خانه محصولاتMPO MTP کاست

رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد

چین رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد تامین کننده
رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد تامین کننده رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد تامین کننده رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد تامین کننده رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد تامین کننده رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد تامین کننده رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد تامین کننده

تصویر بزرگ :  رول پانل کاست MPO کاستی OM3 0.9 میلی متر با CRS فولاد نورد سرد

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ISO, ROHS
شماره مدل: 24F MTP - LC

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه کاغذ + پلی اتیلن فوم
زمان تحویل: 4 روز
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، paypal، alipay، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: USD10000pcs در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نصب و راه اندازی: 1U استاندارد EIA 19 "Rack Rails ماده: CRS فولاد نورد سرد فولاد 1.2mm ضخامت
تعداد فیبرها: حداکثر 24F سازگار: TIA / EIA-568-C.3
کاربرد: مرکز اطلاعات رنگ: สีดำ

MPO / MTP-LC OM3 0.9 میلی متر 35 سانتیمتری کاست با دقت بالا برای مرکز داده

طراحی شده برای 19 "قفسه کوه و در دسترس برای 4 عدد FHD سری از کاست ها تا 96 الیاف؛ سازماندهی و حفاظت از پایان دادن به ستون فقرات فیبر نوری.

MPO / MTP پچ پانل از CRS ساخته شده است فولاد نورد سرد، طراحی شده برای کابینت 19 سانتیمتر استوانه نصب شده دارای تا 4 عدد پانل آداپتور فیبر یا 4 عدد کاست HD MTP / MPO-LC / SC می باشد. سیستم انعطاف پذیر چگالی برای مدیریت اتصالات فیبر، اتصالات و پچ در نرم افزار DataCenter برای به حداکثر رساندن استفاده از فضای رکاب و به حداقل رساندن فضای کف.

مشخصات:

شماره قطعه OMC-MP1S-R-4 شمار فیبر Max.24 الیاف
نوع محفظه قفسه قابل نصب ماده CRS فولاد نورد سرد
نصب و راه اندازی استاندارد EIA 19 "رک ابعاد (HxWxD) 1U
سازگار TIA / EIA-568-C.3 مزیت سیستم پچ تراکم بالا

طراحی:

مطابق با محصولات

پنل آداپتور فیبر برای اتصال پچ پیک و برای ذخیره سازی Pigtails فیبر Spliced

2، MPO / MTP-LC HD Cassette برای مدیریت کابل کشی MTP / MPO با تراکم بالا

3، FHD Blanking آداپتور فیبر فلت برای مهر و موم اسلات باز برای استفاده در آینده است

سرویس OEM نیز در دسترس است

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: sales1

تلفن: +8618938656884

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)