خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

ابزار فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

ابزار فیبر نوری

(15)
چین دستگیره فیبر نوری FTTX ابزارهای کوچک خردکننده فیوژن کوچک OMCFS - 115 کارخانه

دستگیره فیبر نوری FTTX ابزارهای کوچک خردکننده فیوژن کوچک OMCFS - 115

ماشین کوچک اسپلیت اسپلیت اسپلیت FTTX کوچک - OMCFS - 115 اسپلیسر فیوژن دستی OMCFS-115 ، با نسبت قیمت عملکرد بالا ، محصول اصلی شرکت OMC است. OMCFS-115 با داشتن SAMLL و ظاهر هوشمند ، کیفیت قابل اطمینان ، طراحی ویژ... Read More
2019-08-17 09:16:07
چین LC و MU یک کلیک تمیز کننده آبی رنگ 1.25mm برای اتصال و آداپتور کارخانه

LC و MU یک کلیک تمیز کننده آبی رنگ 1.25mm برای اتصال و آداپتور

LC و MU One Click Cleaner آبی رنگ 1.25mm برای اتصال و استفاده از آداپتور LC / MU Cleaner یک دستگاه با کارایی بالا است که برای تمیز کردن چهره های پایان یافته از اتصالات LC & MU طراحی شده است. ابزار موثر برای تمی... Read More
2019-02-27 21:02:33
چین ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی کارخانه

ماشین اسپلایندینگ کوچک دستی با SOC Jig / 8 نرم افزار زبان خارجی

کوچک اسپیکر فیوژن کوچک دستی با SIC Jig و 8 نرم افزار زبان خارجی OMCFS-115 Fusion Splicer دستی، با نسبت قیمت با عملکرد بالا، محصول اصلی شرکت ما است. با ظاهر هوشمند، کیفیت قابل اعتماد، OMCFS-115 یک طراحی ویژه برا... Read More
2019-02-27 20:39:06
چین فیبر نوری فیبر نوری ابزار 5.6 '' لمسی صفحه FL-480 OTDR بازتابنده دامنه زمان نوری کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری ابزار 5.6 '' لمسی صفحه FL-480 OTDR بازتابنده دامنه زمان نوری

صفحه نمایش لمسی 5.6 اینچ با رنگ خاکستری 5.5 اینچ صفحه نمایش لمسی Domain Reflectometer FL-480 OTDR برای استفاده فقط SM امکانات صفحه نمایش لمسی 5.6 اینچ، باتری لیتیوم 7.4V / 4.4Ah § رویداد منطقه مرطوب به عنوان پا... Read More
2019-02-26 13:47:21
چین 400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری کارخانه

400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری

400 بار میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری برای LC / SC / FC / ST / MU / E2000، هر دو اتصال 2.5mm / 1.2mm با استفاده از آداپتورهای 2.5mm و 1.25mm برای اتصالات LC و SC و ST و FC، میکروسکوپ بازرسی فیبر نوری OMC برای بازر... Read More
2018-12-31 10:17:55
چین دیا  2.5mm X 60mm Fusion Splice آستین حرارت کوچک لوله رنگ روشن کارخانه

دیا 2.5mm X 60mm Fusion Splice آستین حرارت کوچک لوله رنگ روشن

دیا 2.5mm x 60mm stell member fusion splice sleeve thermal shrink fiber protector color clear color این آستین محافظ فیوژن از اجزای کوچکتر نسبت به موارد استاندارد استفاده می کند و امکان انعطاف بیشتر در سینی جایگ... Read More
2018-08-13 14:42:26
چین ابزارهای فیبر نوری با کارایی بالا، تمیزکننده یک کلیک با 2.5 میلی متر برای تمیز کردن Endface فریز کارخانه

ابزارهای فیبر نوری با کارایی بالا، تمیزکننده یک کلیک با 2.5 میلی متر برای تمیز کردن Endface فریز

ابزار فیبر نوری SC / FC / ST / E2000 یک کلیک پاک کننده - 2.5mm برای تمیز کردن endface فریول، 800 پاک فیبر نوری تمیز کننده مینی طراحی شده به طور خاص به خوبی با اتصالات LC، MU، SC، FC، ST و MPO کار می کند، این وس... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل کارخانه

ابزارهای فیبر نوری داخلی زرد، قیچی فیبر نوری / برش برای برش کلور کابل

ابزار فیبر نوری قیچی / کاترپیلار فیبر نوری Kevlar برای برش کلارو کابل داخلی است قیچی کوئلار فیبر نوری / برش برای برش کوولار با فولاد کربن با کیفیت بالا اعمال می شود. یک ابزار مهم در فیبر نوری اتصالات و برخی از ... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین ابزار فیبر نوری فولاد ضد زنگ، طراحی فیبر نوری FTTH Drop Cable Stripper کارخانه

ابزار فیبر نوری فولاد ضد زنگ، طراحی فیبر نوری FTTH Drop Cable Stripper

فیبر نوری FDTHS-23 برای FTTH Drop کابل سلب کردن به طور خاص در نصب FTTH مورد استفاده قرار گیرد برای حذف کت FTTH قطره کابل این ابزار بسیار مفید در پروژه FTTH است. این کمک می کند تا شما را آسان نوار کابل استاندارد ... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین ابزار ضد انعکاسی فیبر نوری بدون تنظیمات ایمنی بالا برای تخلیه کابل کارخانه

ابزار ضد انعکاسی فیبر نوری بدون تنظیمات ایمنی بالا برای تخلیه کابل

فیبر نوری فیبر نوری کابل Stripper CFS-3 برای سلب کابل داخلی، نوار 250 - 900um، 1.6 - 3.0mm کابل این کنفورد CFS-3 دارای کیفیت بالا و کارایی آسان است که می تواند به شما در کار خانه و کار پروژه کمک کند. این یک ابز... Read More
2018-08-13 11:29:49
Page 1 of 2|< 1 2 >|
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.