خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

فیبر نوری کابل پچ

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری کابل پچ

(135)
چین کابل های پچ فیبر نوری 12F fan LC - SC OM1 62.5 / 125 50M با پهنای 2mm 0.5M پاها LSZH نارنجی کارخانه

کابل های پچ فیبر نوری 12F fan LC - SC OM1 62.5 / 125 50M با پهنای 2mm 0.5M پاها LSZH نارنجی

کابل های پچ فیبر نوری 12F fan LC - SC OM1 62.5 / 125 50M با پهنای 2mm 0.5M پاها LSZH نارنجی کابلهای پچ فیبر نوری برای اتصال فیبر نوری به فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از سیم پچ یک روش سریع و آسان برای ردیاب... Read More
2019-09-09 16:55:08
چین کابل قابل شارژ قابل شارژ LC-SC LC-SC 10 متری LSZH ژاکت رنگ زرد کارخانه

کابل قابل شارژ قابل شارژ LC-SC LC-SC 10 متری LSZH ژاکت رنگ زرد

کابل قابل شارژ قابل اتصال Boot LC-SC فیبر نوری 10 متری LSZH ژاکت رنگ زرد Jumpers Boot Bendable یک راه حل ابتکاری برای چالش قدیمی در شبکه های نوری ارائه می کنند. همانند دیگر مجموعه های کابل، بازوی بوت قابل انعطا... Read More
2019-09-09 16:55:10
چین LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm کارخانه

LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm

فیبر پچ بند ناف 12F OS2 9/125 LCAPC - LCAPC با مینی برقی 12 سانتیمتر فانوس 900um دم LSZH زرد، 6pcs LC Duplex APC هر یک از پایان. پچ مچ پا Breakout Fiber می تواند به عنوان ستون فقرات ساختمان یا توزیع افقی استفاد... Read More
2019-09-09 16:55:28
چین 2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm کارخانه

2 متری فیبر نوری پچ کابل SC UPC - SC UPC 12 هسته OS2 Fanout 0.9mm

کابل های پچ فیبری کوچک SC UPC - SC UPC12 هسته OS2 Fanout 0.9mm 2M پچ کابل LSZH زرد، I کابل چند کابل فیبر کابل کم هزینه است، به طور پیش فرض نصب شده برای اتصال داخلی بین تجهیزات انتقال و پچ پانل و یا مسیرهای ثابت ... Read More
2019-09-09 16:55:04
چین LC - LC OM3 Duplex فیبر نوری کابل های پچ Aqua 3.0mm LSZH برای دفاتر مرکزی کارخانه

LC - LC OM3 Duplex فیبر نوری کابل های پچ Aqua 3.0mm LSZH برای دفاتر مرکزی

LC - LC OM3 دوبلکس کابل فیبر نوری Aqua 3.0mm LSZH IEC Grad B LC-LC OM3 Duplex فیبر نوری کابل کابل 3.0mm LSZH کابل پچ برای ارائه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از سیم پچ یک روش سریع ... Read More
2019-09-09 16:55:23
چین کابل IEC کلاس B درجه 8F Multimode فیبر پچ کارخانه

کابل IEC کلاس B درجه 8F Multimode فیبر پچ

IEC کلاس B سطح 8F چند الیاف پچ منجر LC UPC - SC UPC Os2 9/125 5M با پاشنه 2mm پا LSZH زرد منجر به پچ فیبر برای اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از patch cad یک روش سریع و آسان برای رد... Read More
2019-09-09 16:55:07
چین 2-پورت فیبر نوری دیافراگم دیواری ، صورت ABS Plate تخلیه نشده است کارخانه

2-پورت فیبر نوری دیافراگم دیواری ، صورت ABS Plate تخلیه نشده است

پریز فیبر نوری 2 پورت ، فیبر نوری ABS بدون بار صنعت فیبر OMC انواع مختلفی از صفحات دیواری فیبر نوری FTTH را فراهم می کند که از یک طراحی پلاگین جمع و جور استفاده می کنند ، یک مفهوم طراحی مدرن را برای ایجاد یک نق... Read More
2019-10-29 14:22:59
چین کابل فیبر نوری در فضای باز 2 هسته G657A فیبر نوری FTTH فیبر نوری LSZH کارخانه

کابل فیبر نوری در فضای باز 2 هسته G657A فیبر نوری FTTH فیبر نوری LSZH

کابل فیبر نوری در فضای باز 2 هسته G657A فیبر نوری FTTH فیبر نوری LSZH Drop cable / FTTH بیشتر ساختار تک هسته ای و دو هسته ای است. همچنین می توان آن را به یک ساختار چهار هسته ای با مقطع 8 شکل تبدیل کرد. آرماتور ... Read More
2019-10-28 10:57:23
چین 12F MPO / MTP - LC Multimode OM3 کابل فیبر نوری ، طول 10 سانتی متر کوتاه مورد استفاده در جعبه ماژول کارخانه

12F MPO / MTP - LC Multimode OM3 کابل فیبر نوری ، طول 10 سانتی متر کوتاه مورد استفاده در جعبه ماژول

12F MPO / MTP - LC Multimode OM3 بند ناف فیبر نوری ، طول 10 سانتی متر کوتاه مورد استفاده در جعبه ماژول 12cores MPO Male - کابل پچ 0.9 میلی متر LC Fan-out 0.9 mm برای کاست ماژول های MPO-LC LGX طراحی شده اند و با ... Read More
2019-10-24 11:55:23
چین کابلهای فیبر نوری 0.2dB با ضعف کم ، کابل فیبر نوری 3 میلی متری 3 میلی لیتر LC به LC Duplex کارخانه

کابلهای فیبر نوری 0.2dB با ضعف کم ، کابل فیبر نوری 3 میلی متری 3 میلی لیتر LC به LC Duplex

China Uniboot LC - Uniboot LC Duplex Catch Fibre Patch V1 forSingle Mode موجود / OM1 / OM2 / OM3 کابل وصله Uniboot از یک کابل "دور دوبلکس" مخصوص استفاده می کند که امکان انتقال مضاعف را از طریق یک کابل منفرد فرا... Read More
2019-10-23 19:31:46
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.