خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

LC - SC حالت تهویه فیبر نوری کابل پچ کابل MCP طول سفارشی طول عمر

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

LC - SC حالت تهویه فیبر نوری کابل پچ کابل MCP طول سفارشی طول عمر

چین LC - SC حالت تهویه فیبر نوری کابل پچ کابل MCP طول سفارشی طول عمر تامین کننده

تصویر بزرگ :  LC - SC حالت تهویه فیبر نوری کابل پچ کابل MCP طول سفارشی طول عمر

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MCP فیبر نوری پچ کابل

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
مطابق با: IEEE 802.3z طول: طول سفارشی (1m / 2m / 3m ....)
کاهش ضریب نفوذ: ≤ 0.30dB (حداکثر) در دسترس با: OM1، OM2، OM3، OM4

LC - SC حالت تهویه فیبر نوری کابل پچ کابل MCP طول سفارشی طول عمر

کابل پچ حالت Conditioning (MCP) ، که همچنین به نام Gigabit Launch Patch Cord شناخته می شود، در بلندمدت / طولانی (LX / LH) Gigabit Interface Converter (GBIC) با فیبر چند منظوره استفاده می شود. بدون استفاده از MCP، سیگنال های چندگانه زمانی ایجاد می شود که یک لیزر تک موتوره را به مرکز فیبر چند منظوره منتقل می کند. این امر منجر به گسترش پالس یا تأخیر مدل دیفرانسیل (DMD) می شود که پهنای باند مودال فیبر کابل را کاهش می دهد و فاصله اتصال (فرستنده و گیرنده) را برای عملیات Gigabit Application محدود می کند. MCP یک حالت تک افست را به نقطه اتصال فیبر چند منظوره فراهم می کند که اثر DMD را با راه اندازی لیزر تک حالت به هسته چند هسته ای در یک افست تعریف می کند.
OMC تولید کننده و عرضه کننده استاندارد و سفارشی 50 / 125،62.5 / 125 و تولید کننده کابل های پچ فیبر نوری برای پردازش معادل حالت برای 1000BASE-LX / LH گیگابیت اترنت (1300 نانومتر طول موج) برنامه های کاربردی نصب شده به کارخانه های کابلی چند منظوره موجود است. این طناب های تخصصی موجب جلوگیری از تأثیرات تأخیر حالت دیفرانسیل (DMD) می شود که می تواند در زمانی که طول موج های فرستنده ی موج بلند در طول موج های تک حالت و چند حالته عمل می کند. و آنها با FC، ST، SC، LC و اتصالات MT-RJ در دسترس هستند.

چگونه حالت تهویه کابل کار می کند
نیاز به این کابل پچ فیبر نوری متعارف به علت ماهیت تک حالت حالت انتقال LX یا طول موج (1300 نانومتر) ماژول فرستنده برای استفاده از Gigabit Ethernet است. راه اندازی یک لیزر تک حالت در مرکز فیبر چند منظوره می تواند باعث تولید چندین سیگنال شود که گیرنده را در انتهای دیگر فیبر اشتباه بگیرد. در این حالت، یک پچ پنل تنظیم حالت از بین می رود این سیگنال های متعدد را با اجازه دادن به راه اندازی تک حالت را دور از مرکز فیبر چند منظوره جبران می شود. این نقطه افست ایجاد یک راه اندازی است که شبیه به LED های معمولی چند منظوره است. (نمودار زیر را ببینید)


یادداشت:
در برخی موارد، مشتریان ممکن است تجربه کنند که یک لینک به درستی بر روی نوع فیبر FDDI، نوع OM1 یا OM2 بدون MCP عمل می کند. با این وجود لطفا توجه داشته باشید که هیچ پیوند تضمینی در طول زمان درست عمل نخواهد کرد و توصیه می شود از MCP استفاده کنید. . وجود یک خطر مرتبط با این نوع استقرار غیر استاندارد بدون MCP، مخصوصا زمانی که کابل جهنده یک نوع FDDI یا نوع OM1 است. در این حالت، توان مستقیم به یک فیبر 62.5 میکرون به طور مستقیم با چند dBm برابر است گیرنده مجاور اشباع خواهد شد. این باعث می شود که مقدار خطای بیت بالا، فلپ های لینک، وضعیت لینک و در نهایت غیر قابل برگشت به دستگاه آسیب برساند. کابل های پچ برای تهیه نسخه ی اصلی می توانند تنها تک حالت را به چند رسانه ای تبدیل کنند. اگر می خواهید چند حالت را تبدیل کنید یک حالت، سپس یک مبدل رسانه ای مورد نیاز خواهد بود. جایگزینی دیگری برای رسیدن به کوتاه در همان محل، استفاده از یک کابل پچ تک حالت است. اشباع بیش از فیبر تک حالت وجود ندارد.

