خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO MTP کاست

ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر

چین ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر تامین کننده
ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر تامین کننده ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر تامین کننده ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر تامین کننده

تصویر بزرگ :  ماژول 1U 19 "کشویی کشویی 72F MTP پچ پنل 3 ماژول تا 3 برابر پانل های آداپتور فیبر

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
شماره مدل: بارگیری 72F MTP - پچ پچ LC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه کاغذ + پلی اتیلن فوم
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: USD10000pcs در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نصب و راه اندازی: 1U استاندارد EIA 19 "Rack Rails ماده: CRS فولاد نورد سرد فولاد 1.2mm ضخامت
تعداد فیبرها: حداکثر 72F سازگار: TIA / EIA-568-C.3
ابعاد: 1U * 481mm * 251.5mm کاربرد: مرکز اطلاعات

مانیتورینگ 72F MFP - پچ پانل LC، 1U 19 'کشویی کشویی، 3 ماژول تا 3x فیبر پانل آداپتور یا 3x MPTP MPO کاست

طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 3 عدد FHD سری از کاست ها تا 72 الیاف؛ سازماندهی و محافظت از پایان نامه های فیبر نوری ستون فقرات.

MPO / MTP پچ پانل ساخته شده از CRS فولاد نورد سرد، طراحی شده برای کابینت 19 "قفسه رک نصب شده رک تا 3 عدد پانل آداپتور فیبر یا 3 عدد کاست HD MTP / MPO-LC / SC دارای تراکم بالا سیستم انعطاف پذیر برای مدیریت اتصالات فیزیکی، اتصالات و پچ در نرم افزار DataCenter برای به حداکثر رساندن استفاده از فضای رکاب و به حداقل رساندن فضای کف.

مشخصات:

شماره قطعه OMC-MP1S-R-3 شمار فیبر Max.72 الیاف
نوع محفظه قفسه قابل تنظیم ماده CRS فولاد نورد سرد
نصب و راه اندازی استاندارد EIA 19 "رک ابعاد (HxWxD) 1U * 481mm * 251.5mm
سازگار TIA / EIA-568-C.3 مزیت سیستم پچ تراکم بالا

طراحی:

مطابق با محصولات

پنل آداپتور فیبر برای اتصالات سیم کشی و برای نگهداری فیبرهای فیبر پاره شده

2 MPO / MTP-LC HD Cassette برای مدیریت کابل کشی MTP / MPO با تراکم بالا

3، FHD Blanking آداپتور فیبر فلت برای مهر و موم اسلات باز برای استفاده در آینده است

سرویس OEM نیز در دسترس است

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.