خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتقاب توزیع نوری

قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12

چین قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12 تامین کننده
قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12 تامین کننده قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12 تامین کننده قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12 تامین کننده قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12 تامین کننده قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12 تامین کننده قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12 تامین کننده

تصویر بزرگ :  قاب توزیع تخته فیبر نوری پنل Rack Mount SC / LC / FC / E2000 / MPO Port 12

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 19 "1U SC / LC / ST / FC / E2000 / MPO پنل پچ

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در جعبه، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، پی پال
قابلیت ارائه: 1000000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
تعداد کل فیبر: الیاف 12 یا 24 حالت فیبر: SM 9/125؛ MM 60/125؛ MM 50/125
نوع آداپتور: SC / LC / ST / FC / E2000 / MPO برگشت ضرر: APC≥60dB؛ PC ≥35dB
از دست دادن درج: .30.3dB ابعاد (HxWxD): 44X432X245mm

قاب توزیع توزیع فیبر پانل پانل 19 اینچ 1U SC / LC / ST / FC / E2000 / MPO

صفحه فیبر نوری Patch نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و محافظت از پیوندهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود. برای توزیع و اتصال ترمینال انواع سیستم فیبر نوری در دسترس است. این واحدها در سایزهایی موجود هستند که متناسب با متداولترین توزیع توزیع است.

ارائه OMC نوعی پانل نوری فیبر نوری با کیفیت بالا و از جنس ورق فولادی با نورد سرد است و تحت درمان با پاشش پلاستیکی استاتیک قرار می گیرد که می تواند برای سوار کردن آداپتور SC / LC / FC / ST / E2000 / MPO مورد استفاده قرار گیرد. جعبه را می توان در دیوار داخلی و تراس نصب کرد.


ویژگی ها و مزایا

  • ساخته شده از فولاد نورد سرد ، استاتیک پخش پلاستیکی ، ابعاد کوچک و نفیس و کارکرد آسان
  • جعبه دارای یک قلاب است که برای نصب و برچیدن آن راحت است
  • سینی شکاف را می توان یکی دیگر روی صفحه قرار داد ، انعطاف پذیر برای چرخش. شعاع منحنی الیاف نیزه سیم پیچ باید در سینی شکاف بیش از 37.5 میلی متر باشد
  • جعبه از ساختاری منحصر به فرد ، چیدمان مناسب برخوردار است و فضای کافی برای کارایی دارد
  • حلقه مهر و موم گیره قابل تنظیم و پیکربندی تقویت شده ، که می تواند اندازه های مختلف کابل را به صورت انعطاف پذیر تنظیم کند تا مطمئن شود که کابل ها به طور محکم بست هستند
  • نوع داخلی از عملکرد عالی مهر و موم است که می تواند از ورود آب به طور موثر جلوگیری کند
  • با آداپتور SC / LC / FC / ST قابل نصب است
  • در پنل پچ 1U حداکثر 48 هسته شکاف MAX وجود دارد
  • طراحی کشو Rack Mount و کشویی هر دو موجود است

بعد، ابعاد، اندازه:

یادآوری دوستانه

پنل وصله فیبر نوری شامل آداپتورها و رنگدانه ها نیست. در صورت نیاز به نصب آنها ، لطفاً برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید

محصولات کامل لود شده شامل: آداپتورها و رنگدانهها (برای مرجع)


اطلاعات سفارش:

نوع پانل درگاه خارج خارج از بندر بارگیری شده یا نه رنگ پانل
پانل پچ نصب Rack-R1-19 '1U 1-SC ساده 1-6 مسابقات 0-بارگیری نشده 1-خاکستری
پانل کشویی کشویی کشویی S1 -19 '1U 2- SC Duplex 2-8 فرودگاه آداپتور SM 1 لود شده SM 2-سیاه
پنل پچ نصب Rack- R2 -19 '2U 3- LC Duplex 3-12 فرودگاه 2- آداپتور MM نیمه لود شده
پنل کشویی کشویی کشویی S2 -19 '2U 4- چهارچوب LC 4-16 مسابقات 3- لوازم جانبی کاملاً لود شده SM
5- FC Simplex 5-24ports 4- لوازم جانبی OM1 با بار کامل
6- ST Simplex 6-48 مسابقات 5- لوازم جانبی OM2 با بار کامل
6- لوازم جانبی OM3 با بار کامل
6- لوازم جانبی OM3 با بار کامل

محصولات مرتبط:

پانل کشویی کشویی 19 '2U

پانل پچ کشو کشویی 1U MPO & MTP-LC 72F max

جعبه ترمینال Wall Mount Fiber Fiber 12-144


گواهینامه:

محصولات ما توسط این گواهینامه ها تأیید می شود


اطلاعات شرکت:

شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما شامل طراحی ، توسعه ، پیشرفت و ادغام محصول / راه حل است. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. ما در انتخاب محصولات مناسب برای نیازهای شبکه نوری به شما کمک می کنیم.


سؤالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ بند ناف MTP / MPO.

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.