خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper

چین کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper تامین کننده
کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper تامین کننده کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper تامین کننده کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper تامین کننده کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper تامین کننده کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل پچ فیبر نوری پک LC UPC - SC UPC تنها حالت 9/125 SM DX LSZH Jumper

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OEM or OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: LC UPC - SC UPC SM Duplex 2.0mm LSZH

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-7 روز
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، پی پال
قابلیت ارائه: 1000000 پیک در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
حالت: LC UPC - SC UPC SM Duplex 2.0mm LSZH از دست دادن درج: ≤0.12dB (IEC کلاس B)
برگشت ضرر: ≥50dB (دقیقه) کابل OD: 2.0mm دوبلکس
نوع فیبر: 9/125 حالت تک ماده: کت PVC / LSZH
گواهی: ISO9001, RoSH درجه حرارت: -40 ~ + 75Degree

کمربند DUPLEX دو طرفه LC UPC-SC UPC تنها حالت 9/125 SM SX فیبر نوری کابل پچ زرد LSZH بلوز

کابل پچ برای ارائه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از سیم پچ یک روش سریع و آسان برای انتقال تکه های فیبر در مراکز داده، سرانجام، هاب های سلولی و دفاتر مرکزی است. سیم پچ می تواند در مسیر متصل یا متقاطع استفاده شود که فیبرهای ورودی را به تجهیزات الکترونیکی متصل می کند و پچ را در مسیر فیبر فراهم می کند. کابلهای پچ شامل مجامع ساده، دوبلکس و چند الیاف میباشند.

کابل پچ OMC تولید و تست شده در مطابقت با استانداردهای صنعت TIA 604 (FOCIS)، IEC 61754 و YD / T. OM1، OM2، OM3، OM4، OM5 یا OS2 انواع فیبر برای پاسخگویی به تقاضای گیگابیت اترنت، 10 گیگابیت

اترنت و کانال فیبر بالا با سرعت بالا. هر ختم از طریق آزمون پارامترهای دقیق برای اطمینان از بیشترین عملکرد شبکه.


استاندارد اتصالات:

LC: TIA / EIA، FOCIS10، GR-326 EIA / TIA-604-10، IEC61754-20 و JIS C5973.

SC: TIA / EIA، FOCIS3، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.


بسته بندی و تحویل:

جزئیات بسته بندی

1.Fumigation درام چوب، درام plywooden یا درام چوبی
جعبه 2. کارتون
3.customized

بندر: شنژن


شرح:

کمربند Duplex تخت دو طرفه LC UPC-SC UPC تنها حالت فیبر نوری کابل پچ زرد LSZH بلوز

مشخصات نوری

اتصال 1 LC اتصال 2

SC

حالت فیبر 9 / 125μm کت رنگ

SM: زرد / آبی / سفید

لهستانی UPC طول موج

SM: 1310/1550 نانومتر

نوع کابل دوبلکس تخت مواد ژاکت LSZH / PVC / OFNR / OFNP
برگشت ضرر SM UPC ≥ 50dB (min) از دست دادن درج ≤0.12dB (IEC کلاس B)
کت OD (میلی متر)

2.0x4.1

لرزش و تعویض پذیری ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد


مشخصات هندسی (برای درخواست ویژه)

موارد اتصال دهنده PC End-face APC End-face
شعاع انحنای SC / FC / ST 10 ~ 25 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
LC / MU 7 ~ 25 میلیمتر 5 تا 15 میلیمتر
افس افست ≤50 um
ارتفاع کروی فیبر +/- 100 نانومتر
افست زاویه ای ------ 8 درجه ± 0.5 درجه

کیفیت پایان (SM)

منطقه محدوده (μm) خارش عیوب ارجاع
الف: هسته 0 تا 25 هیچ یک هیچ یک IEC 61300-3-35: 2015
ب: روکش 25 تا 115 هیچ یک هیچ یک
C: چسب 115 تا 135 هیچ یک هیچ یک
D: تماس بگیرید 135 تا 250 هیچ یک هیچ یک
E: بقیه فرل هیچ یک هیچ یک

محصولات مرتبط:


زره پوش تک حالت 9/125 دوپلکس LC / UPC- SC / UPC فیبر نوری کابل / جلیقه

لنز فیبر نوری Single Mode 9/125 Breakout LC / APC-SC / APC

SC فیبر ترمینال جعبه


کاربرد:

1. CATV

2. ختم دوز فعال

3. شبکه های مخابراتی

4. مترو

5. شبکه های محلی (شبکه های محلی)

6. شبکه های داده پردازش

7. تجهیزات تست

8. نصب و راه اندازی

9. شبکه های گسترده شبکه (WANs)


بسته بندی

این بسته کابلی فیبر پلاستیکی به آسانی گرفته شده و به خوبی محافظت شده با برچسب OMC مشخص شده است. استاندارد کارتن اندازه: 34 * 22 * ​​15 سانتی متر؛ 44 * 34 * 24 سانتی متر؛ 54 * 39 * 34 سانتی متر کدام کارتن مورد استفاده قرار می گیرد به تعداد کالاها بستگی دارد. بسته بندی را می توان سفارشی کرد.

1. بطری PE خود 2. کیسه حباب 3. کارتن کاغذ 4. پالت فومیگ


صدور گواهینامه:

محصولات ما با این گواهینامه ها تایید شده است


اطلاعات شرکت:

شرکت صنعتی OMC، محدود که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد، از سال 2007 محصولات منفعل FTTX را صادر می کند. ما بر روی ارائه راه حل های FTTX نوآورانه و یکپارچه برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. قابلیت های ما عبارتند از طراحی محصول / راه حل، توسعه، ارتقاء و ادغام. محصولات ما یکی از بالاترین عملکرد در صنعت هستند و واقعا بهترین ارزش را در صنعت نشان می دهند. ما همچنین آموزش، پشتیبانی پیش از و پس از فروش را ارائه می دهیم. ما به شما کمک می کنیم محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه اپتیک خود انتخاب کنید.


سوالات متداول:

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله، ما کارخانه واقعی بیش از 10 سال است

2. محصولات اصلی شما چیست؟

کابل های فیبر نوری در فضای باز؛ کابل فیبر نوری داخلی؛ کابل FTTH قطره؛

کابل پچ زره پوش داخلی فیبر کابل؛ کابل پچ اپتیک SC / LC / FC / ST؛ پچ پچ نوری MTP / MPO.

3. آیا گواهی نامه برای مواد خام دارید؟

ما همکاری های طولانی مدت با ISO9001، ROHS تامین کنندگان مواد اولیه را ایجاد می کنیم.

4. زمان تحویل شما چیست؟

در عرض 24 ساعت برای انواع نرمال کابل فیبر نوری؛

3 تا 5 روز برای فیبر نوری کابلهای پچ با 10000 کانکتور.

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای فیبر نوری کابل: 1KM

MOQ مورد نیاز برای فیبر نوری پچ کابل وجود دارد، به عنوان سهام برای انواع نرمال وجود دارد.

6. آیا شما در کشور یا داخلی کشور توزیع می کنید؟

تا به امروز، ما محصولات خود را به طور مستقیم به مشتریان می فروشیم. و قیمت کارخانه می تواند ارائه شود.

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات