خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل فیبر بیرونی

کابل فیبرهای بیرونی مقاومت کششی بالا

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبرهای بیرونی مقاومت کششی بالا

چین کابل فیبرهای بیرونی مقاومت کششی بالا تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل فیبرهای بیرونی مقاومت کششی بالا

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: شکل 8 کابل GYTC8A / GYTC8S

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 متری
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 کیلومتر در یک درام چوبی
زمان تحویل: در عرض یک هفته
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Paypal، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000000KM در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OEM یا OMC
شماره مدل:: شکل 8 کابل GYTC8A / GYTC8S فیبر تعداد:: 2-144F
امتیاز اشتعال پذیری: LSZH رنگ پوشش:: سیاه
استحکام کششی (بلند / کوتاه مدت):: 400 / 1320N بار خرد شدن (طولانی / کوتاه مدت):: 200/1000 (N / 100 میلی متر)
200/1000 (N / 100 میلی متر):: 10D / 20D (میلی متر) دمای عملیاتی:: -20 تا + 60 درجه سانتی گراد

شکل 8 کابل GYTC8A / GYTC8S کابل فیبر در فضای باز

جزئیات محصول

الیاف، 250μm، در یک لوله شل ساخته شده از یک پلاستیکی مدول بالا قرار می گیرند. لوله ها با یک مخلوط پر کننده آب مقاوم هستند. سیم فولادی در مرکز هسته به عنوان یک عضو ثابت قدرت فلزی قرار می گیرد. لوله ها (و پرکننده ها) در اطراف عضو قدرت به یک هسته کابل جمع و جور و دایره ای رشته می شوند. پس از یک ورقه ورقه پلی اتیلن آلومینیومی (APL) یا رطوبت PSP در اطراف هسته کابل اعمال می شود، این بخش کابل همراه با سیم های رشته ای به عنوان بخش پشتیبانی با پلی اتیلن (PE) ساخته شده است به ساختار شکل 8.

YOFC (SH) شکل 8 کابل GYTC8Y، GYTC8S نیز در صورت درخواست موجود است. این نوع کابل به طور خاص برای نصب خودتنظیم هوایی اعمال می شود.

مشخصات

استحکام کششی شدید سیم های رشته ای به نیاز خودپرداخت و هزینه نصب را کاهش می دهد.

عملکرد خوب مکانیکی و دما

لوله سفت و سخت است که مقاوم در برابر هیدرولیز است

مخزن پر کننده لوله مخصوص حفاظت بحرانی فیبر را تضمین می کند

اقدامات زیر برای اطمینان از عدم اطمینان کابل انجام شده است:

سیم فولادی به عنوان عضو اصلی قدرت مرکزی استفاده می شود

لوله پر شده از لوله

پر کردن هسته کابل 100٪

مانع رطوبت APL

استانداردها : IEC 60794-1.

پارامترهای فنی.

شماره بخش الیاف لوله ها

کابل OD

(میلی متر)

وزن

کیلوگرم / کیلومتر

استحکام کششی

بلند مدت / کوتاه مدت

(N / 1m)

مقاومت در برابر شکست

بلند مدت / کوتاه مدت

(N / 1m)

خم شدن رادیوس

استاتیک / پویا

(میلی متر)

GYTC8A -2 ~ 6X 2 ~ 6 1 6.8x9.2x18 214 600/1500 300/1000 10D / 20D
GYTC8A -8 ~ 12X 8 ~ 12 2 6.8x9.2x18 214 600/1500 300/1000 10D / 20D
GYTC8A -14 ~ 18X 14 ~ 18 3 6.8x9.2x18 214 600/1500 300/1000 10D / 20D
GYTC8A -20 ~ 24X 20 ~ 24 4 6.8x9.2x18 214 600/1500 300/1000 10D / 20D
GYTC8A -26 ~ 30X 26 ~ 30 5 6.8x9.2x18 214 600/1500 300/1000 10D / 20D

توجه داشته باشید:

جعبه X نشان دهنده نوع فیبر است.

مقدار اسمی ضخامت ضخامت کیسه PE: هسته کابل 1.5mm، هسته آویز 0.8mm است،

سیم های آویزان با دو بعد با قطر 1.2mm و 1.6mm.

بسته بندی

OMC ارائه می دهد دو نوع بسته کابل. بسته بندی 1 معمولا برای کابلهای داخلی و سبک وزن است. بسته بندی 2 معمولا برای کابل های سنگین وزن در فضای باز است. معمولا ما فقط گزارش تست را در بسته بسته از کابل قرار می دهیم، اما ما همچنین می توانیم به عنوان الزامات خود علامت گذاری کنیم.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.