خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولات

MPO MTP کاست

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

MPO MTP کاست

(23)
چین MPO MTP Cassette 1U 19 "مودم Rack Mount 4 دارای مرکز داده است کارخانه

MPO MTP Cassette 1U 19 "مودم Rack Mount 4 دارای مرکز داده است

ماژول های پانل 4 مگا پیکان MFP 19 "مجهز به پرینت کامل دارای 4 پیکر آداپتور فیبر هستند طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 4 عدد FHD سری از کاست ها تا 96 الیاف؛ سازماندهی و محافظت از پایان دادن به ستون ف... Read More
2019-02-27 20:14:55
چین کاست MPO MPTP کامل، 35 سانتیمتر MPO OM4 LC کاست 12F حداکثر با رنگ سیاه کارخانه

کاست MPO MPTP کامل، 35 سانتیمتر MPO OM4 LC کاست 12F حداکثر با رنگ سیاه

MPO / MTP-LC OM4 0.9 میلی متر 35 سانتیمتری کاست با تراکم پهنای باند بالا برای برنامه کاربردی مرکز داده طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 4 عدد FHD سری از کاست ها تا 96 الیاف؛ سازماندهی و حفاظت از پایا... Read More
2019-02-27 20:12:40
چین رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد کارخانه

رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد

MPO / MTP-LC OM3 0.9 میلی متر 35 سانتیمتری کاست با دقت بالا برای مرکز داده طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 4 عدد FHD سری از کاست ها تا 96 الیاف؛ سازماندهی و حفاظت از پایان دادن به ستون فقرات فیبر نو... Read More
2019-02-27 20:07:44
چین کاست فیبر نوری ضخامت 1.2 میلی متری، کیس کابین برای اتصال کارخانه

کاست فیبر نوری ضخامت 1.2 میلی متری، کیس کابین برای اتصال

MPU / MTP-LC با لرزش بالا با ظرفیت بالا 1.9 میلیمتر 35 سانتی متری کاست 1U 19 اینچی برای مرکز داده طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 4 عدد FHD سری از کاست ها تا 96 الیاف؛ سازماندهی و حفاظت از پایان داد... Read More
2019-02-27 20:04:11
چین پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F کارخانه

پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو موجود است، حداکثر 96F

پانل پانل 1U 19 "مجهز به M 4x MTP - LC 12F کاست، نوع A و نوع AF هر دو در دسترس است، حداکثر 96F طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 4 عدد FHD سری از کاست ها تا 96 الیاف؛ سازماندهی و محافظت از پایان نامه ... Read More
2018-12-31 11:36:21
چین سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات کارخانه

سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات

MPO / MTP-LC / SC HD کاست برای پانل MPO / MTP کاست HD MPO / MTP-LC / SC با کیفیت بالا OMC برای مطابقت با OCM's MPO / MTP صافی 96F و نوع کشویی نوع 72Fpatch طراحی شده است. این ساخته شده توسط CRS فولاد نورد سرد اس... Read More
2018-12-31 10:18:20
چین فوق العاده - تراکم بالا MPO MTP کاست 1U رک - کوه 96 - 144 الیاف کارخانه

فوق العاده - تراکم بالا MPO MTP کاست 1U رک - کوه 96 - 144 الیاف

پچ پانچ تراکم بالا، 1U Rack-Mount 96-144 الیاف جمع شمار فیبر 144 الیاف نوع فیبر OMF 50/125 میکرومتر MMF نوع آداپتور جلو LC UPC دوبلکس نوع آداپتور عقب MTP-12 نر اینترفیس های جلو 72 رابط های عقب 12 از دست دادن در... Read More
2018-11-26 16:27:09
چین ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر کارخانه

ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر

مانیتورینگ 72F MFP - پچ پانل LC، 1U 19 'کشویی کشویی، 3 ماژول تا 3x فیبر پانل آداپتور یا 3x MPTP MPO کاست طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 3 عدد FHD سری از کاست ها تا 72 الیاف؛ سازماندهی و محافظت از پ... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین OM4 1U 4 پچ پانل اسلات پانل MPO MTP کاست Dezined Low Insertion Loss for 10G / 40G کارخانه

OM4 1U 4 پچ پانل اسلات پانل MPO MTP کاست Dezined Low Insertion Loss for 10G / 40G

OM4 24F MTP - LC کاست 2 x MTP مرد -12 x LC دوبلکس 24F Om4 50/125 نوع A / نوع AF، برای 1U MPO 4 اسلات پچ پنل نوع A و AF به عنوان یک جفت در دو روش کاست یک پیوند استفاده می شود. 0.35dB IL کامل بارگذاری 2x MTP نر ب... Read More
2018-08-13 11:29:49
چین ویژگی های برتر نوری پیشرفته با کیفیت HD MTP HD OM3 50/125 Type A / Type AF کارخانه

ویژگی های برتر نوری پیشرفته با کیفیت HD MTP HD OM3 50/125 Type A / Type AF

24F OM3 MTP - LC کاست 2 x MTP مرد -12 x LC دوبلکس 24F Om3 50/125 نوع A / نوع AF، برای 1U MPO 4 اسلات پچ پنل نوع A و AF به عنوان یک جفت در دو روش کاست یک پیوند استفاده می شود. 0.35dB IL کامل بارگذاری 2x MTP نر ب... Read More
2018-08-13 11:29:49
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.