خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

آداپتور فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری

(55)
چین آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس کارخانه

آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس

آداپتور فیبر نوری LC، آداپتور فیبر نوری Hybrid Hybrid با مواد پلاستیکی یا مس توضیحات محصول آداپتورهای هیبریدی برای بستن دو سبک مختلف اتصال استفاده می شود. آداپتورهای هیبریدی ما مطابق با استانداردهای بین المللی ... Read More
2019-03-21 12:34:29
چین SC APC لهستانی نوع زن و شوهر Simplex آداپتور فیبر نوری یکنواخت فیبر حالت کارخانه

SC APC لهستانی نوع زن و شوهر Simplex آداپتور فیبر نوری یکنواخت فیبر حالت

SC APC Adult Couple Simplex توضیحات محصول آداپتور نوری برای اتصال دو سوپاپ دو و یا دو (مخلوط) متفاوت طراحی شده است. مسکن آداپتورهای نسل گذشته دارای یک کلید مرجع برای جابجایی سمت راست و دوزهای زیرکونیا یا فشرده ... Read More
2019-03-19 19:31:52
چین فیبر نوری آداپتور LC SM SM Simplex Duplex APC UPC SC رد پای کارخانه

فیبر نوری آداپتور LC SM SM Simplex Duplex APC UPC SC رد پای

LC آداپتور فیبر نوری SM MM Simplex Duplex APC UPC SC رد پای آداپتور نوری برای اتصال دو سوپاپ دو و یا دو (مخلوط) متفاوت طراحی شده است. مسکن آداپتورهای نسل گذشته دارای یک کلید مرجع برای جابجایی سمت راست و آستین ت... Read More
2019-03-07 15:09:47
چین E2000 / APC - E2000 / APC SM SX سرامیک آستین فیبر نوری آداپتور با کیفیت بالا کارخانه

E2000 / APC - E2000 / APC SM SX سرامیک آستین فیبر نوری آداپتور با کیفیت بالا

E2000 / APC به E2000 / APC SM SX آداپتور طیف وسیعی از آداپتورهای E2000 با کیفیت بالا دارا بودن آستین بالا با دقت بالا برای قابلیت اطمینان و بهبود اتصال مجدد هستند. یک آستین سرامیکی برای اطمینان از تنظیم دقیق دق... Read More
2019-03-01 19:06:58
چین خودکار شاتر سبز SC فیبر نوری آداپتور سرامیک آستین Simplex واردات از دست دادن 0.2dB کارخانه

خودکار شاتر سبز SC فیبر نوری آداپتور سرامیک آستین Simplex واردات از دست دادن 0.2dB

افت ولتاژ 0.2dB سرامیک آستین Simplex Green SC آداپتور فیبر نوری با خودکار شاتر طیف وسیعی از آداپتورهای SC با کیفیت بالا دارای قابلیت شبیه سازی دقیق آستین برای قابلیت اطمینان و بهبود اتصال مجدد هستند. یک آستین س... Read More
2019-02-26 15:24:05
چین آداپتور فیبر نوری Simplex Blue SC با خودکار شاتر کارخانه

آداپتور فیبر نوری Simplex Blue SC با خودکار شاتر

SC Simplex آبی فیبر نوری آداپتور با خودکار شاتر 0.2dB طیف وسیعی از آداپتورهای SC با کیفیت بالا داراي آستین بلند تراز دقت برای قابلیت اطمینان و بهبود اتصال مجدد هستند. یک آستین سرامیکی برای اطمینان از تراز دقت ب... Read More
2019-02-26 15:23:24
چین کلید UP تا دکمه MPO آداپتور SC Footprint (چین نسخه) فلنج را برای نوع B MPO کابل تنه کاهش داد کارخانه

کلید UP تا دکمه MPO آداپتور SC Footprint (چین نسخه) فلنج را برای نوع B MPO کابل تنه کاهش داد

کلید UP تا دکمه MPO Adapter SC (نسخه چین) فلنج را برای نوع B MPO کابل تنه کاهش داد آداپتور MPO / MTP ما برای اتصال MPO / MTP مرد و زن تنظیم می شود. این مسکن با ردپای MTP یا SC در دسترس می باشد، کلیدهای تراز وسط ... Read More
2019-01-28 15:57:12
چین چند منظوره آداپتور فیبر نوری 9/125 اتصال ساده با مواد فلزی کارخانه

چند منظوره آداپتور فیبر نوری 9/125 اتصال ساده با مواد فلزی

چند منظوره 9/125 LC APC به SC آداپتور ترکیبی فیبر کوپلینگ یکپارچه اپتیک محصولات: SC به LC آداپتور ترکیبی افت اندرگیری : Read More
2018-12-31 11:39:54
چین زن به LC زن آداپتور فیبر نوری 1000times حالت دوام تنها کارخانه

زن به LC زن آداپتور فیبر نوری 1000times حالت دوام تنها

Singlemode 9/125 SC زن به LC زن و شوهر فیبر نوری آداپتور ترکیبی Simplyx coupler محصولات: SC به LC آداپتور ترکیبی افت اندرگیری : Read More
2018-12-31 11:39:54
چین SC - FC آداپتور فیبر نوری Hybrid فیبر سرامیک آستین جام قرمز با 10 سال گارانتی کارخانه

SC - FC آداپتور فیبر نوری Hybrid فیبر سرامیک آستین جام قرمز با 10 سال گارانتی

SM Simplex SC به FC Hybrid Adapter فیبر نوری کوپلینگ آستین سرامیکی کوپه قرمز محصولات: آداپتور SC-FC Hybrid افت اندرگیری : Read More
2018-12-31 11:39:54
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.