نحوه نصب کابل تهویه حالت
اگر سوئیچ Gigabit LX شما با اتصالات SC یا LC مجهز شده باشد، اطمینان حاصل کنید که پای زرد (Singlemode) کابل را به طرف انتقال و پیک نارنجی (چند منظوره) به طرف دریافت تجهیزات وصل کنید. ضروری است که این پیکربندی در هر دو انتها حفظ می شود. مبادله ارسال و دریافت تنها می تواند در سمت کارخانه کابل انجام شود (نگاه کنید به نمودار زیر)



چیزهایی که باید هنگام استفاده از کابل های حالت تهویه مطبوع بدانید
کابل های پچ خط حالت معمولا در جفت ها استفاده می شود. این بدان معنی است که شما باید یک کابل پچ سیم کشی حالت را در هر طرف به تجهیزات اتصال به کارخانه کابل متصل کنید. در مجموع، پچ خط Mode Conditioning برای فاصله های لینک بیش از 984 فوت (300 متر)


تصویر تفصیلی (افست)

ویژگی ها و کاربرد MCP Fiberstore (پچ کابل تهویه حالت)

· افزایش پهنای باند انتقال تا 4 برابر · PC، UPC، انواع APC لهستانی
· متناسب با طرح کابل کشی موجود · کاهش درج درج
·نصب آسان · کاهش سر و صدای مودال
· حذف اثرات DMD · ژاکت ارزیابی OFNR با استانداردهای سختگیرانه ساختمان مطابقت دارد
· بسته شدن افست دائمی، کم پروفیل · سازگار با برنامه های IEEE 802.3

با ویژگی های فوق العاده فوق العاده، کابل های پچ برای تهیه حالت حالت می توانند برای راه اندازی جدید روترهای جدید 1000BASE-LX با سرعت بالا، سوئیچ ها، و یا گیرنده های فرستنده در هسته های چند هسته ای موجود استفاده شوند. این کابل ها را می توان در شبکه های محلی و سیستم های متروپولیتن استفاده کرد.
مشخصات پچ کابل تهویه حالت

پارامتر مشخصات
از دست دادن درج جهت انتقال نور منبع آزمایش طول موج از دست دادن درج
D → B 850 نانومتر، 1300 نانومتر حداکثر 0.30dB
B → D 850 نانومتر، 1300 نانومتر حداکثر 0.30dB
C → A 850 نانومتر، 1300 نانومتر ≤ 15.0dB (50 / 125um)؛
≤ 18.0dB (62.5 / 125um)
A → C 850 نانومتر، 1300 نانومتر حداکثر 0.30dB
C → A 1310 نانومتر، 1550 نانومتر ≤ 2.10dB (50 / 125um)؛
≤ 2.60dB (62.5 / 125um)
برگشت ضرر SM APC≥60.0dB؛ SM UPC≥50.0dB MM PC≥ 35.0dB
طول عمر 1،000 جفت شدن، typical≤0، 20dB
دمای عملیاتی -20 ℃ تا + 70 ℃
دمای نگهداری -40 ℃ تا 85 ℃

یادداشت ها: ABC و متناسب با ABC و D در شکل 2.

بسته بندی

سفارش اطلاعات:

نمونه محصول اتصال دهنده جانبی جانبی اتصال دهنده جانبی گیاهی نوع فیبر اندازه کابل طول کابل
حالت تهویه پچ سیم (MCP)

FC (PC / UPC)
SC (PC / UPC)
LC (PC / UPC)
ST (PC / UPC)

FC (PC / UPC)
SC (PC / UPC)
LC (PC / UPC)
ST (PC / UPC)
MTRJ

50/125 (OM1)
62.5 / 125 (OM2)
50/125 (OM3)
50/125 (OM4)

2.0 میلیمتر
3.0 میلیمتر

0.5 MTR
1.0 MTR
...
MTR 999.0

به عنوان مثال: MCP-FC-SC-OM1-2.0- 1.0

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales 5

تلفن: +8618938657420

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.