خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

چین آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز تامین کننده
آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز تامین کننده آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز تامین کننده آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز تامین کننده آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز تامین کننده

تصویر بزرگ :  آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ISO 9001, RoHS
شماره مدل: E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک جعبه پلاستیکی، جعبه های چندگانه و سپس در یک جعبه کاغذ کارتن 54 * 39 * 35 بسته بندی می
زمان تحویل: 3 روز پس از پرداخت تأیید شد
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T، Paypal
قابلیت ارائه: 1000000pcs / month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز گم شدن درج: <0.2dB (100٪)
برگشت ضرر: > 35dB آستین: آستین سرامیکی 2.5mm-2.5mm
دوام: 1000 بار مواد: پلاستیک ، فلز
نیروی برداشت (g / f): 600 200 600 دما: -40 درجه سانتیگراد تا + 80 ° C

آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

 

 

Our range of high quality E2000 adapters have high precision alignment sleeves for reliability and improved reconnectability. طیف وسیعی از آداپتورهای E2000 با کیفیت بالا ، دارای آستین های تراز با دقت بالا برای قابلیت اطمینان و قابلیت اتصال مجدد بهینه هستند. A ceramic sleeve is supplied to ensure a high precison alignment.The housing is available in different colors with options for flange or flangeless body, metal clips or inbuilt clips. یک آستین سرامیکی برای اطمینان از تراز وسعت زیاد تهیه شده است. مسکن در رنگ های مختلف با گزینه های فلنج یا بدنه فلنج ، گیره های فلزی یا گیره های داخلی ساخته شده است. A protective cap is provided at each end of the adaptor with the same color as the adaptor. درپوش محافظ در هر انتهای آداپتور با همان رنگ آداپتور ارائه می شود.

 

Optical Adaptor are developed to couple and mate two identical or two different (hybrid) connector plugs. آداپتور نوری برای اتصال و جفت گیری دو شاخه اتصال دهنده یکسان یا دوگانه (ترکیبی) توسعه داده شده است. The housing of the Adaptors of the last generation has a reference key for the right position coupling and zirconia or phosphorus bronze split sleeve for high alignment. مسکن آداپتورهای نسل گذشته دارای کلید مرجع برای اتصال مناسب می باشد و آستین شکاف زیرکونیا یا فسفر برنز برای تراز بالا.

 

Fiber optical adapters uses a sleeve to precisely connect two side optical fiber connectors to allow signals to be transmitted at sufficiently low insertion loss. آداپتورهای نوری فیبر از یک آستین برای اتصال دقیق دو کانکتور فیبر نوری جانبی استفاده می کنند تا بتوانند سیگنال ها را با از دست دادن درج کافی کم منتقل کنند. Fiber optical adapter include: SC, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2000, SMA and other series. آداپتور نوری فیبر شامل: SC، LC، FC، ST، MU، D4، DIN، E2000، SMA و سری های دیگر.

 

OMC می تواند آداپتورهای هیبریدی استانداردی از قبیل SC-FC ، SC-ST ، FC-ST ، SC-LC ، FC-LC و ST-LC را تهیه کند.

 

طراحی ، مواد و فرایندهای تولید OMC باعث تضمین عمر طولانی و تکرار زیاد عملکردهای نوری حتی برای جفت گیری اتصالات مختلف مارک می شوند.

 

امکانات:

 

مطابق با استانداردهای اروپایی (EN 186270) و بین المللی (IEC 61754-15).

مکانیزم قفل فشار برای نصب آسان

اتصال دقیق با آستین

کانکتور SM و MM قابل تعویض است

از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا

قابلیت تعویض خوب و قابلیت اطمینان

با استانداردهای IEC و ROHS ملاقات کنید

دقت بالا از ابعاد مکانیکی دقت

 

مشخصات فنی

 

ITEM SM - 9 / 125um MM - (50 / 125um ؛ 62.5 / 125um)
ضرر درج .20.2dB .20.2dB
برگشت ضرر PC≥45dB; PC≥45dB؛ UPC≥50dB ; UPC≥50dB؛ APC≥60dB APC≥60dB -
نیروی برداشت (g / f) 600 200 600 600 200 600
تکرارپذیری حداکثر 0.1 دسی بل حداکثر 0.1 دسی بل
دوام <0.10 دسی بل تغییر معمولی ، 1000 اتصالات <0.10 دسی بل تغییر معمولی ، 1000 اتصالات
محدوده دما -40 درجه سانتیگراد تا + 80 ° C -40 درجه سانتیگراد تا + 80 ° C
ROHS گواهینامه در دسترس در دسترس

 

مواد

 

نام قطعات مواد رنگ
بدن مسکن PBT سبز
آستین آستین سرامیکی با دقت بالا آستین
داخل قلاب PBT / PPS سبز
پوشش گرد و غبار PBT سبز

 

موجود برای Simplex از SM UPC، SM APC، MM OM1 62.5 / 125، MM OM2 50/125

 

کاربرد:

 

پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری.

نقطه مشخص و مشخص شدن شبکه های نوری.

 

طراحی:

 

Diagram.jpg

 

جزییات محصول:

 

Detail.jpg

 

بسته بندی و حمل و نقل

 

package.jpg

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

Exhibition.jpg

آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

آداپتور فیبر نوری E2000 / APC به E2000 / APC 9 / 125μm SX با آستین سرامیکی سبز

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: yoyo

تلفن: +8618620325400

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات