خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتفیبر نوری اتصالات

ویژه پلاستیک MM OM3 Aqua Uniboot فیبر نوری LC اتصال دهنده مطابق UL94-V0 الزامات اشتعال پذیری

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

ویژه پلاستیک MM OM3 Aqua Uniboot فیبر نوری LC اتصال دهنده مطابق UL94-V0 الزامات اشتعال پذیری

چین ویژه پلاستیک MM OM3 Aqua Uniboot فیبر نوری LC اتصال دهنده مطابق UL94-V0 الزامات اشتعال پذیری تامین کننده

تصویر بزرگ :  ویژه پلاستیک MM OM3 Aqua Uniboot فیبر نوری LC اتصال دهنده مطابق UL94-V0 الزامات اشتعال پذیری

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: MM OM3 Aqua LC Uniboot

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 200 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 200 عدد در هر کیسه پلاستیکی، این آسان برای گرفتن و بسته با کیفیت فیبر نوری فیبر با برچسب و مشخص شده
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Alipay، PayPal، کارت اعتباری، MoneyGram، L / C
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: MM OM3 Aqua LC Uniboot رنگ: آبی
از دست دادن درج: <0.3dB (حداکثر) برگشت ضرر: > 50dB
حالت فیبر: میلی متر اندازه کابل: 3mm

ویژه MM OM3 Aqua LC اتصال دهنده های کابل فیبر نوری Uniboot ملاقات UL94-V0 اشتعال پذیری

الزامات

اتصال نوری یک جزء منفعل قابل استفاده مجدد است که می تواند در فیبر و اتصال کابل استفاده شود. آنها به طور گسترده در ODF، ODN، PON و غیره استفاده می شود.

OMC انواع مختلف اتصالات فیبر را تولید می کند. مانند SC، LC، ST، FC، MU، MTRJ، E2000، MPO، MTP، SMA، DIN، D4 و غیره

استاندارد صنعتی:

SC: TIA / EIA، FOCIS3، GR-326.NTT-SC IEC61754-4 و JIS C5973.

مشخصات:

عملکرد زیست محیطی:

Ø عامل محیط: -40 ° C ~ + 80 ° C

Ø مطابق با الزامات اشتعال پذیری UL94-V0

Ø سازگار با ROHS

عملکرد نوری:

Ø ملاقات با Telcordia GR-326-Core issue

Ø IL (نوعی): SM <0.3dB؛ MM <0.3dB:

Ø RL (معمولی): SM> 50dB؛ MM> 35dB:

عملکرد مکانیکی:

Ø طول عمر اتصال: 500 چرخه جفت شدن

Ø تکرارپذیری اتصالات: MM <0.2dB؛ SM <0.1dB

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.