خانه محصولاتآداپتور فیبر نوری

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

چین آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف تامین کننده
آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف تامین کننده آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف تامین کننده آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف تامین کننده

تصویر بزرگ :  آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: Simplex LC UPC زن - FC UPC مذكر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20 قطعه
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 25 عدد در یک جعبه پلاستیکی، چند جعبه در یک کارتن 54 * 39 * 35 سانتی متر
زمان تحویل: 3 روز پس از تایید پرداخت
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، L / C
قابلیت ارائه: 1000000 عدد در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف IL:: <0.2dB
برگشت ضرر:: > 50dB دوام:: 1000 بار
دما:: -40 درجه سانتیگراد تا + 80 ° C گواهینامه:: ISO9001: 2008، ROHS
آستین:: آستین سرامیکی 1.25mm-2.5mm مواد:: فلز و پلاستیک
نیروی برداشت (g / f):: 600 200 600 کاربرد:: پانل های پچ ، ODF و سایر اتصالات نوری

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

 

 

LC زن به FC آداپتور تبدیل مرد اتصال فیبر نوری جاسازی شده و تطبیق فرول فیبر نوری را اتخاذ کنید
Sleeve joint technology. فن آوری مشترک آستین. The products can hybrid a type of fiber optic connectors (male) into another type of optical این محصولات می توانند یک نوع اتصالات فیبر نوری (نر) را به نوع دیگری از نوری بپیوندند
fiber connector (male). فیبر اتصال دهنده (نر). It keeps the advantages of small size, light signal stable, easy to use characteristics, widely این مزایای استفاده از اندازه کوچک ، سیگنال نور را با ثبات ، آسان برای استفاده از خصوصیات ، به طور گسترده حفظ می کند
مورد استفاده در زمینه تست تجهیزات فیبر نوری و زمینه ساخت پروژه نجات.


این آداپتور تبدیل فیبر نوری LC (زن) به FC (مذكر), Converting LC connector to FC Connector. ، تبدیل کانکتور LC به کانکتور FC. Variable LC متغیر LC
interface conversion FC interface. رابط FC تبدیل رابط. Provided a simple and reliable solution for connecting two different optic fiber یک راه حل ساده و قابل اعتماد برای اتصال دو فیبر نوری مختلف ارائه داد
اتصالات انتقال.

 

 

مشخصات فنی

 

مورد آزمون (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC کامپیوتر شخصی
ضرر درج ≤0.2dB(Standard Grade); .20.2dB (درجه استاندارد)؛ ≤0.1dB(Premium Grade); .10.1dB (درجه حق بیمه)؛
برگشت ضرر d50 دسی بل d60 دسی بل 35 دسی بل
دوام (1000 جفت گیری) حداکثر 0.1 دسی بل
نیروی برداشت (g / f) 2.0N ~ 5.9N (200gf ~ 600gf)
Temp Temp (℃) -40 ~ + 85

 

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

 

در دسترس


SM UPC، SM APC، MM OM1 62.5 / 125، MM OM2 50/125، MM OM3 50/125، MM OM4 50/125

 

امکانات

 

از دست دادن کم درج

مقاومت در برابر خوردگی بالا

عملکرد بالا رابط

ضرر بالا

اسان برای استفاده

از نظر محیطی پایدار است

 

برنامه های کاربردی

 

شبکه مخابراتی

اتصال انتقال داده نوری

آزمایش تجهیزات فیبر نوری و ساخت نجات مهندسی

 

جزئیات محصولات

 

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

 

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

 

بسته بندی و حمل و نقل

 

چند قطعه در یک جعبه پلاستیکی ،
چند جعبه سپس در یک جعبه کاغذ کارتن 54 * 39 * 35 بسته بندی شدند

کارتن اندازه دیگر نیز موجود است.

 

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

 

اطلاعات شرکت:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

Exhibition.jpg

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

آداپتور فیبر نوری Simplex LC UPC Female - نر FC UPC با تناسب در شرایط مختلف

shipping.jpg


سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط واجد شرایط ISO9001 ، ROHS با مواد اولیه تولید می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات