OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
Fiber Optic Adapter ST - SC Hybrid Simplex Single Mode Metal Mating Sleeve Female To Female SC Footprint Coupler

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC

  • برجسته

    ,

    ,

    fiber optic connector adapters

  • محصولات
    فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC
  • اتصال 1
    ST زن
  • اتصال 2
    SC زن
  • حالت فیبر
    Singlemode / Multimode
  • گم شدن درج
    .20.2dB
  • برگشت ضرر
    UPC≥50db ، APC≥60db
  • دوام
    1000 بار
  • دمای کار / ذخیره سازی
    -40 ~ 85 ° C
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    OMC or OEM
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    ST-SC Hybrid Simplex Adapter
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    5
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    کیسه پلی اتیلن
  • زمان تحویل
    3-7 روز کاری
  • شرایط پرداخت
    T/T، وسترن یونیون، پی پال
  • قابلیت ارائه
    1000000PCS / ماه

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC

 

 

آداپتور ترکیبی زن به زن برای اتصال و جفت کردن دو شاخه اتصال مختلف (هیبریدی) ساخته شده است.محفظه آداپتورهای نسل گذشته دارای یک کلید مرجع برای اتصال موقعیت مناسب و آستین تقسیم برنز زیرکونیا یا فسفر برای تراز بندی بالا است.

 

این آداپتور فلزی ترکیبی فیبر نوری ST (مونث) به SC (مونث) SC Footprint ، تبدیل اتصال FC به اتصال دهنده SC.تبدیل رابط متغیر FC رابط SC.یک راه حل ساده و قابل اعتماد برای اتصال دو اتصال مختلف انتقال فیبر نوری ارائه داده است.

 

طراحی ، مواد و فرآیند تولید آداپتورهای OMC ، عمر طولانی و تکرارپذیری بالای عملکردهای نوری را حتی برای جفت شدن کانکتورهای مارک های مختلف تضمین می کنند.

 

امکانات:

 

اتصال دقیق با آستین

اتصال دهنده های SM و MM می توانند به جای یکدیگر استفاده شوند

افت کم درج ، افت زیاد

قابلیت تعویض و قابلیت اطمینان خوب

استانداردهای IEC و ROHS را رعایت کنید

دقت بالا در ابعاد مکانیکی دقت

 


مشخصات

 

مورد آزمون (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC MM PC
از دست دادن درج .20.2dB .20.2dB .20.2dB
برگشت ضرر d50 دسی بل d60 دسی بل 35 دسی بل
دوام (500 جفت گیری) حداکثر 0.1dB
نیروی برداشت (g / f) 200 ~ 600
دمای ذخیره سازی -40 ~ + 85


مواد

 

نام قطعات مواد رنگ
بدنه مسکن آلیاژ روی -
آستین آستین سرامیکی با دقت بالا سفید
داخل قلاب PBT / PPS سبز آبی
بشقاب فلزی فولاد ضد زنگ -
پوشش گرد و غبار ABS / لاستیک سیاه / قرمز / زرد / سیاه / سبز

 


 

کاربرد:

 

پچ پنل ها ، ODF و سایر اتصالات نوری.

مرزبندی و نظارت بر شبکه های نوری

 

موجود برای Simplex از SM UPC ، SM APC ، MM OM1 62.5 / 125 ، MM OM2 50/125

                           


شرح

 

آداپتور فیبر زن به زن ST-SC Hybrid Simplex

 

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC 0

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC 1


بسته بندی و حمل و نقل

 

چند قطعه در یک جعبه پلاستیکی ،
سپس چندین جعبه در یک جعبه کاغذی کارتونی 54 * 39 * 35 بسته بندی می شود

کارتن سایز دیگر نیز موجود است


اطلاعات شرکت:

 

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شده است ، از سال 2007 صادرات محصولات منفعل FTTX را انجام داده است. ما بر ارائه راه حل های FTTX نوآورانه و یکپارچه برای انواع برنامه ها / شبکه ها متمرکز هستیم.قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است.محصولات ما از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعا بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند.ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم.ما به شما کمک می کنیم محصولات مناسب نیاز شبکه نوری خود را انتخاب کنید.

 

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC 2

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC 3

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC 4

Exhibition.jpg

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC 6

فیبر نوری آداپتور ST - SC Hybrid Simplex تک حالت آستین جفت شدن فلز زن به زن اتصال دهنده رد پای SC 7

shipping.jpg


س FAالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop ؛

کابل فیبر وصله زرهی داخلیسیم پچ نوری SC / LC / FC / ST ؛سیم پچ نوری MTP / MPO.

 

3. آیا گواهی مواد اولیه دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان مواد اولیه واجد شرایط ISO9001 ، ROHS ایجاد می کنیم.

 

4. زمان تحویل شما چیست؟

ظرف 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری ؛

3 ~ 5 روز برای پچ کابلهای فیبر نوری با 10000 کانکتور.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چقدر است؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

برای پچ کابل های فیبر نوری MOQ لازم نیست ، زیرا موجودی برای انواع عادی وجود دارد.

 

6. آیا توزیع کننده دیگری در کشور یا داخلی دارید؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتری می فروشیم.و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند