OMC Industry Co.Limited 86-755-2377-6806 sales@omcftth.com
SC APC Singlemode Simplex Fiber Optic Connectors With 0.9 / 2.0 / 3.0mm Fast Connector

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm

  • برجسته

    ,

    ,

    simplex fiber optic connector

  • محصولات
    اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm
  • جلا دادن
    APC
  • فرول
    سرامیک
  • حالت فیبر
    9 / 125μm Singlemode
  • قطر کابل
    0.9 / 2.0 / 3.0mm
  • گم شدن درج
    .0.35dB
  • برگشت ضرر
    d60dB
  • دمای کارکرد
    -40 ° C ~ + 75 ° C
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    OMC or OEM
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    اتصال سریع سریع اتصال SC-APC
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5 قطعه
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    کیسه پلی اتیلن
  • زمان تحویل
    3-7 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    T/T، وسترن یونیون، پی پال
  • قابلیت ارائه
    100000 در ماه

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0 میلی متر

 

 

رابط نصب میدانی رابط اتصال سریع نیز نامیده می شودنوع جدیدی از اتصال است که می تواند در صحنه پروژه FTTH مورد استفاده قرار گیرد.آنها نیازی به پرداخت ، بدون اپوکسی ندارند.آنها می توانند در مزرعه نصب شوند و در کمتر از دو دقیقه اتصال برقرار کنند.البته ، این نیازی به فیبر ذوب شده ندارد.فقط چند ابزار کوچک کافی است ، بنابراین می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند.

 

محصولات Field Assembly Connector با پرداخت صافکاری کارخانه ای ، نیاز به هرگونه مواد پرداخت را برطرف کرده و بدین ترتیب امکان تهیه و خاتمه فیبرهای نوری در کسری از زمان سایر روشهای معمول را فراهم می آورد.این اتصال همچنین از اصول اتصال مکانیکی شیار V استفاده می کند و بنابراین برای خاتمه اتصال نیازی به استفاده از اپوکسی نیست.این اتصال سریع سهولت در مونتاژ و ثبات قوی را ارائه می دهد.این اجازه می دهد تا اتصال هسته نوری ساده بدون هیچ گونه اعمال اضافی ، یا چسب.با اتصال به خود در محیط های چالش برانگیز مانند یک تیرک تلفن و یک سوراخ چاله ای به فضای کار احتیاج ندارد.این کابل ها را دوباره وصل می کند و با خطای نصب کننده در زمینه ، میزان نقص اتصال را کاهش می دهد.

 


مشخصات

 

نوع اتصال SC پرداخت APC
فرول سرامیک حالت فیبر 9 / 125μm حالت تک
قطرهای کابل

کابل Simplex 0.9 / 2.0 / 3.0 mm

کابل قطره ای 2x3 FTTH

بعد، ابعاد، اندازه 50/53/60 میلی متر
از دست دادن درج

.30.3dB (معمولی)

.50.5dB (حداکثر)

برگشت ضرر APC≥55dB
قدرت کشش N50N دمای کار -40 ° C ~ + 75 ° C

 


ویژگی:

 

• به اپوکسی و پرداخت نیازی نیست

• خاتمه سریع و آسان فیبر

• تراز مکانیکی دقیق باعث کاهش افت درج می شود

• عملکرد نوری برتر

• طراحی ساده جزream ، عملکرد راحت

• مونتاژ از قبل نصب شده در محل و بدون خرد کردن و در نظر گرفتن صورت نهایی

• از فن آوری های شیار v اثبات شده و قالب بندی شده استفاده می کند

                           


شرح

 

اتصال دهنده نصب SC / APC Field(اتصال سریع نصب)

 

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm 0

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm 1

 


کاربرد در FTTX:

 

• سیستم ارتباطات فیبر نوری و شبکه های مخابراتی

• انتقال داده های فیبر نوری

• CATV

• شبکه دسترسی نوری

برنامه های فیبر به مشترک (FTTX)

• اتصال کابل نوری

• نگهداری یا ترمیم اضطراری شبکه های فیبر

• نیاز به تعمیر و تعویض

• تجهیزات فیبر نوری

 


محصولات مرتبط

 

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm 2

 

اتصال دهنده آداپتور نر و ماده FC به SC

 

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm 3

 

شکاف PLC بدون بلوک با اتصال SC APC

 

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm 4

 

جامپر دوبلکس FullAXS تا LC

 


اطلاعات شرکت:

 

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شده است ، از سال 2007 صادرات محصولات منفعل FTTX را انجام داده است. ما بر ارائه راه حل های نوآورانه و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها متمرکز هستیم.قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است.محصولات ما از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعا بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند.ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم.ما به شما کمک می کنیم محصولات مناسب نیاز شبکه نوری خود را انتخاب کنید.

 

Exhibition.jpg

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm 6

اتصالات فیبر نوری SC APC Singlemode Simplex با اتصال سریع 0.9 / 2.0 / 3.0mm 7

shipping.jpg


س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop ؛

کابل فیبر وصله زرهی داخلیسیم پچ نوری SC / LC / FC / ST ؛سیم پچ نوری MTP / MPO.

 

3. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه واجد شرایط ISO9001 ، ROHS ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چیست؟

ظرف 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری ؛

3 ~ 5 روز برای پچ کابلهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

برای پچ کابلهای فیبر نوری MOQ لازم نیست ، زیرا موجودی برای انواع عادی وجود دارد.

 

6. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند