خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F

چین LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F تامین کننده
LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F تامین کننده LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F تامین کننده LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F تامین کننده LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F تامین کننده LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F تامین کننده

تصویر بزرگ :  LC OS2 فیبر نوری Pigtail OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Buffer Loose 6 - 12F

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: LC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 مجموعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 12 عدد در یک تخته کاغذ، 12 عدد در یک جعبه تاول، 12 عدد در یک کیسه پلی اتیلن
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت comfirmed
شرایط پرداخت: T / T، Western Union ،، MoneyGram، PayPal، کارت اعتباری، Alipay
قابلیت ارائه: 100000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: IEC درجه C از دست دادن درج: <0.25dB (معمولی)، 0.3dB (حداکثر)
برگشت ضرر: APC> 60dB؛ UPC> 50dB؛ PC> 35dB؛ بسته بندی: کیسه های کاغذی، جعبه ی تاشو، کیسه ی پلی اتیلن
تداخل 100٪ تداخل 3D: یک بار درخواست شده موجود است تمیز کردن صورت پایان دادن به فرول: 100٪ تمیز، بدون گرد و غبار، بدون آب، بدون خراش
خدمات نصب: OEM قابل دسترس است صدور گواهینامه شرکت: ایزو 9001: 2008

6 - 12 فیبرها Pigtail LC OS2، OM1، OM2، OM3، OM4 900um 2M بافر شل 9/125، 50/125 بافر تنگ، بافر شل آسان به نوار

فیبر نوری Pigtail به طور معمول یک کابل فیبر بافر تنگ / تنگ است با یک اتصال قبل از پایان در یک پایان و فیبر در معرض در دیگری. پایان انحصاری است و فیوژن به یک تنه یا چند فیبر تقسیم می شود. فیبر نوری جعفری می تواند هم اتصال دهنده های مرد و هم زن داشته باشد. اتصالات زن را می توان در پانل پچ نصب کرد، در حالی که اتصال دهنده های مرد می تواند به فرستنده های نوری متصل شود.

هنگامی که به درستی استفاده می شود، فیبر نوری فیبر نوری اجازه انتقال سیگنال نور را با حداقل کاهش بازگشت و ضعف کم می دهد. اطمینان حاصل کنید که شبکه شما با Fiber Savvy Fiber Pigtails تقویت شده است، زیرا ما از مواد با کیفیت برتر ساخته شده است.

Pigtail در نسخه های تک و چندتایی با انواع APC یا UPC لهستانی در دسترس است. فیبرهای فیبر دار ما با یک پوشک خارجی بخار محافظت از بافر های تنگ / شل از آسیب است. اگر در یک برنامه کاربردی با تراکم بالا نصب شده باشد، پوسته بیرونی را می توان به آسانی برداشت تا شعاع خمش محکم تر را برای خوک ها در نظر بگیرد.

12 فیبر یا 6 فیبر چند رنگی فیبر برای نصب آسان و کیفیت فیبر نوری با کیفیت بالا ارائه می شود. ما همچنین پیشنهاد می دهیم تک ژله های فردی، 6 بسته بندی تخفیف یا 12 بسته. همچنین 12 فیبر یا 6 فیبر دار با پوشش فیبر دار نیز وجود دارد.

  • ملاقات با Telcordia GR-326 Core و ROHS مورد نیاز است.
  • اتصال می تواند SC، FC، LC، ST، MU، و E2000etc باشد.
  • کابل می تواند G652D، G655، G657، OM1، OM2، OM3، OM4 و غیره باشد.
  • اندازه کابل می تواند 0.25، 0.9،
  • 12 رنگ برای گزینه شما وجود دارد.
  • هر دو 250Um و 900um همان رنگ، آسان برای شناسایی و ایجاد حق اسپلیت.
  • بافر تنگ، بافر نیمه تنگ بافر شل موجود است

رعایت استاندارد

  • · TIA 604 (FOCIS)
  • · TIA / EIA 492AAAE
  • · IEC 61754
  • IEC 60793-2-10
  • · IEC61300-3-35
  • · YD / T1272.1-2003
  • · RoHS، سازگار با استاندارد ISO9001

اطلاعات محصولات

تعداد فیبر 6 - 12 الیاف حالت فیبر OS2، OM1، OM2، OM3، OM4
نوع اتصال 1 LC نوع اتصال 2 نابود شده
از دست دادن درج ≤0.3dB تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر

SM UPC≥50dB

MM PC C≥50dB

SM APC≥60dB

لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد

مشخصات هندسی (در صورت درخواست مشتری)

موارد پارامتر
پرداخت کامپیوتر APC
ROC SC / FC / ST 10 ~ 25 5 ~ 12
LC / MU 7 ~ 25 5 ~ 12
افس افست ≤70
ارتفاع کروی فیبر ± 100
زاویه ± 0.5 ± 0.5 ± 8

اطلاعات فیزیکی

تحمل طول: 0-5M: + 5cm / -0cm؛ 5-100m: + 10cm / -0cm

12 رنگ

خدمات نصب شده

1. رنگ کابل، کلمه چاپ، مواد ژاکت کابل، رنگ اتصال

2. برچسب OEM، شناسایی حلقه، برچسب کابل، جعبه، علامت های حمل و نقل

3. سطح کیفیت مختلف.

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

کاربرد:

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

کابل های فیبر فیبر نوری یک راه سریع برای پایان دادن به کارخانه در این زمینه را فراهم می کند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)