خانه محصولاتقاب توزیع نوری

1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل

چین 1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل تامین کننده
1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل تامین کننده 1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل تامین کننده 1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل تامین کننده 1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل تامین کننده

تصویر بزرگ :  1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن ، چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ISO
شماره مدل: 1U 12 Ports / 24 Fibers SC DX / LC Quad SM & MM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 5pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه کاغذ، 5 عدد در جعبه بزرگ.
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، MoneyGram، کارت اعتباری، PayPal، Alibaba
قابلیت ارائه: 1000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محصولات: 1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل مواد:: فولاد نورد سرد 1.2 میلی متر
بعد، ابعاد، اندازه:: 245 * 483 * 1U نوع آداپتور: Quad SC DX / LC
شماره آداپتور / پورت: 12 پورت تعداد فیبر: 24 فیبر SC / 48 فیبر LC
استیپ را باز و نصب کنید: قفسه نصب شده است نصب شده و ODM: در دسترس

1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل

 

 

The Fiber Optic Patch panel is a kind of fiber optic management products used to distribute and protect the optical fiber links in FTTH Network. صفحه فیبر نوری Patch نوعی از محصولات مدیریت فیبر نوری است که برای توزیع و محافظت از پیوندهای فیبر نوری در شبکه FTTH استفاده می شود. It is available for the distribution and terminal connection of various kinds of optical fiber system. این برای توزیع و اتصال ترمینال انواع سیستم فیبر نوری در دسترس است. These units are available in sizes that fit the most common distribution requirements. این واحدها در سایزهایی موجود هستند که متناسب با متداولترین توزیع توزیع است.

ارائه OMC نوعی پانل نوری فیبر نوری با کیفیت بالا و می باشد که از ورق فولادی با نورد سرد تهیه شده و تحت درمان با پاشش پلاستیک استاتیک قرار می گیرد که می توان برای نصب آداپتور SC / LC / FC / ST از جعبه قابل نصب استفاده کرد. روی دیوار و تراس داخلی.

 

ویژگی ها و مزایا

  • ساخته شده از فولاد نورد سرد ، استاتیک پخش پلاستیکی ، ابعاد کوچک و نفیس و کارکرد آسان
  • جعبه دارای یک قلاب است که برای نصب و برچیدن آن راحت است
  • The splice tray could be piled one upon another, flexible to turn; سینی شکاف را می توان یکی دیگر روی صفحه قرار داد ، انعطاف پذیر برای چرخش. the curve radius of the coiled spear fibers should be guaranteed to be over 37.5mm in the splice tray شعاع منحنی الیاف نیزه سیم پیچ باید در سینی شکاف بیش از 37.5 میلی متر باشد
  • جعبه از ساختاری منحصر به فرد ، چیدمان مناسب برخوردار است و فضای کافی برای کارایی دارد
  • حلقه مهر و موم گیره قابل تنظیم و پیکربندی تقویت شده ، که می تواند اندازه های مختلف کابل را به صورت انعطاف پذیر تنظیم کند تا مطمئن شود که کابل ها به طور محکم بست هستند
  • نوع داخلی از عملکرد عالی مهر و موم است که می تواند از ورود آب به طور موثر جلوگیری کند
  • قابل نصب با آداپتور SC DX / LC Quad است
  • در پنل پچ 1U حداکثر 48 هسته شکاف MAX وجود دارد
  • طراحی کشو Rack Mount و کشویی هر دو موجود است

 

بعد، ابعاد، اندازه:

 

1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل

 

محصولات کامل لود شده شامل: آداپتورها و رنگدانهها (برای مرجع)

 

1U 12 پورت / 24 فیبر SC DX / LC Quad SM و MM Rackmount قاب توزیع نوری بدون بار وصله پانل

 

یادآوری دوستانه

 

Fiber optic patch panel not including the adapters and pigtails. پنل وصله فیبر نوری شامل آداپتورها و رنگدانه ها نیست. If you need them be installed, please contact us for details at sales@omcftth.com, we can make it for you with reasonable price. اگر به نصب آنها احتیاج دارید ، لطفاً برای جزئیات بیشتر در sales@omcftth.com با ما تماس بگیرید ، ما می توانیم آن را برای شما با قیمت مناسب تهیه کنیم. Thank you! متشکرم!

