خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm

چین LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm تامین کننده
LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm تامین کننده LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm تامین کننده LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm تامین کننده LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm تامین کننده

تصویر بزرگ :  LSZH فیبر نوری کابل های پچ LCAPC - LCAPC با مینی برک آوت 12cm

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: 12F OS2 9/125 LCAPC - LCAPC fanout 0.9m 12cm کل 8m

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کیسه پلاستیکی، چند قطعه در کارتن 54 * 39 * 35cm کارتن
زمان تحویل: 3-5 روز پس از تأیید اعتبار
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T، کارت creit، paypal، alipay
قابلیت ارائه: 300000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: IEC کلاس C1 از دست دادن درج: <0.2dB (معمولی)، 0.3dB (حداکثر)
برگشت ضرر: UPC> 60dB 100٪ تداخل 3D تست شده است: در دسترس
مهر و موم پایان صورت را تمیز کنید: 100٪ پاک، بدون گرد و غبار، بدون آب، بدون خراش خدمات نصب: نصب شده در دسترس است

فیبر پچ بند ناف 12F OS2 9/125 LCAPC - LCAPC با مینی برقی 12 سانتیمتر فانوس 900um دم LSZH زرد، 6pcs LC Duplex APC هر یک از پایان.

پچ مچ پا Breakout Fiber می تواند به عنوان ستون فقرات ساختمان یا توزیع افقی استفاده شود. استفاده از سیم پچ یک روش سریع و آسان برای ردیابی تکه های فیبر در مراکز داده، سرپناه، هاب های سلولی و دفاتر مرکزی است.

سیم کشی فیبر مینی Breakout OMC کم هزینه کابل کشی پیش ساخته شده است که در درجه اول برای اتصال داخلی بین تجهیزات انتقال و پچ پانل یا مسیرهای مشابه ثابت طراحی شده است. کابل فیبر نوری دارای استاندارد کوره درجهبندی اشتعال استاندارد است و اتصال دهنده با EIA / TIA 604-2 برای شبکههای کابلی با سرعت بالا مطابقت دارد.

مشخصات:

تعداد فیبرها 12 فیبر حالت فیبر 9 / 125μm
نوع اتصال 1 LC / APC نوع اتصال 2 LC / APC
حالت فیبر 9 / 125μm طول برک آوت 0.5 متر
طول موج 1310/1550 نانومتر مواد ژاکت PVC / LSZH
از دست دادن درج ≤0.3dB (حداکثر) تعویض پذیری ≤0.2dB
برگشت ضرر ≥60dB لرزش ≤0.2dB
دمای کار -40 ~ 75 درجه سانتیگراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 درجه سانتی گراد

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنجی 3D تست شده)

آیتم های تست اتصالات PC End-face APC End-face
شعاع انحنای SC / FC / ST 10 ~ 25 میلیمتر 5 تا 12 میلیمتر
LC / MU 7 ~ 25 میلیمتر 5 تا 15 میلیمتر
افس افست ≤50 um
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای ------ 8 ± 0.2 درجه

گزینه CUSTOM

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.

اطلاعات فیزیکی

تحمل طول: 0-5M: + 5cm / -0cm؛ 5-100m: + 10cm / -0cm

کاربرد.

باریک و مقاوم در برابر کابل Multi-Fiber داخلی داخلی فقط کابل کشی در مرکز داده با تراکم بالا است، بلکه در محوطه قفسه رینگ و دیوار نصب شده است.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات