• OMC Industry Co.Limited
    لنا
    با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.
  • OMC Industry Co.Limited
    جیسون
    این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.
  • OMC Industry Co.Limited
    TIM Borros
    من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.
تماس با شخص : Kanglly Wong
شماره تلفن : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

شکاف فیبر نوری FTTH LGX 1x4 SC APC Plug in Type PLC Splitter

محل منبع چین
نام تجاری OMC or OEM
گواهی ISO RoHS
شماره مدل 1x4 SC APC LGX Box Splitter
مقدار حداقل تعداد سفارش 10
قیمت Negotiable
جزئیات بسته بندی جعبه کاغذی
زمان تحویل 3-4 روز کاری
شرایط پرداخت L/C، T/T، Western Union، Paypal
قابلیت ارائه 1000000 عدد در ماه
جزئیات محصول
نام محصول 1x4 LGX Box Fiber Optic Splitter plc نوع پیکربندی 1x4
نوع رابط SC APC از دست دادن درج 13.5 دسی بل
برگشت ضرر APC≥60، UPC≥50dB جهت دهی ≥55dB
دمای عملیاتی/ذخیره سازی -40 تا 85 درجه سانتیگراد پهنای باند عملیاتی 1260 تا 1650 نانومتر
برجسته

شکاف فیبر نوری LGX FTTH

,

شکاف فیبر نوری 1x4 SC

,

شکاف فیبر PLC کاست ABS

پیام بگذارید
توضیحات محصول

  

تقسیم کننده فیبر نوری FTTH LGX 1x4 SC APC PLC PLC Plug In Type

 

FTTH 1x4 LGX Type Box Splitter SC APC Fiber Optic PLC Splitter ABS ماژولار دوشاخه در حالت تکی اسپلیتر نوع

 

اسپلیتر مدار موج نور مسطح (PLC) یک دستگاه توزیع برق نوری است که بر اساس موجبر یکپارچه صفحه کوارتز است.با ویژگی های اندازه کوچک، طیف گسترده ای از طول موج عملیاتی، قابلیت اطمینان پایدار و یکنواختی خوب، به طور گسترده در نقطه PON، ODN، FTTX برای اتصال بین دستگاه پایانه و دفتر مرکزی برای دستیابی به تقسیم کننده سیگنال استفاده می شود.
ماژول مینی پلاگین خانواده نوع PLC Splitter OMC دارای تقسیم‌کننده PLC 1x2، 1x4، 1x8، 1x16، 1x32 با مشخصاتی است که برای کاربردها و بازارهای مختلف طراحی شده است.پهنای باند وسیع، اندازه جمع و جور.همه محصولات ملاقات، ROHS، GR-1209-CORE-2001 و GR-1221-CORE-1999.

 

 

مشخصات

پارامتر واحد مشخصات (درجه P)
عملیات طول موج نانومتر 1260 تا 1650
شماره کانال   1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
فقدان درج با رابط (حداکثر) دسی بل 4.1/4.4 7.4/7.9 10.5/11.0 13.8/14.1 17.1/17.4 20.4/21.0
فقدان درج بدون اتصال (حداکثر) دسی بل 3.8/4.1 7.1/7.6 10.2/10.7 13.5/13.8 16.8/17.1 20.1/20.7
یکنواختی (حداکثر) دسی بل 0.6 0. 7 0.8 1.0 1.5 2.0
از دست دادن وابسته به قطبش دسی بل 0.2 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3
برگشت ضرر دسی بل ≥45 (PC) 50 (UPC) 60 (APC)
جهت دهی دسی بل ≥55

 

پارامتر واحد مشخصات (درجه P)
عملیات طول موج نانومتر 1260 تا 1650
شماره کانال   2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
فقدان درج با رابط (حداکثر) دسی بل 4.4/4.6 7.7/8.1 10.8/11.3 14.1/14.4 17.4/17.7 20.6/21.3
فقدان درج بدون اتصال (حداکثر) دسی بل 4.1/4.3 7.4/7.8 10.5/11 13.8/14.1 17.1/17.4 20.3/21.0
یکنواختی (حداکثر) دسی بل 0.6 0. 7 0.8 1.0 1.5 2.0
از دست دادن وابسته به قطبش دسی بل 0.2 0.2 0.2 0.3 0.3 0.5
برگشت ضرر دسی بل ≥45 (PC) 50 (UPC) 60 (APC)
جهت دهی دسی بل ≥55

 

شرایط محیطی

دمای عملیاتی -40+85
دمای ذخیره سازی -40+85
رطوبت عملیاتی %RH ≤93
رطوبت ذخیره سازی %RH ≤93

 

ابعاد (میلی متر)

شکافنده 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
اندازه کاست 100×80×10 100×80×10 100×80×10 120x80x18 120x80x18 140×114×18
شکافنده 2X2 2X4 2X8 2X16 2X32 2X64
اندازه کاست 100×80×10 100×80×10 100×80×10 120x80x18 120x80x18 140×114×18

 

اطلاعات کابل

نوع فیبر G657A1
لوله شل 900mm، 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm
رابط SC، LC، FC، ST، …….
اسپلیتر 2xN فقط تک تراشه

 

کاربرد

جداکننده PON که در محوطه بیرونی کارخانه نصب می‌شود، برای توزیع یا ترکیب سیگنال‌های نوری استفاده می‌شود، که به حامل‌ها توانایی تقسیم سیگنال‌های نوری را به چندین خانه یا مشاغل می‌دهد.

شکاف فیبر نوری FTTH LGX 1x4 SC APC Plug in Type PLC Splitter 0شکاف فیبر نوری FTTH LGX 1x4 SC APC Plug in Type PLC Splitter 1شکاف فیبر نوری FTTH LGX 1x4 SC APC Plug in Type PLC Splitter 2

 

سوالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛کابل های فیبر نوری داخلی؛ کابل های FTTH Drop;

کابل فیبر پچ طناب زره پوش داخلی؛پچ کوردهای نوری SC/LC/FC/ST;پچ کورد نوری MTP/MPO.

 

3. آیا گواهی برای مواد اولیه دارید؟

ما با تامین کنندگان مواد خام ISO9001، ROHS همکاری طولانی مدت ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چقدر است؟

ظرف 24 ساعت برای انواع معمولی کابل فیبر نوری؛

3 تا 5 روز برای پچ کوردهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابل های فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ MOQ برای پچ کوردهای فیبر نوری مورد نیاز نیست، زیرا برای انواع معمولی موجود است.

 

6. آیا شما توزیع کننده در کشور دیگر یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T/T، L/C

برای سفارشات کوچک: T/T، Western Union و Paypal قابل قبول هستند