خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتMPO MTP کاست

سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات

چین سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات تامین کننده
سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات تامین کننده سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات تامین کننده سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات تامین کننده سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات تامین کننده

تصویر بزرگ :  سیاه MPO MTP کاست کم قدرت مجازات

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10pc
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: یک قطعه در یک کارتن کاغذ، چند در یک کارتن بزرگتر
زمان تحویل: 1 هفته
شرایط پرداخت: Western Union، T / T، D / P
قابلیت ارائه: 10000 پیک در یک ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
ارتفاع: 1U ماده: فولاد نورد سرد
کاربرد: شبکه FTT FTTB FTTX IL: MTP≤0.35dB، LC≤0.3dB
طراحی شده برای: 10G / 40G رنگ: سیاه

MPO / MTP-LC / SC HD کاست برای پانل MPO / MTP

کاست HD MPO / MTP-LC / SC با کیفیت بالا OMC برای مطابقت با OCM's MPO / MTP صافی 96F و نوع کشویی نوع 72Fpatch طراحی شده است. این ساخته شده توسط CRS فولاد نورد سرد است.

شمار فیبر 8/12 / 24F MPO / MTP آداپتور کلید تا کلید پایین
نوع اتصال جلو

4xLC Dx

6xLC چهار

6xLC Dx

12xLC Dx

نوع اتصال دهنده عقب

3x MTP UPC Base-8 (مرد)

2x MTP UPC Base-12 (مرد)

1x MTP UPC Base-12 (مرد)

از دست دادن درج MPO / MTP≤0.35dB، LC≤0.2dB برگشت ضرر MPO / MTP≥20dB، LC30dB
مطابق RoHS قابل اجرا بودن ابعاد (HxWxD) 35x109x118mm
دمای عملیاتی 0 تا 70 درجه سانتیگراد (32 تا 158 درجه فارنهایت) دمای حمل و نقل و حمل و نقل

-40 ° C تا + 75 ° C

(-40 درجه فارنهایت تا 167 درجه فارنهایت)

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: 李晗

تلفن: +8618682182825

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.