OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
Fiber Optic Pigtail LC SM OS2 9 / 125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4  OM5 50 / 125 Loose buffer , Tight buffer PVC/ LSZH

فیبر نوری Pigtail LC SM OS2 9/125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 بافر گشاد ، بافر تنگ PVC / LSZH

  • برجسته

    ,

    ,

    fiber optic jumpers

  • محصولات
    رنگدانه فیبر نوری LC SM OS2 9/125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 بافر گشاد ، بافر تنگ PVC / L
  • از دست دادن درج
    <0.25dB (معمولی) ، 0.3 dB (حداکثر)
  • برگشت ضرر
    APC> 60dB؛ UPC> 50dB؛ PC> 35dB؛
  • بسته بندی
    تخته کاغذ ، جعبه تاول ، PE کیسه
  • تداخل 100٪ 3D آزمایش شده است
    در صورت درخواست در دسترس است
  • تمیز کردن فرول صورت انتهایی
    100٪ تمیز ، بدون گرد و غبار ، آب ، خراش نیست
  • خدمات نصب
    نصب شده قابل دسترسی است
  • مجوز شرکت
    ISO 9001: 2008
  • محل منبع
    چين
  • نام تجاری
    OMC or OEM
  • گواهی
    ROHS and ISO
  • شماره مدل
    LC SM OS2 9/125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 بافر گشاد ، بافر محکم PVC / LSZH
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    2 مجموعه
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    12 عدد در یک تخته کاغذ، 12 عدد در یک جعبه تاول، 12 عدد در یک کیسه پلی اتیلن
  • زمان تحویل
    3 روز پس از پرداخت comfirmed
  • شرایط پرداخت
    T / T، Western Union ،، MoneyGram، PayPal، کارت اعتباری، Alipay
  • قابلیت ارائه
    100000 عدد در ماه

فیبر نوری Pigtail LC SM OS2 9/125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 بافر گشاد ، بافر تنگ PVC / LSZH

فیبر نوری Pigtail LC SM OS2 9/125 OM1 62.5 / 125 OM2 OM3 OM4 OM5 50/125 بافر گشاد ، بافر تنگ PVC / LSZH

رنگدانه فیبر نوری معمولاً یک کابل فیبر محکم / تنگ است که کانکتور از یک طرف آن خاتمه یافته و از طرف دیگر در معرض فیبر قرار دارد. انتهای آن جدا شده و فیوژن به یک تنه منفرد یا چند فیبر وصل شده است. رنگدانه فیبر نوری می تواند دارای اتصالات نر و ماده باشد. کانکتورهای زن را می توان در یک صفحه پچ نصب کرد ، در حالی که کانکتورهای نر را می توان به فرستنده نوری وصل کرد.

در صورت استفاده صحیح ، رنگدانه فیبر نوری امکان انتقال سیگنال نوری را با کمترین بازده بازگشت و ضعف کم می دهد. اطمینان حاصل کنید که شبکه شما با رنگهای مخصوص فیبر Savvy تقویت شده است ، زیرا ما از مواد با کیفیت برتر ساخته شده است.

Pigtail در هر دو نسخه تک و چند حالته با انواع لهستانی APC یا UPC در دسترس است. رنگدانه های فیبر ما با یک ژاکت بیرونی جزئی همراه است که از بافرهای تنگ / سست محافظت می کند. در صورت نصب در برنامه چگالی بالا ، جک بیرونی را می توان به راحتی از بین برد تا یک شعاع خم محکم تر برای رنگدانه ها جای گیرد.

استاندارد اتصال:

LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.

انواع رنگدانه

حالت SIngle Pigtail

این رنگارنگ فیبر نوری تک حالت 9/125 OS2 برای اتصال اتصالات اترنت 1G / 10G / 40G / 100G / 400G ایده آل است. این می تواند داده ها را تا 10 کیلومتر در 1310nm یا 40 کیلومتر در 1550nm انتقال دهد.

مشخصات:

نوع اتصال LC نوع لهستانی UPC به UPC
حالت فیبر OS2 9 / 125μm طول موج 1310 / 1550nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d50dB
فیبر درجه G.657.A1 (سازگار با G.652.D) حداقل شعاع خم 10 میلی متر
استنباط در 1310 نانومتر 0.36 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1550 نانومتر 0.22 دسی بل / کیلومتر
تعداد فیبر هسته های 1-144 قطر کابل 0.9-3.0mm
کت کابل PVC ، LSZH ، OFNR ، OFNP قطبیت A (Tx) به B (Rx)
دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C دمای ذخیره سازی

-40 ~ 80 ° C

MM OM1 62.5 / 125 Pigtail

این رنگ آمیزی فیبر نوری چند حالته 62.5 / 125 OM1 برای اتصال گیرنده های 100 / 1000BASE-SX و غیره برای برنامه های سریع اترنت ، گیگابیت اترنت و کانال فیبر ایده آل است.

