جفت گیری) حداکثر 0.1 دسی بل
نیروی برداشت (g / f) 600 200 600
دمای ذخیره سازی -40 ~ + 85

 

مواد

 

نام قطعات مواد رنگ
بدن مسکن آلیاژ روی -
آستین آستین سرامیکی با دقت بالا سفید
داخل قلاب PBT / PPS سبز آبی
صفحه فلزی فولاد ضد زنگ -
پوشش گرد و غبار ABS / لاستیک آبی / سبز / سیاه

 


کاربرد:

  • پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری.
  • نقطه مشخص و مشخص شدن شبکه های نوری

موجود برای Simplex از SM UPC، SM APC، MM OM1 62.5 / 125، MM OM2 50/125

                           


شرح

 

آداپتور فیبر زنانه FC-SC Hybrid Simplex

 

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 0

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 1

 


محصولات مرتبط

 

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 2

 

آداپتور - اتصال دهنده نر FC به SC

 

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 3

 

MPO Loopback

 

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 4

 

کانکتور SC فیبر نوری 0.9 میلی متر

 


بسته بندی و حمل و نقل

 

چند قطعه در یک جعبه پلاستیکی ،
چند جعبه سپس در یک جعبه کاغذ کارتن 54 * 39 * 35 بسته بندی شدند

کارتن اندازه دیگر نیز موجود است.

 

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 5

 


اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 6

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 7

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 8

Exhibition.jpg

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 10

آستین جفت گیری آستین جفت کننده فیبر نوری مس - FC Hybrid Simplex FC 11

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند