OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Rack Mount

FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Distribution Rack Mount

  • برجسته

    E2000 ODF Patch Panel

    ,

    MPO Optical Distribution Frame

    ,

    MPO ODF Patch Panel

  • نام محصول
    قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12
  • حالت فیبر
    SM 9/125; SM 9/125؛ MM 60/125; MM 60/125؛ MM 50/125 MM 50/125<
  • نوع آداپتور
    SC / LC / ST / FC / E2000 / MPO
  • برگشت ضرر
    APC≥60dB; APC≥60dB؛ PC ≥35dB PC ≥35dB
  • گم شدن درج
    .30.3dB
  • ابعاد (HxWxD)
    44X432X245mm
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    OEM or OMC
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    19 &quot;1U SC / LC / ST / FC / E2000 / MPO
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    1 عدد
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    یک قطعه در جعبه، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm
  • زمان تحویل
    3-7 روز
  • شرایط پرداخت
    L / C ، T / T ، Western Union ، MoneyGram
  • قابلیت ارائه
    1000000 پیک در ماه

FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Distribution Rack Mount

FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Distribution Rack Mount

 

 

پانل فیبر نوری فیبر نوری نوعی محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و محافظت از پیوندهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود.این دستگاه برای توزیع و اتصال ترمینال انواع مختلف فیبر نوری در دسترس است.این واحدها در اندازه های متناسب با متداول ترین نیازهای توزیع در دسترس هستند.

 

OMC ارائه نوعی پچ پچ فیبر نوری با کیفیت بالا و کوچک است که از ورق فولاد نورد سرد ساخته شده و تحت عمل پاشش پلاستیک استاتیک قرار می گیرد ، که می تواند برای نصب آداپتور SC / LC / FC / ST / E2000 / MPO مورد استفاده قرار گیرد. جعبه را می توان بر روی دیوار داخلی و تراس نصب کرد.


ویژگی ها و مزایا

 

  • ساخته شده از فولاد نورد سرد ، پلاستیک استاتیک پخش کننده ، ابعاد کوچک و نفیس و آسان برای کار
  • این جعبه دارای یک چاله است که نصب و برچیدن آن مناسب است
  • سینی اتصال می تواند روی هم انباشته شود ، برای چرخش انعطاف پذیر است.شعاع منحنی الیاف نیزه پیچ خورده باید بیش از 37.5 میلی متر در سینی اتصال باشد
  • جعبه دارای ساختار منحصر به فرد ، طرح مناسب و دارای فضای کافی برای کار است
  • حلقه مهر و موم گیره قابل تنظیم و پیکربندی تقویت کننده ، که می تواند اندازه های مختلف کابل ها را به صورت انعطاف پذیر تنظیم کند تا مطمئن شوید کابل ها محکم هستند
  • نوع داخلی از عملکرد مهر و موم عالی برخوردار است ، که می تواند از ورود موثر آب جلوگیری کند
  • با آداپتور SC / LC / FC / ST قابل نصب است
  • ظرفیت اتصال حداکثر 48 هسته MAX در پچ پنل 1U
  • طرح Rack Mount و کشوی کشویی هر دو موجود است

بعد، ابعاد، اندازه:

 

FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Distribution Rack Mount 0

 

یادآوری دوستانه

 

پچ پنل فیبر نوری شامل نمیشودآداپتورها و قلاده ها.در صورت نیاز به نصب ، لطفاً برای جزئیات با ما تماس بگیرید

محصولات کاملاً بارگیری شده شامل: آداپتورها و دنده های کوچک (برای مرجع)

 

FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Distribution Rack Mount 1


اطلاعات سفارش:

 

نوع صفحه خارج از بندر شماره بندر خارج بارگذاری شده یا نه رنگ صفحه
R1-19 '1U رک سوار پانل پچ 1-SC Simplex 1-6 ورزش 0-تخلیه 1-خاکستری
S1-19 '1U کشویی پانل پچ 2- SC Duplex 2-8 ورزش آداپتور SM 1 نیمه بارگیری شده 2-سیاه
R2-19 'پانل پچ نصب شده 2 rack 3- LC Duplex 3-12 ورزش 2- آداپتور MM نیمه بارگیری شده  
S2-19 '2U پانل کشویی کشویی کشویی 4- LC کواد 4-16 ورزش 3- لوازم جانبی SM کاملاً لود شده  
  5- FC Simplex 5-24 ورزش 4- لوازم جانبی OM1 کاملاً بارگیری شده  
  6- ST Simplex 6-48 ورزش 5- لوازم جانبی OM2 پر بار  
      6- لوازم جانبی OM3 پر بار  
      6- لوازم جانبی OM3 پر بار  

محصولات مرتبط:

 

FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Distribution Rack Mount 2

 

19 'پچ پنل کشویی کشویی 2U

 

FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Distribution Rack Mount 3

1U MPO & MTP-LC 72F max پانل کشوی کشویی کشویی

 

FC E2000 MPO ODF Patch Panel 12 Port Optical Distribution Frame Distribution Rack Mount 4

 

12-144 هسته Wall Mount Fiber Terminal Box


اطلاعات شرکت

 

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شده است ، از سال 2007 صادرات محصولات منفعل FTTX را انجام داده است. ما بر ارائه راه حل های FTTX نوآورانه و یکپارچه برای انواع برنامه ها / شبکه ها متمرکز هستیم.قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است.محصولات ما از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعا بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند.ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم.ما به شما کمک می کنیم محصولات مناسب نیاز شبکه نوری خود را انتخاب کنید.

 

 

5 Market

4

shipping

س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop ؛

کابل فیبر وصله زرهی داخلیسیم پچ نوری SC / LC / FC / ST ؛سیم پچ نوری MTP / MPO.

 

3. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه واجد شرایط ISO9001 ، ROHS ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چیست؟

ظرف 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری ؛

3 ~ 5 روز برای پچ کابلهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

برای پچ کابل های فیبر نوری MOQ لازم نیست ، زیرا موجودی برای انواع عادی وجود دارد.

 

6. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.