مشخصات:

نوع اتصال LC نوع لهستانی UPC به UPC
تعداد فیبر 1-144 درجه حالت فیبر OM1 62.5 / 125μm
طول موج 850 / 1300nm فاصله 1 اترنت 1G 280 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه G.651 حداقل شعاع خم 15 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
کت کابل PVC ، LSZH ، OFNR ، OFNP قطر کابل 0.9-3.0mm
قطبیت A (Tx) به B (Rx) دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C

MM OM2 50/125 رنگدانه وصله ای

این رنگ آمیزی فیبر نوری چند حالته 50/125 OM2 برای اتصال ترانسویورهای 1000BASE-SX ، SFP و غیره برای برنامه های اترنت گیگابیت و کانال فیبر ایده آل است.

مشخصات:

نوع اتصال LC نوع لهستانی UPC به UPC
تعداد فیبر 1-144 درجه حالت فیبر OM2 50 / 125μm
طول موج 850 / 1300nm فاصله 1 اترنت 1G 550 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه خم بی حساس حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
کت کابل PVC ، OFNP ، OFNR ، LSZH قطر کابل 0.9-3.0mm
قطبیت A (Tx) به B (Rx) دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C

MM OM3 50/125 رنگدانه وصله ای

این رنگ آمیزی فیبر نوری multimode 50/125 OM3 برای اتصال 10 فرستنده گیرنده SR ، 10G LRM ، SFP + و غیره برای اتصالات اترنت 10G / 40G / 100G و ایده آل ترین مشخصات فیبر برای اتصالات اترنت 10G است.

مشخصات:

نوع اتصال LC نوع لهستانی UPC به UPC
تعداد فیبر 1-144F حالت فیبر OM3 50 / 125μm BIF
طول موج 850 / 1300nm 10G فاصله اترنت 300 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه G651 حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
کت کابل OFNR ، OFNP ، PVC ، LSZH قطر کابل 0.9-3.0mm
قطبیت A (Tx) به B (Rx) دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C

MM OM4 50/125 رنگدانه وصله ای

این رنگ آمیزی فیبر نوری multimode 50/125 OM4 برای اتصال 40G BIDI SR ، 10G SR ، QSFP + ، SFP + فرستنده فرستنده و غیره برای اتصالات اترنت 10G / 40G / 100G ایده آل است و مشخصات فیبر مورد نظر برای برنامه های 40G / 100G است.

مشخصات:

نوع اتصال LC نوع لهستانی UPC به UPC
حالت فیبر OM4 50 / 125μm طول موج 850 / 1300nm
40G فاصله اترنت 150 متر در 850nm فاصله 100G اترنت 100 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه خم بی حساس حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
تعداد فیبر هسته های 1-144 قطر کابل 0.9-3.0mm
کت کابل LSZH ، PVC ، OFNP ، OFNR قطبیت A (Tx) به B (Rx)
دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C دمای ذخیره سازی -40 ~ 80 ° C

MM OM5 50/125 رنگدانه وصله ای

OM5 با TIA-492AAAE و پیش نویس الزامات IEC 60793-2-10 A1a.4 در حالی که کاملاً عقب با شبکه ها و برنامه های موجود OM4 سازگار است ، را تأمین می کند. این سازگار با RoHS مطابقت دارد و بند ناف فیبر به منظور اطمینان از کیفیت بالا ، از بین رفته است.

مشخصات:

نوع اتصال LC نوع لهستانی UPC به UPC
حالت فیبر OM5 50 / 125μm طول موج 850 / 1300nm
40G فاصله اترنت 440 متر در 850nm فاصله 100G اترنت 150 متر در 850nm
ضرر درج .30.3dB برگشت ضرر d30dB
فیبر درجه خم بی حساس حداقل شعاع خم 7.5 میلی متر
استنباط در 850nm 3.0 دسی بل / کیلومتر استنباط در 1300nm 1.0 دسی بل / کیلومتر
پهنای باند معین موثر (با سرعت 850 نانومتر) 004700 مگاهرتز · کیلومتر پهنای باند معین موثر (با سرعت 953 نانومتر) 702470 مگاهرتز · کیلومتر
تعداد فیبر 1-144 هسته قطر کابل 0.9-3.0mm
کت کابل PVC ، LSZH ، OFNP ، OFNR قطبیت A (Tx) به B (Rx)
دمای کارکرد -20 ~ 70 ° C دمای ذخیره سازی -40 ~ 80 ° C

تحمل طول

طول کلی (L) (متر) طول تحمل (سانتی متر)
0 <L <1 + 5 / -0
1 <L <10 + 10 / -0
10 <L <40 + 15 / -0
40 <L + 0.5٪ x L / -0

بسته بند-پچ

کاربرد:

OMC همچنین مجموعه کاملی از خدمات OEM مانند اتصال فیبر ، طول ، رنگ ، فیبر ، مشخصات ، مواد ، بسته و غیره را ارائه می دهد.

کابلهای رنگی فیبر راهی سریع برای ساخت خاتمه کارخانه در این زمینه ارائه می دهند.

ضمانت کابل فیبر نوری با کیفیت بالا

13

کیفیت Contorl.jpg


گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود


Exhibition.jpg

حمل و نقل.jpg

سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C