خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتاتمسفر فیبر نوری

لنز LC زن به LC زن متغیر فیبر نوری طیف سنج ضخامت گسترده 1 ~ 30dB

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

لنز LC زن به LC زن متغیر فیبر نوری طیف سنج ضخامت گسترده 1 ~ 30dB

چین لنز LC زن به LC زن متغیر فیبر نوری طیف سنج ضخامت گسترده 1 ~ 30dB تامین کننده

تصویر بزرگ :  لنز LC زن به LC زن متغیر فیبر نوری طیف سنج ضخامت گسترده 1 ~ 30dB

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: LC 1-30dB

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن
شرایط پرداخت: Western Union، MoneyGram، T / T، کارت اعتباری، PayPal، Alipay
قابلیت ارائه: 10000 پیک در هفته.
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
اتصال فیبر: LC روش احتیاط: متغیر
حالت انتقال: حالت تک دقت ضخامت: ± 0.8dB
طول موج عملیاتی (nm): 1260 ~ 1620 (SM) از دست دادن وابسته به قطبش: ≤0.2dB
به حداقل رساندن ضرر واردات: <2.5dB حداکثر قدرت ورودی نوری: 200 مگاوات

LC زن به LC زن متغیر Attenuator فیبر نوری 1 ~ 30dB

Attenuator نوری یک دستگاه منفعل است که برای کاهش قدرت سیگنال نوری استفاده می شود. این به طور کلی در برنامه های کاربردی در فواصل زمانی تک مداری برای جلوگیری از اضافه بار نوری در گیرنده استفاده می شود. Attenuator نوری به طور گسترده ای در CWDM و DWDM، سیستم های CATV، شبکه های مرکز داده، تجهیزات تست و دیگر برنامه های کاربردی با قدرت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

زن و شوهر زن و شوهر متغیر از OMC پیشنهاد کنترل سیگنال های نوری در هر دو محصولات یکپارچه و تکمیلی را تعریف می کنند.

OMC آسیب پذیری متغیر در برنامه های کاربردی که مقدار از پیش تعیین شده از دست دادن نور مشخص شده است استفاده می شود. اگر چه برنامه های کاربردی آن به طور گسترده ای در دسترس هستند، اتنوتاسیون ها برای آزمایش و اندازه گیری، سنسورهای نوری و برنامه های کاربردی ارتباطات راه دور استفاده می شود.

نکات برجسته:

1. هسته سرامیکی با کیفیت بالا

استفاده از واردات A-grade سرامیک این محصول را قادر می سازد با ثبات بالا، قابلیت اطمینان خوب، سرعت انتقال بالا و از دست دادن درجۀ کم.

2. دامنه محدوده ولتاژ 1dB تا 30dB

ATtenuator FC از OMC برای خنثی سازی دقیق مورد نیاز دستگاه متصل شده طراحی شده و در طیف گسترده ای از سطوح خنثی در دسترس است.

3. نصب آسان

ATtenuator FC از OMC برای سخت افزارهای نوری برای کاهش قدرت dB طراحی شده است، نوع پلاگین به آنها اجازه می دهد تا به طور مستقیم در انتهای یک کابل پچ استفاده شوند، آنها همچنین دارای گرد و غبار گرد و غبار در جهت محافظت هستند.

مشخصات تنتاتور

اتصال فیبر LC روش تضعیف متغیر
تضعیفی 1 ~ 30dB حالت انتقال حالت تک
دقت ضخامت ± 0.8dB طول موج عملیاتی (nm) 1260 ~ 1620 (SM)
از دست دادن وابسته به قطبش ≤0.2dB به حداقل رساندن ضرر واردات <2.5dB
محدوده دمای کاری -40 ~ 80 درجه سانتیگراد حداکثر قدرت ورودی نوری 200 مگاوات

برنامه های کاربردی

با ویژگی های عالی، زن و شوهر زن و شوهر زن و شوهر زنبور عاری از فیبر نوری را می توان در سیستم مخابراتی فیبر نوری و سیستم انتقال نوری استفاده می شود. این اتناتورها را می توان در FTTH، CATV، WAN، سنسورهای فیبر نوری و شبکه های شهری استفاده کرد. آنها اغلب به عنوان تجهیزات تست استفاده می شوند.

برنامه های DWDM

تست و اندازه گیری

سنسورهای نوری

برنامه های مخابراتی

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.