خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتبسته شدن فیبر نوری

48F 4 پورت فیبر گنبد بسته شدن کوچک اندازه

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

48F 4 پورت فیبر گنبد بسته شدن کوچک اندازه

چین 48F 4 پورت فیبر گنبد بسته شدن کوچک اندازه تامین کننده
48F 4 پورت فیبر گنبد بسته شدن کوچک اندازه تامین کننده 48F 4 پورت فیبر گنبد بسته شدن کوچک اندازه تامین کننده 48F 4 پورت فیبر گنبد بسته شدن کوچک اندازه تامین کننده 48F 4 پورت فیبر گنبد بسته شدن کوچک اندازه تامین کننده

تصویر بزرگ :  48F 4 پورت فیبر گنبد بسته شدن کوچک اندازه

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: D013 نوع گنبدی نوع 48F 4 پورت فیبر پورت

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کارتن کاغذ
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 100000 در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OMC یا OEM
شماره مدل:: گنبد D013 نرم افزار:: مخابرات
صدور گواهینامه:: RoHS رنگ:: سیاه
مواد:: PC، ABS، PPR ضمانتنامه:: 3 سال
ابعاد:: 288 میلی متر * 178 میلیمتر وزن:: 1800 گرم-1910 گرم
اندازه کابل:: 8 میلیمتر ~ 16 میلیمتر ظرفیت:: بامزه: 4-48 (هسته)
پورت کابل:: 4 قطعه

1. محدوده کاربرد

این راهنمای نصب مناسب برای بسته شدن فیبر نوری (بعد از آن به اختصار FOSC)، به عنوان راهنمایی برای نصب مناسب است.

محدوده کاربرد عبارت است از: هوایی، زیرزمینی، خط لوله، دست حفره. دمای محیط از -40 ℃ تا 65 ℃.

2. ساختار اصلی و پیکربندی

2.1 ابعاد و ظرفیت

ابعاد بیرونی (قطر ارتفاع x) 288 میلیمتر × 178 میلیمتر
وزن (به غیر از جعبه خارج) 1800 گرم-1910 گرم
تعداد پورت های ورودی / خروجی 4 قطعه
قطر فیبر کابل Φ8mm ~ Φ16 میلیمتر
ظرفیت FOSC بامزه: 4-48 (هسته)

2.2 اجزای اصلی

نه نام اجزاء مقدار استفاده ملاحظات
1 پوشش FOSC 1 قطعه حفاظت از اتصالات فیبر کابل به طور کامل

ارتفاع x قطر

208 میلیمتر × 132 میلیمتر

2 سینی اسپلیس فیبر نوری (FOST) حداکثر 4 سینی (باکسی) رفع آستین محافظ حرارتی کوچک و نگه داشتن الیاف مناسب برای: Bunchy: 4،6،8،12، (هسته)
3 فیبر نگهداری سینی 1 عدد برگزاری الیاف با کت محافظ
4 پایه 1set رفع ساختار داخلی و خارجی
5 حلقه پلاستیکی 1 مجموعه رفع پوشش FOSC و پایه
6 مهر و موم اتصالات 1 قطعه بستن پوشش FOSC و پایه
7 دریچه تست فشار 1 مجموعه پس از تزریق هوا، آن را برای آزمایش فشار و آزمون آب بندی استفاده می شود پیکربندی به عنوان مورد نیاز
8 دستگاه تخلیه زمینی 1 مجموعه قطعات فلزی از فیبر کابل در FOSC برای اتصال به زمین پیکربندی به عنوان مورد نیاز

2.3 لوازم جانبی اصلی و ابزار ویژه

نه نام لوازم جانبی مقدار استفاده ملاحظات
1 آستین محافظ حرارتی کوچک حفاظت از اتصالات فیبر پیکربندی به عنوان ظرفیت
2 کراوات نایلون رفع الیاف با پوشش محافظ پیکربندی به عنوان ظرفیت
3 سیم مارشال 1 قطعه قرار دادن بین دستگاه های زمینی برای قرار دادن از طریق به عنوان نیازهای واقعی
4 پارچه ساینده 1 قطعه کابل های فیبر خراش
5 کاغذ برچسب گذاری 1 قطعه الیاف برچسب گذاری
6 آچار مخصوص 2 قطعه نصب و محکم کردن مهره هسته تقویت شده و مهره (پلاستیک) لوله ورودی / خروجی
7 کاغذ اندازه گیری 1 قطعه برای اندازه گیری محیط، که قطر آن با نوار مهر و موم شده است برای اندازه گیری محیط با کاغذ اندازه گیری مربوطه
8 نوار مهر 1 حلقه قطر بزرگ کابل فیبر که با حلقه واشر نصب شده است. پیکربندی به عنوان مشخصات
9 نوار عایق 1 حلقه قطر بزرگ کابل فیبر برای تنظیم آسان
10 قلاب فلزی 1 مجموعه برای نصب و نصب دیوار و قطب
11

لوله بافر

مشتریان تصمیم گرفتند به فیبرها برسید و با FOST ثابت کنید، مدیریت بافر. پیکربندی به عنوان مورد نیاز
12 خشک کن 1 کیسه قبل از انجماد برای خشک کردن هوا به FOSC قرار دهید

3. ابزار لازم برای نصب

3.1 مواد تکمیلی (توسط اپراتور ارائه می شود)

نام مواد استفاده
نوار اسکاچ برچسب گذاری، به طور موقت تعمیر
الکل اتیلیک تمیز کردن
گاز پانسمان تمیز کردن

3.2 ابزار ویژه (باید توسط اپراتور ارائه شود)

نام ابزار استفاده
برش فیبر برش کابل فیبر
فریزر خم کردن کابل محافظ کابل فیبر را خالی کنید
ابزار دسته کوچک موسیقی جاز مونتاژ FOSC

3.3 ابزار جهانی (باید توسط اپراتور ارائه شود)

نام ابزار کاربرد و مشخصات
نوار نوار کابل فیبر اندازه گیری
برش لوله کابل فیبر برش
برش الکتریکی کابل محافظ کابل فیبر را بیرون بکشید
انبردست ترکیبی خرد کردن هسته تقویت شده
پیچ گوشتی پیچ گوشتی مونتاژ
قیچی
پوشش ضد آب ضد آب، ضد گرد و غبار
آچار فلزی مهره محکم هسته تقویت شده

3.4 ابزارهای پلاستیکی و تست (توسط اپراتور ارائه می شود)

نام ابزار کاربرد و مشخصات
دستگاه اسپلینگ فیوژن فیبر سازی
OT DR تست کشش
ابزار موقت موقت آزمایش موقت

توجه: ابزار و ابزار تست فوق باید توسط اپراتورهای خود ارائه شوند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.