OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
12F MTP-MTP Simplex Multi mode OM4 Trunk Fiber Patch Cord With Rose Red Cable

12F MTP-MTP Simplex Multi Mode OM4 کابل فیبر پانچ Trunk با کابل قرمز گل رز

  • برجسته

    ,

    ,

    mtp patch cable

  • نوع اتصال
    MTP-MTP
  • رنگ
    ارغوانی
  • نام تجاری MTP
    USConec
  • نوع فیبر
    OM4
  • نوع MTP
    زن و مرد در دسترس است
  • تعداد فیبر
    12
  • پشتیبانی
    مرکز داده 10/40 / 100Gbps
  • محل منبع
    چين
  • نام تجاری
    OMC or Customized
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    MTP-MTP-OM4
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    10
  • قیمت
    Negotiation
  • جزئیات بسته بندی
    کیسه داخلی داخلی بسته بندی شده یا سفارشی
  • زمان تحویل
    5 ~ 8 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    T / T، Western Union، L / C، Paypel
  • قابلیت ارائه
    500000

12F MTP-MTP Simplex Multi Mode OM4 کابل فیبر پانچ Trunk با کابل قرمز گل رز

MTP-MTP 12F OM4 سیم پچ کابل ترانک

توضیحات محصول

کابل MTP فیبر کابلی / پچ کابل با اتصال MTP در هر دو طرف متوقف می شود. کابل MTP / MPO کابل کواچ / پچ کابل ماژول های MTP را به عنوان یک لینک دائمی متصل می کند. کابل کابل تنه / کابل پچ با 12، 24، 48 و 72 الیاف در دسترس است. سرعت پشتیبانی تا راه حل های مرکز داده 10/40/100 گیگابیت در ثانیه. آنها معمولا برای اتصال کانال ها، پانل ها یا خروجی های سختافزاری MTP، و برای تسهیل راه اندازی سریع کابل کشی ستون فقرات در مرکز داده ها و دیگر محیط های فیبر بالا، اتخاذ می شوند. علاوه بر این، MTP همچنین انعطاف پذیری و راحتی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد پس از اینکه باید سبک اتصال در پانل های پچ را تغییر دهید. به جای تغییر کانکتور در تنه کابل، فقط نصب یک کاست جدید با سبک اتصال جدید در طرف متقابل اتصال پانل پچ.

امکانات

· افت محرک، افت بازده بالا

· اتصالات Multi Fiber Connector MT، 4،8،12 و 24 اتصالات فیبر و اتصالات و مجموعه

· راه حل اقتصادی برای فشرده سازی توده ای

· طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه های کاربردی

· کابل گرد و غبار، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی در دسترس است

· رنگ های کد گذاری شده موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا درجه کانکتور

· خوب در تکرارپذیری و تبادل

تصاویر تفصیلی

استاندارد اتصالات

استاندارد MTP:

Ø مطابق استاندارد IEC IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است

کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C

Ø اپتیک موازی

انجمن بین المللی نوری (OIF) سازگار است

- InfiniBand مطابق

Ø InfiniBand

- 10G فیبر کانال مطابق

- 40G و 100G IEEE 802.3

- QSFP

مشخصات

نوع اتصال

موارد تست

حداقل

حداکثر

PC MTP

ROC_X (abs) (میلی متر)

500

ROC_Y (abs) (میلی متر)

50

Angle_X (گرم)

-0.2

0.2

Angle_Y (گرم)

-0.2

0.2

فیبر Max.DH.All (نانوگرم)

-600

600

Max.DH.Ave (nm)

-300

300

Max.DH.Adj (nm)

-300

300

حداکثر خلوص هسته (nm)

-300

300

ارتفاع فیبر (nm)

-300

300

ROC_X (abs) (میلی متر)

1000

3000

MTP APC

ROC_X (abs) (میلی متر)

500

ROC_Y (abs) (میلی متر)

50

Angle_X (گرم)

-0.2

0.2

Angle_Y (گرم)

7.8

8.2

فیبر Max.DH.All (نانوگرم)

-600

600

Max.DH.Ave (nm)

-300

300

Max.DH.Adj (nm)

-300

300

ارتفاع فیبر (nm)

 

 

اطلاعات فیزیکی

نوع متصل کننده MTP:

دسترسی
  • کابل روبان و بسته بندی در دسترس است
  • کابل پچ، مجموعه کابل کلاسیک در دسترس است.
  • بند پچ نوار MT-MT در دسترس است.
  • MTP Loopback در دسترس است
  • 12F MTP:

    24F MTP

کاربرد

تضمین کیفیت کابل MTP

1. دستگاه پرداخت با عملکرد بالا و با دارنده صفحات دقت طراحی شده برای ferrules MT تکمیل شده است.
تداخل سنج 2.3D، تأیید صحت پردازش MTP / MPO را تأمین می کند و تمام پارامترهای حرارتی Hte مالش MT را مطابق با استانداردهای صنعت می کند.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز برای مجتمع های کابل های پیچیده و فیبر بالا را فراهم می کند.

محصولات مرتبط