خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتبسته شدن فیبر نوری

H015 نوع داخلی فیبر نوری

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

H015 نوع داخلی فیبر نوری

چین H015 نوع داخلی فیبر نوری تامین کننده
H015 نوع داخلی فیبر نوری تامین کننده H015 نوع داخلی فیبر نوری تامین کننده

تصویر بزرگ :  H015 نوع داخلی فیبر نوری

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: H015

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کارتن کاغذ
زمان تحویل: 3 تا 7 روز
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OMC یا OEM
شماره مدل:: H015 نرم افزار:: مخابرات
صدور گواهینامه:: RoHS رنگ:: سیاه
مواد:: PC، ABS، PPR ضمانتنامه:: 3 سال
ابعاد:: 420 × 182 × 120 (میلی متر) وزن:: 2300 گرم-2500 گرم
اندازه کابل:: Φ5 -Φ20 (میلی متر) ظرفیت:: بامزه: 12-96 (هسته)
پورت کابل:: 4 قطعه

H015 Inline نوع 4 پورت سیاه IP65-68 بسته فیبر پلاستیکی فیبر نوری

FOSC یک دستگاه است که دارای عملکرد انتقال نوری نوری، ارائه چندین کابل فیبر فیبر، حفاظت اتصال و شاخه و مرتبط است. نرخ ایمنی IP IP65-68 است. برخی از آنها می توانند 1x2: 32 splitter PLC یا 2X2: 16 splitter PLC نصب شوند. محصول فوق العاده در عملکرد مهر و موم، آسان برای نصب، نرم افزار گسترده است. این بهترین انتخاب شما برای اتصال فیبر است.

OMCH015

1. محدوده کاربرد

این راهنمای نصب و راه اندازی مناسب برای بستن فیبر نوری اتصالات (در ادامه به صورت اختصار به عنوان FOSC)، به عنوان راهنمایی برای نصب مناسب است.

محدوده کاربردی: هوایی، زیرزمینی، نصب دیوار، نصب کانال، نصب دستی است. دمای محیط از -40 ℃ تا + 65 ℃.

2. ساختار اصلی و پیکربندی

2.1 ابعاد و ظرفیت

ابعاد خارج (LxWxH) 420 × 182 × 120 (میلی متر)
وزن (به غیر از جعبه خارج) 2300 گرم-2500 گرم
تعداد پورت های ورودی / خروجی 2 قطعه در هر طرف (مجموع 4 قطعه)
قطر فیبر کابل Φ5-Φ20 (میلی متر)
ظرفیت FOSC

بامزه: 12-96 (هسته)

نوار: حداکثر 288 (هسته)

2.2 اجزای اصلی

نه نام اجزاء مقدار استفاده ملاحظات
1 مسکن 1 مجموعه حفاظت از اتصالات فیبر کابل به طور کامل

قطر داخلی:

460 × 182 × 60 (میلی متر)

2

سینی اسپلیسی فیبر نوری

(FOST)

حداکثر 4 عدد (باکسی)

حداکثر 4 عدد (روبان)

رفع آستین محافظ حرارتی کوچک و نگه داشتن الیاف

مناسب برای:

باند: 12،24 (هسته) روبان: 6 (قطعه)

3 پایه 1 مجموعه اصلاح هسته تقویت فیبر کابل و FOST
4 مهر و موم اتصالات 1 مجموعه آب بندی بین پوشش FOSC و پایین FOSC
5 پورت پورت 2 قطعه پر کردن پورت های خالی

2.3 لوازم جانبی اصلی و ابزار ویژه

نه نام لوازم جانبی مقدار استفاده ملاحظات
1 آستین محافظ حرارتی کوچک حفاظت از اتصالات فیبر پیکربندی به عنوان ظرفیت
2 کراوات نایلون رفع الیاف با پوشش محافظ پیکربندی به عنوان ظرفیت
3 نوار عایق 1 رول قطر بزرگ کابل فیبر برای تنظیم آسان
4 نوار مهر 1 رول قطر بزرگ کابل فیبر که با اتصالات مهر و موم مطابقت دارد پیکربندی به عنوان مشخصات
5 قلاب حلق آویز 1 مجموعه برای استفاده هوایی
6 سیم مارشال 1 قطعه قرار دادن بین دستگاه های زمینی پیکربندی به عنوان مورد نیاز
7 پارچه ساینده 1 قطعه کابل فیبر خراش
8 کاغذ برچسب گذاری 1 قطعه فیبر برچسب گذاری
9 آچار مخصوص 1 قطعه پیچ های پیچشی، مهره های محکم هسته تقویت شده
10

لوله بافر

1 قطعه به فیبرها برسید و با FOST ثابت کنید، مدیریت بافر پیکربندی به عنوان مورد نیاز

3. ابزار لازم برای نصب

3.1 مواد تکمیلی (توسط اپراتور ارائه می شود)

نام مواد استفاده
نوار اسکاچ برچسب گذاری، به طور موقت تعمیر
الکل اتیلیک تمیز کردن
گاز پانسمان تمیز کردن

3.2 ابزار ویژه (باید توسط اپراتور ارائه شود)

نام ابزار استفاده
برش فیبر برش الیاف
فریزر خم کردن کابل محافظ کابل فیبر را خالی کنید
ابزار دسته کوچک موسیقی جاز مونتاژ FOSC

3.3 ابزار جهانی (باید توسط اپراتور ارائه شود)

نام ابزار کاربرد و مشخصات
نوار نوار کابل فیبر اندازه گیری
برش لوله کابل فیبر برش
برش الکتریکی کابل محافظ کابل فیبر را بیرون بکشید
انبردست ترکیبی خرد کردن هسته تقویت شده
پیچ گوشتی پیچ گوشتی مونتاژ
قیچی
پوشش ضد آب ضد آب، ضد گرد و غبار
آچار فلزی مهره محکم هسته تقویت شده

3.4 ابزارهای سازگاری و تست (توسط اپراتور ارائه می شود)

نام ابزار کاربرد و مشخصات
دستگاه اسپلینگ فیوژن فیبر سازی
OTDR تست کشش
ابزار موقت موقت آزمایش موقت

توجه: ابزار و ابزار تست فوق باید توسط اپراتورهای خود ارائه شوند.















اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.