OMC Industry Co.Limited 86-755-2916-3551 sales@omcftth.com
96 Fibers Singlemode 1U MPO MTP Cassette Flat

96 Fibre Singlemode 1U MPO MTP Cassette Flat

  • برجسته

    فیبر نوری کاست

    ,

    قفسه کشی کاست

  • محصولات
    96 الیاف 12 x MTP / MPO- 8x LC / UPC یکپارچه 1U پنل پچ
  • اینترفیس های جلو
    24xLC quad
  • رابط های عقب
    12 MTP-8 مرد
  • از دست دادن درج
    MTP≤0.35dB، LC≤0.3dB
  • برگشت ضرر
    MTP≥60dB، LC≥50dB
  • آداپتور MTP
    کلید تا پایین کلید
  • محل منبع
    چین
  • نام تجاری
    OMC or OEM
  • شماره مدل
    96 الیاف 12X MTP / MPO- 8x LC / UPC تک حالت 1U
  • مقدار حداقل تعداد سفارش
    1
  • قیمت
    Negotiable
  • جزئیات بسته بندی
    جعبه های کاغذی + بسته بندی بسته بندی دو بسته بندی پلی اتیلن مطابق با نیازهای حمل و نقل شما در برابر
  • شرایط پرداخت
    T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری

96 Fibre Singlemode 1U MPO MTP Cassette Flat

96 الیاف 12x MTP / MPO-8 x LC / UPC تک حالت 1U 40GB QSFP + پانچ پانچ تخت

طراحی شده برای شبکه 10GbE، شبکه انتقال 40GbE، کانال فیبر و مرکز داده.

پانل MTP / MPO-LC از CRS / آلومینیوم ساخته شده است. تراکم پذيري 96 فيبر 1U 19 "پچ پنل Breakout Fiber پانل طراحي شده است تا پورت 40G QSFP را با کابلهاي FTP MTP / MPO متصل کند، به پشت صفحه پانل وصل شده و سپس به عنوان 96 * 10G بر روي پانل جلو با کابلهاي فيبر LC متصل مي شود. تمام پانل های شکست خورده مطابق با الزامات TIA / EIA، استانداردهای IEC و غیره، سریال و در مراکز داده، مخابرات و شبکه ذخیره سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

امکانات:

مجهز به فیبر کورنینگ MTP-LC Elite برای سرعت بالا در زیرساخت های شبکه

پیش ساخته، مدولار برای کاهش کلفت و افتادگی برای کابل شکستن

قابلیت شکستن کابل های استاندارد، ساده سازی نصب

برچسب زرق و برق می تواند شما را به راحتی دسترسی به کابل های پچ، و آداپتورهای چهارگانه LC کامل فلنج برای اتصال پایدار، به جای آسیب رساندن به پورت

مشخصات

بخش شماره MP-1RR-96F مجموع تعداد فیبر 96
اینترفیس های جلو 24xLC quad رابط های عقب 12 MTP-8 مرد
از دست دادن درج MTP≤0.35dB، LC≤0.3dB برگشت ضرر MTP≥20dB، LC≥30dB
آداپتور MTP کلید تا پایین کلید ابعاد 44.2mmx 482.5mmx 250.4mm
دمای عملیاتی -20 ~ + 60 ℃ دمای ذخیره سازی -40 ~ + 70 ℃

نقشه برداری

حداکثر بهره برداری -40G فیبر پانچ برک آوت

در پایه 8 سیم کشی، به اندازه کافی و به طور موثر تحقق برنامه فعلی از QSFP + به SFP +، با وجود سازگاری، و مدیریت بهتر، حتی آینده اثبات شبکه شما