خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل فیبر بیرونی

فیبر نوری فیبر فیبر فیبر فیبر فیسبوک ADSS

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری فیبر فیبر فیبر فیبر فیسبوک ADSS

چین فیبر نوری فیبر فیبر فیبر فیبر فیسبوک ADSS تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر نوری فیبر فیبر فیبر فیبر فیسبوک ADSS

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: ADSS سفارشی

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: سفارشی
زمان تحویل: 5 ~ 10 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 5000000 متر
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
سطح کیفیت: IEC کلاس C و IEC کلاس B استاندارد: IEC 60794-1
طول های طولانی: بیش از 1000 متر طول عمر طراحی: بیش از 30 سال است
خدمات نصب: OEM قابل دسترس است کشورهاي: 1000 کیلومتر
تقویت هسته: FRP نوع لوله: لوله سست
پوسته داخلی: پلی اتیلن

فیبر نوری فیبر فیبر فیبر فیبر فیسبوک ADSS

.jpg

مشخصات کالا

کابل ADSS لوله رشته ای شل است. الیاف، 250μm، به یک لوله شل ساخته شده از پلاستیک مدول بالا قرار گرفته است. لوله ها با یک مخلوط پر کننده آب مقاوم هستند. لوله ها (و پرکننده ها) در اطراف یک FRP (فیبر تقویت شده پلاستیک) به عنوان یک عضو مرکزی غیر متالیکی مرکزی به یک هسته کلاسیک و دایره ای پیچیده است. بعد از اینکه هسته کابل با پر کردن کامپوننت پر شده است، با پوشش نازک PE (پلی اتیلن) ​​پوشیده شده است. پس از لایه ای از نخ های آرامید بر روی غلاف داخلی به عنوان عضو قدرت اعمال می شود، کابل با پوشش خارجی خارجی PE یا AT (ضد ردیابی) تکمیل می شود.

مشخصات

می توان بدون خاموش کردن برق نصب کرد

عالی عملکرد AT. حداکثر القایی در نقطه عملیاتی غلاف AT می تواند به 25 کیلوولت برسد

وزن سبک و قطر کوچک باعث کاهش بار ناشی از یخ و باد و بار بر روی برج ها و عقب است   طرفدار

طول های طول بزرگ و بزرگترین فاصله بیش از 1000 متر است

عملکرد خوب استحکام کششی و درجه حرارت

طول عمر طراحی بیش از 30 سال است

OMC همچنین مجموعه ای کامل از خدمات نصب، مانند اتصالات فیبر، طول، رنگ، درجه فیبر، مشخصات، مواد، بسته و غیره را فراهم می کند.  

20161116142303_657.jpg

کاربرد

موقعيت واقعی خطوط برق اضطراری در هنگام طراحی ADSS كاملا مورد توجه قرار گرفته است. برای خطوط برق بالای 110 کیلووات، پوسته بیرونی PE اعمال می شود. برای خطوط برق برابر و یا بیش از 110kV، در خارج از غلاف بیرونی استفاده می شود. طراحی اختصاصی مقدار آرامید و فرآیند شیبداری می تواند تقاضا را بر روی دهانه های مختلف برآورده سازد.

چگونه می توان بین PVC، LSZH و OFNP را به درستی انتخاب کرد؟

کابل های پچ فیبر در حال حاضر به طور گسترده ای برای برنامه های داخلی مانند ساختمان ها، کارخانه ها، پارک های اداری، دانشگاه ها و غیره استفاده می شود. این که آیا شما PVC، LSZH یا OFNP را انتخاب می کنید بستگی به جایی که شما قصد نصب کابل را دارید.

1.png

محصولات مرتبط

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Cathy

تلفن: +8613750349904

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.