خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه

OMC Industry Co.Limited اطلاعات تماس

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

OMC Industry Co.Limited

نشانی : 9F No 2 Bldg، پارک Guole Tech، No.1 Lirong Rd، خیابان Dalang، Longhua District، 518109، شنژن چین.
آدرس کارخانه : 9F No 2 Bldg، پارک Guole Tech، No.1 Lirong Rd، خیابان Dalang، Longhua District، 518109، شنژن چین.
زمان کاری : 9:00-20:30(به وقت پکن)
تلفن کاری : 86-755-2916-3551(زمان کار)   86-189-3865-7420(زمان شاغل)
فکس : 86-755-8526-6015
تماس با ما :
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
(0 / 3000)

تماس با شخص : Mr. Kanglly Wong
عنوان شغلی : sales
تلفن کاری : 86-18682182825
WHATSAPP : 86-18682182825
اسکایپ : wzw-007
WeChat : kanglly
پست الکترونیک : sales@omcftth.com
تماس با شخص : Mr. Sylor Lee
عنوان شغلی : sales
تلفن کاری : 13448862880
WHATSAPP : 86-13448862880
اسکایپ : sales2@omcftth.com
پست الکترونیک : sylor@omcftth.com
تماس با شخص : Miss. Amanda Liu
عنوان شغلی : sales
تلفن کاری : 18566662875
WHATSAPP : 86-18566662875
اسکایپ : sales5@omcftth.com
پست الکترونیک : amanda@omcftth.com
تماس با شخص : Miss. Vivian Wong
عنوان شغلی : sales
تلفن کاری : 18344215177
WHATSAPP : 86-18344215177
اسکایپ : sales6@omcftth.com
پست الکترونیک : vivian@omcftth.com
تماس با شخص : Miss. Dennise yang
عنوان شغلی : sales
تلفن کاری : 189 3865 6884
WHATSAPP : 86-189 3865 6884
اسکایپ : sales1@omcftth.com
پست الکترونیک : sales1@omcftth.com;dennise@omcftth.com
تماس با شخص : Miss. Yoyo Yuan
عنوان شغلی : sales
تلفن کاری : +86 18620325400
WHATSAPP : +86 18620325400
اسکایپ : sales4@omcftth.com
پست الکترونیک : yoyo@omcfttth.com
تماس با شخص : Miss. Cathy Zhong
عنوان شغلی : sales
تلفن کاری : +86 13750349904
WHATSAPP : +86 13750349904
اسکایپ : sales1@omcftth.com
پست الکترونیک : sales1@omcftth.com
اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Mr. Kanglly Wong

تلفن: 86-755-2916-3551

فکس: 86-755-8526-6015

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.