 

اطلاعات سفارش:

 

نوع پانل درگاه خارج خارج از بندر بارگیری شده یا نه حالت فیبر رنگ پانل
R1پانل patch mount-rang-1 '1U 1-SC ساده 1-6 مسابقات 0-بارگیری نشده 0-بارگیری نشده 1-خاکستری
S1پانل پچ کشوی کشویی -19 '1U 2- SC Duplex 2-8 فرودگاه 1 نیمه بارگیری شد 1-G652D 2-سیاه
R2پانل patch mount-rack 2U -19 ' 3- LC Duplex 3-12 فرودگاه 2-پر بار 2-G657A  
S2پانل پچ کشوی کشویی -19 '2U 4- چهارچوب LC 4-16 مسابقات   3-OM1  
  5- FC Simplex 5-24ports   4-OM2  
  6- ST Simplex 6-48 مسابقات   5-OM3  
        6-OM4  

 

به عنوان مثال: S113002

یادآوری دوستانه:

We can make any patch panel according to your drawing. ما می توانیم هر پانل پچ را مطابق نقشه شما تهیه کنیم. 2U,3U,4U are available 2U ، 3U ، 4U در دسترس هستند

 

اطلاعات شرکت

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. شرکت صنعت OMC ، محدود ، که توسط یک تیم متخصص تاسیس شد ، از سال 2007 صادر کننده محصولات منفعل FTTX است. ما بر ارائه راه حل های ابتکاری و یکپارچه FTTX برای انواع برنامه ها / شبکه ها تمرکز می کنیم. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. قابلیت های ما شامل طراحی محصول ، راه حل ، توسعه ، پیشرفت و ادغام است. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. محصولات ما جزء بالاترین کارایی در صنعت هستند و واقعاً بهترین ارزشها را در صنعت نشان می دهند. We also offer training, pre and post-sales support. ما همچنین آموزش ، پشتیبانی قبل و بعد از فروش را ارائه می دهیم. We help you select the right products for your Optical network's needs. ما به شما کمک می کنیم تا محصولات مناسب را برای نیازهای شبکه نوری خود انتخاب کنید.

 

 

5 Market

4

shipping

سؤالات متداول:

 

1. آیا شما کارخانه واقعی هستید؟

بله ، ما بیش از 10 سال کارخانه واقعی هستیم

 

2. محصولات اصلی شما چیست؟

Outdoor fiber optic cables; کابلهای فیبر نوری در فضای باز؛ indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; کابلهای فیبر نوری داخلی ؛ کابلهای FTTH Drop؛

Indoor armored patch cords fiber cable; کابلهای فیبر پچ زره پوش داخلی؛ Optical patch cords SC/LC/FC/ST; تارهای وصله نوری SC / LC / FC / ST؛ MTP/MPO optical patch cord. بند ناف MTP / MPO.

 

3. آیا برای مواد اولیه گواهی دارید؟

ما همکاری طولانی مدت با روابط با واجد شرایط ISO9001 ، ROHS و تأمین کننده مواد اولیه ایجاد می کنیم.

 

4- زمان تحویل شما چقدر است؟

طی 24 ساعت برای انواع عادی کابل فیبر نوری؛

3 ~ 5 روز برای بند ناف فیبر نوری با 10000 اتصال دهنده.

 

5. MOQ: حداقل مقدار شما چیست؟

MOQ برای کابلهای فیبر نوری: 1 کیلومتر

هیچ گونه MOQ لازم برای بند ناف های فیبر نوری وجود ندارد ، زیرا برای انواع معمولی موجودی وجود دارد.

 

6. آیا در کشور دیگری توزیع کننده دارید یا داخلی؟

Until now, we sell our products to customers directly. تاکنون محصولات خود را مستقیماً به مشتریان می فروشیم. And factory price could be offered. و قیمت کارخانه قابل ارائه است.

 

7. پرداخت

برای سفارشات بزرگ: T / T ، L / C

برای سفارشات کوچک: T / T ، Western Union و Paypal قابل قبول هستند.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات