خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

کابل مادون قرمز MTP

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل مادون قرمز MTP

(24)
چین تکرارپذیری عالی 12F MTP کابل کابلی زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD کارخانه

تکرارپذیری عالی 12F MTP کابل کابلی زرد LSZH 20M برای مرکز داده HD

12F MTP MTP کابل MTP APC مرد به MTP APC مرد G657A1 زرد LSZH 20M Elite نوع B برای مرکز داده HD، برای 40G QSFP + PLR4 اپتیک اتصال مستقیم و برنامه های کاربردی مرکز داده با تراکم بالا؛ اتصالات ایالات متحده Conec ... Read More
2019-02-20 17:58:27
چین 900um Easy Deployment 12F MTP Fanout Cable برای پانل های HD رک در مرکز داده کارخانه

900um Easy Deployment 12F MTP Fanout Cable برای پانل های HD رک در مرکز داده

کابل مادون قرمز 12F MTP مرد - SC SM 9/125 0.9mm fanout 0.35M پچ کابل LSZH نخبگان نوع A کابل MTP- CC کانکتور فنون انتقال از کابل های چند فیبر به الیاف فردی یا اتصالات duplex را فراهم می کند. همچنین به عنوان کابل ... Read More
2019-02-20 17:57:07
چین تعویض خوب MTP فیبر کابل 12 الیاف برای 40G تا 10G نرخ انتقال کارخانه

تعویض خوب MTP فیبر کابل 12 الیاف برای 40G تا 10G نرخ انتقال

کابل تنه Elite MTP مرد - FC UPC 12 الیاف OS2 9 / 125um 3.0mmharness کابل های سازگار LSZH فنونه 2.0mm 0.5M، باند 3.0mm، 2.0mm قطر فن خروجی و طول 0.5 برش طول؛ Jacket Jack 3.0mm، برای نرخ انتقال 40G تا 10G در مرکز ... Read More
2019-02-20 17:57:55
چین LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار کارخانه

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

OM4 MTP MTP کابل MTP APC زن به MTP APC زن 12F بنفش LSZH نخبگان نوع B با زبانه فشار / کشیدن، برای 40G QSFP + PLR4 اپتیک اتصال مستقیم و برنامه های کاربردی مرکز داده با تراکم بالا؛ اتصالات ایالات متحده Conec MTP ب... Read More
2019-02-20 17:53:55
چین مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1 کارخانه

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

24F OM4 MTP ماژول Loopback زن برای نوع کانکتور کابل تنه 1 ، یک سیگنال حلقه برای تست توابع انتقال و دریافت فراهم می کند. ماژول های Loopback MTP به طور گسترده ای در محيط تست بخصوص در شبکه های 40 / 100G اپتیک مواز... Read More
2019-02-20 17:55:11
چین چند منظوره MTP APC اتصال 20 متر 12 فیبر 50N بار بلند مدت کششی کارخانه

چند منظوره MTP APC اتصال 20 متر 12 فیبر 50N بار بلند مدت کششی

12F MTP APC زن به MTP APC زن G657A1 زرد LSZH 20M نوع کابل باریک نوع Elite، برای 40G QSFP + PLR4 اپتیک اتصال مستقیم و برنامه های کاربردی مرکز داده با تراکم بالا؛ اتصالات ایالات متحده Conec MTP به طور کامل با است... Read More
2019-02-20 17:53:51
چین 12F MTP-MTP Simplex Multi Mode OM4 کابل فیبر پانچ Trunk با کابل قرمز گل رز کارخانه

12F MTP-MTP Simplex Multi Mode OM4 کابل فیبر پانچ Trunk با کابل قرمز گل رز

MTP-MTP 12F OM4 سیم پچ کابل ترانک توضیحات محصول کابل MTP فیبر کابلی / پچ کابل با اتصال MTP در هر دو طرف متوقف می شود. کابل MTP / MPO کابل کواچ / پچ کابل ماژول های MTP را به عنوان یک لینک دائمی متصل می کند. کابل ... Read More
2019-03-20 19:47:39
چین 8F MTP لنز فیبر نوری OS2 9/125 برای اتصال کابل پایه زن نوع کارخانه

8F MTP لنز فیبر نوری OS2 9/125 برای اتصال کابل پایه زن نوع

8F MTP APC Loopback ماژول OS2 9/125 برای اتصال کابل تنه زن نوع 1 ماژول های Loopback MTP به طور گسترده در محيط تست بخصوص در شبکه های موازی 40 / 100G شبکه استفاده می شود. دستگاه ها اجازه می دهد تا تأیید و آزمایش ... Read More
2019-02-25 16:59:26
چین 12F MTP فیبر نوری پچ بند نر 50/125 OM4 نر - مرد B نوع ناپایدار فقیر است کارخانه

12F MTP فیبر نوری پچ بند نر 50/125 OM4 نر - مرد B نوع ناپایدار فقیر است

MPO پچ بند ناف MPO Fiber Patch Cord با اتصال MPO در هر دو طرف خاتمه می یابد. تمام اتصالات MPO OMC از Senko، Nissin، Sumitomo و غیره است. MPO patch patch نوعی از مجموعه های با کیفیت بالا است که به طور کلی در سه ... Read More
2019-01-28 16:07:07
چین نارنجی LSZH Elite نوع B MTP کابل مادون قرمز، مبادله خوب MTP فیبر نوری کابل کارخانه

نارنجی LSZH Elite نوع B MTP کابل مادون قرمز، مبادله خوب MTP فیبر نوری کابل

12F MTP MTP کابل MTP PC زن به MTP PC زن OM2 50 / 125um 12F نارنجی LSZH Elite نوع B، آن را برای 40G QSFP + PLR4 اپتیک اتصال مستقیم و برنامه های کاربردی مرکز داده با تراکم بالا؛ اتصالات ایالات متحده Conec MTP به ... Read More
2019-01-28 16:07:07
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.