خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

Intentional Attenuator Fiber Optic Inline Fixed SM 2dB LC فراهم آوردن بوت سازگار با کامپوننت ایمن بوت کوتاه برای برنامه CATV

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

Intentional Attenuator Fiber Optic Inline Fixed SM 2dB LC فراهم آوردن بوت سازگار با کامپوننت ایمن بوت کوتاه برای برنامه CATV

چین Intentional Attenuator Fiber Optic Inline Fixed SM 2dB LC فراهم آوردن بوت سازگار با کامپوننت ایمن بوت کوتاه برای برنامه CATV تامین کننده
Intentional Attenuator Fiber Optic Inline Fixed SM 2dB LC فراهم آوردن بوت سازگار با کامپوننت ایمن بوت کوتاه برای برنامه CATV تامین کننده Intentional Attenuator Fiber Optic Inline Fixed SM 2dB LC فراهم آوردن بوت سازگار با کامپوننت ایمن بوت کوتاه برای برنامه CATV تامین کننده Intentional Attenuator Fiber Optic Inline Fixed SM 2dB LC فراهم آوردن بوت سازگار با کامپوننت ایمن بوت کوتاه برای برنامه CATV تامین کننده Intentional Attenuator Fiber Optic Inline Fixed SM 2dB LC فراهم آوردن بوت سازگار با کامپوننت ایمن بوت کوتاه برای برنامه CATV تامین کننده

تصویر بزرگ :  Intentional Attenuator Fiber Optic Inline Fixed SM 2dB LC فراهم آوردن بوت سازگار با کامپوننت ایمن بوت کوتاه برای برنامه CATV

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 2dB 1310nm و 1550nm

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 20 قطعه در یک کیسه پلاستیکی. چندین کیسه در یک کیسه پلاستیکی بزرگتر. صدها کیسه در یک کارتون 54 * 35
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
طول موج:: 1310 نانومتر و 1550 نانومتر گزینه کابل:: کابل 2 میلیمتر
طول ::: سفارشی فیبر نوع:: حالت تک
ضرر اولیه ورود: <1.0dB محدوده تضعیف:: 0.6 ~ 60dB
برگشت ضرر:: UPC:> 55dB APC:> 65dB ضرر اصلی:: <0.6dB
دقت:: 0.02dB PDL:: <0.10dB

SM 2dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر پورت نوع Attenuator فیبر نوری با LC UPC اتصال کابل 2mm

نوع کابل پچ نوعی آسیب پذیری ثابت از OMC، کنترل سیگنال های نوری را در هر دو محصول یکپارچه و افزوده تعریف می کند.

بسته به پروژه یا نیاز، اتناتورهای ثابت می توانند مقدار نور را که به پروژه های دقیق مورد نیاز خود می رسند، محدود کنند. این سطوح تضعیف دقیق عملکرد بسیار دقیق را فراهم می کند.

آسیب پذیری های ثابت OMC در برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند که مقدار از پیش تعیین شده از دست دادن نور مشخص شده است. اگر چه برنامه های کاربردی آن به طور گسترده ای در دسترس هستند، اتناتورهای ثابت برای آزمون و اندازه گیری، سنسورهای نوری و برنامه های کاربردی ارتباطات راه دور استفاده می شود.

مشخصات تنتاتور

  • پهنای باند عامل: 1310nm، 1550nm، 1310nm و 1550nm
  • از دست دادن درج: SM <0.20db، MM <0.35db
  • افت بازدهی: UPC≥50db، APC≥60db
  • افت وابسته به قطبش: ≤0.2db
  • گزینه کابل: 2mm، 0.9mm، 3.0mm کابل و غیره
  • اتصالات: SC، FC، LC، ST
  • تحمل تضعیف: 1 ~ 10db ≤0.5db؛ 11 ~ 30db≤1dB.
  • ارتعاش: ≤0.1db تغییر بین 10 ~ 55hz (2hr)
  • قطره: +/- 0.2dB پس از 8 قطره (3axes) از 1.8 متر به سطح سخت.
  • دمای عملیاتی: - 40 ° C تا + 85 ° C (≤0.2db)

برنامه های کاربردی

• برنامه های DWDM

• تست و اندازه گیری

• سنسورهای نوری

• برنامه های مخابراتی

بسته بندی و تحویل

جزئیات بسته بندی 20 قطعه در یک کیسه پلاستیکی.
چندین کیسه در یک کیسه پلاستیکی بزرگتر.
صدها کیسه در یک کارتون 54 * 35 * 39 سانتی متر.
کارتن دیگر نیز در دسترس است
زمان تحویل پس از پرداخت 3 روز حمل می شود

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.