خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع

چین اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع تامین کننده
اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع تامین کننده اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع تامین کننده اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع تامین کننده اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع تامین کننده اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع تامین کننده اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع تامین کننده

تصویر بزرگ :  اتصال دهنده فیبر نوری SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm اتصال سریع / سریع

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: اتصال سریع سریع اتصال SC-APC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن
زمان تحویل: 3-7 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 100000 در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع اتصال: SC جلا دادن: APC
فرل: سرامیک حالت فیبر: 9 / 125μm Singlemode
قطر کابل: 0.9 / 2.0 / 3.0mm از دست دادن درج: .0.35dB
برگشت ضرر: d50dB درجه حرارت: -40 ° C ~ + 75 ° C

اتصال دهنده سریع / سریع اتصال SC APC Singlemode 0.9 / 2.0 / 3.0mm پیش جلا دهنده میدان مونتاژ میدان

کانکتور نصب فیلد نیز به عنوان اتصال سریع نصب می شود اتصال جدید نوعی اتصال است که می تواند در صحنه پروژه FTTH مورد استفاده قرار گیرد. آنها نیازی به صیقل دادن ندارند ، بدون اپوکسی. آنها می توانند در این قسمت نصب شوند و کمتر از دو دقیقه اتصال برقرار کنند. البته ، نیازی به فیبر فیوز نیست. فقط برخی از ابزارهای کوچک به اندازه کافی ، بنابراین می تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود.

محصولات اتصالی مونتاژ میدان کارخانه ای شده اند که نیاز به هرگونه مواد پولیشی را از بین می برد و از این طریق امکان تهیه و خاتمه الیاف نوری را در کسری از زمان سایر روشهای معمولی فراهم می آورد. کانکتور همچنین از اصطکاک مکانیکی V-شیار استفاده می کند و بنابراین استفاده از اپوکسی برای خاتمه اتصال لازم نیست. این اتصال سریع ، راحتی در مونتاژ و ثبات قوی را ارائه می دهد. این اتصال به هسته ساده نوری و بدون هیچگونه روش اضافی یا چسبندگی اجازه می دهد. با اتصال خود در محیط های چالش برانگیز مانند قطب تلفن و منهول ، نیازی به فضای کاری نیست. این کابل ها را دوباره وصل می کند و با یک خطای نصب در قسمت ، میزان نقص اتصال را کاهش می دهد.


مشخصات

نوع اتصال SC جلا دادن APC
فرول سرامیک حالت فیبر حالت تک / 9 / 125μm
قطر کابل

کابل سیمپلکس 0.9 / 2.0 / 3.0mm

کابل قطره ای 2x3 FTTH

بعد، ابعاد، اندازه 50/53/60 میلی متر
ضرر درج

.30.3dB (معمولی)

.50.5dB (حداکثر)

برگشت ضرر APC≥55dB
قدرت تنش N50N دمای کارکرد -40 ° C ~ + 75 ° C

ویژگی:

نیازی به اپوکسی و جلا دادن نیست

• خاتمه سریع و آسان فیبر

• تراز مکانیکی دقیق از بین رفتن کم درج می کند

• عملکرد نوری برتر

• طراحی مؤلفه کارآمد ، عملکرد راحت

• مونتاژ از پیش نصب شده در سایت بدون سنگ زنی و ملاحظه صورت

• از فن آوری های V- شیار اثبات شده ، قالب بندی شده استفاده می کند

  


شرح

اتصال نصب فیلد SC / APC ( اتصال سریع نصب )


برنامه در FTTX :

سیستم ارتباط فیبر نوری و شبکه های ارتباطی

• انتقال داده های فیبر نوری

• CATV

• شبکه دسترسی نوری

• برنامه های کاربردی فیبر مشترکین (FTTX)

• اتصال کابل نوری

• تعمیر و نگهداری و یا ترمیم اضطراری شبکه های فیبر

• مورد نیاز تعمیر و تعویض

• تجهیزات فیبر نوری


محصولات مرتبط

آداپتور - اتصال دهنده نر FC به SC

تقسیم کننده PLC بدون بلوک با اتصال SC APC

جامپ دوبلکس FullAXS به LC


گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود


اطلاعات شرکت:

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما در انتخاب محصولات مناسب برای نیازهای شبکه نوری به شما کمک می کنیم.



سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.