چین فیبر نوری کابل پچ سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Kanglly Wong

شماره تلفن : 86-18682182825

WhatsApp : +8618682182825

Free call
OMC Industry Co.Limited

OMC IndustryLimited

سازنده حرفه ای محصولات کابل کشی فیبر و محصولات منفعل FTTH.

  • OMC Industry Co.Limited
  • OMC Industry Co.Limited
  • OMC Industry Co.Limited
  • OMC Industry Co.Limited
  • OMC Industry Co.Limited
شرکت اطلاعات:
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: OMCFTTH تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 5000000-8000000 سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
کارخانه تور > کنترل کیفیت >
معرفی

شرکت صنعت OMC ، محدود ، تولید کننده مجوز ISO 9001: 2015 ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 تولید و صادرات محصولات کابل کشی FTTX را انجام داده است. شبکه های. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

کیفیت زندگی OMC است. تعهد محکم ما این است که کالای کلاس جهانی را به مشتریان خود عرضه کنیم و برای همیشه فراتر از انتظارات آنها باشیم. ما همچنین پشتیبانی پس از فروش جامد یعنی 3 سال ضمانت محصول را در هیچ شرایطی ارائه می دهیم

OMC با مشتریان ، تأمین کنندگان و کارمندان ما به عنوان شرکای محترم رفتار می کند. ما بسیار خوشحالیم که موفقیت خود را با آنها در میان گذاشتیم. ارائه بهترین محصولات به مشتریان ، همکاری طولانی مدت / وفادار به تهیه کننده ما و حقوق و رفاه خوب / رفاه به کارمندان ما. OMC همچنین هیچ تلاشی را برای مراقبت از جامعه و محیط زیست ما صرف نمی کند. با قلب سپاسگزار ، OMC قاطعانه به راهی درخشان که آرزوی آن را داریم می رود.

بدینوسیله در OMC با اشتیاق فراوان و تکنیک های حرفه ای برای ارائه خدمات به مشتریان در سراسر جهان گرد هم می آییم.


تاریخ

سرویس

نصب و راه اندازی

OMC شهرت خود را به عنوان یک تامین کننده پیشرو در محصولات ارتباطات نوری با کیفیت بالا، با تامین محصولات با بالاترین کیفیت و همچنین متعهد شدن به نیازهای مشتریان خود، ساخته است. تمام راه حل های سفارشی موجود در OMC، از جمله حدود 70٪ از محصولات در وب سایت ما موجود است.

قابلیت های اصلی شرکت ما عبارتند از: مهندسی سیستم ها، مهندسی شبکه، پشتیبانی از سیستم، مدیریت برنامه ها، و مهندسی و تحلیل اطمینان اطلاعات. ما می توانیم با طرح های قبلی خودمان به عنوان یک شریک تولید فرعی کار کنیم یا به شما کمک می کنیم تا به سرعت پاسخ های مناسب برای درخواست راه حل های شبکه های نوری را ارائه دهید. ما روابط صنعتی قوی بر اساس توانایی ما برای ارائه خدمات مهندسی با کیفیت بالا و تلاش ما برای داشتن یک شریک منصفانه و مسئول ایجاد کرده ایم. خوش آمدید به شروع پروژه سفارشی خود را با اکنون در حال حاضر!

نصب و راه اندازی فیبر نوری سفارشی نصب مجتمع

OMC ارائه می دهد بزرگترین انتخاب از کابل فیبر پچ. در صورتی که انتخاب کابل های پچ انعطاف پذیر دارای نیازهای شما نیست، می توانیم خدمات سفارشی را برای شما ارائه دهیم. لطفا با استفاده از فرم زیر به منظور ساخت و سفارش کابل های سفارشی خود با فروش ما استفاده کنید. اگر نیازهای شما با گزینه های موجود در فرم زیر مطابقت نداشته باشد، لطفا جزئیات را به فروش ما ارسال کنید و ما کابل های تخصصي را برای پاسخگویی به نیازهای شما طراحی می کنیم.

مزایای ما:

● تحویل برنامه ریزی شده، قیمت گذاری رقابتی، پشتیبانی حساب، و 60 روز پول برگشت و یا مبادله اقلام.

● کیفیت کابل تضمین شده.

● مهندسی سریع و خدمات نمونه اولیه.

● تولید و بسته بندی مجموعه های افزایشی اضافه شده از جمله PCB ها، مسکن و یا ساخت فلز.

کابلهای فیبر نوری سفارشی

هنگام ساخت یک شبکه فیبر نوری سفارشی، خرید کابل های کیفی ضروری است. ما از فیبر نوری فیبر نوری، از فیبر نوری فیبر نوری به کابل نظامی تاکتیکی برای برنامه های مختلفی که نیازمند ختم میدان هستند، پیشنهاد می کنیم. با توجه به ابعاد گسترده ای از گزینه های طراحی فیبر نوری، می تواند یک چالش برای پیدا کردن اتصالات مورد نظر شما باشد. شما همیشه می توانید با هر گونه سوال یا نگرانی تماس بگیرید و با متخصصان متخصص خود صحبت کنید.

تیم ما

  • TIM Borros

  • جیسون

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما