OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
OM4 50/125μm Multi - Mode MTP Trunk Cable , 3.0mm Jacket OD MTP 12 Fiber Connector

OM4 50 / 125μm چند حالت MTP کابل مادون قرمز، 3.0mm کت OD MTP 12 فیبر کانکتور

  • برجسته

    ,

    ,

    mtp breakout cable

  • حالت فیبر
    OM4 50 / 125μm چند حالت
  • تولید - محصول
    MTP مرد - MTP مرد 12F OM4 LSZH 20M نوع B
  • اتصال دهنده
    MTP مرد به MTP مرد
  • نوع لهستانی
    کامپیوتر به کامپیوتر
  • از دست دادن درج
    0.35dB حداکثر (0.15dB نوع)
  • برگشت ضرر
    ≥25dB
  • کت OD
    3.0 میلیمتر
  • تعداد فیبرها
    12
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    Usconec
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    MTP مرد - MTP مرد 12F OM4 50/125 LSZH 20M
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    10رایانه های شخصی
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    بسته PE فردی یا بسته تقاضای مشتری
  • زمان تحویل
    3-7 روز
  • شرایط پرداخت
    D / P، T / T، Western Union، L / C، کارت اعتباری
  • قابلیت ارائه
    50000pcs در هر ماه

OM4 50 / 125μm چند حالت MTP کابل مادون قرمز، 3.0mm کت OD MTP 12 فیبر کانکتور

OM4 MTP MTP کابل MTP APC مرد به MTP APC مرد OM4 50 / 125um 12F قرمز LSZH Elite نوع B، آن را برای 40G QSFP + PLR4 اپتیک اتصال مستقیم و برنامه های کاربردی مرکز داده با تراکم بالا؛ اتصالات ایالات متحده Conec MTP به طور کامل با استانداردهای MPO سازگار است.

کابل تنه فیبر MTP با اتصال MTP در هر دو طرف متوقف می شود. همه اتصالات MTP OMC از Conec ایالات متحده است. کابل تنه MTP یک نوع از مجموعه های کابل با چگالی بالا است که به طور کلی در سه حوزه استفاده می شود.

1، نرم افزار Data Center با محدوده متراکم بالا

2، فیبر نوری به ساختمان

3، برنامه اتصال داخلی در تجهیزات فیبر

محصولات MTP استاندارد:

  • ملاقات IEC استاندارد IEC-61754-7؛ JIS C5982؛ TIA-604-5 (FOCIS5)؛ Telcordia GR-1435-CORE سازگار است
  • کابل کشی ساخت یافته برای هر TIA-568-C
مشخصات محصول
اتصال دهنده A MTP مرد 12F اتصال ب MTP مرد 12F
حالت فیبر OM4 5125μm MM طول موج 1300/850 نانومتر
نوع لهستانی کامپیوتر به کامپیوتر حداقل شعاع خورشید 10 میلیمتر
از دست دادن درج 0.35dB حداکثر (0.15dB نوع) برگشت ضرر ≥25dB
تضعیف در 1310 نانومتر ≤0.32dB / km تضعیف 1550 نانومتر ≤0.18dB / km
کت OD 3.0 میلیمتر جلیقه کابل LSZH / Plenum (OFNP)
نصب بار کششی 100 نان بار استحکام بلند مدت 50 نان
دمای عملیاتی -10 ° C تا + 70 ° C قطبی نوع B

امکانات

کاهش درج درونی، افت بازده بالا

MT بر پایه فیبر چند فیلیفون، 4،8،12 و 24 اتصالات فیبر کانال ها و مونتاژ ها

راه حل اقتصادی برای فشرده سازی توده ای

طراحی شده برای از دست دادن کم و از دست دادن استاندارد SM و MM برنامه

کابل گرد و غبار، کابل بیضی و گزینه های روبان خالی موجود است

محوطه های رنگی موجود برای تمایز نوع فیبر، نوع لهستانی و / یا نوع کانکتور

خوب در تکرارپذیری و تبادل

نقاشی کابل و قطبی

برجسته

تست تجهیزات

تست برنامه مطمئن

تداخل سنج سه بعدی، تأیید صحت پردازش MTP / MPO را انجام می دهد و تمام پارامترهای متشکل از فلزی MT متصل به استانداردهای صنعتی است. اتصالات خالص نوری در فراهم ساختن زیرساخت فیبر نوری قابل اعتماد و با کارایی بالا هستند.