خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل فیبر داخلی

کابل قطره ای فیبر داخلی داخلی تخت سفید

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل قطره ای فیبر داخلی داخلی تخت سفید

چین کابل قطره ای فیبر داخلی داخلی تخت سفید تامین کننده
کابل قطره ای فیبر داخلی داخلی تخت سفید تامین کننده کابل قطره ای فیبر داخلی داخلی تخت سفید تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل قطره ای فیبر داخلی داخلی تخت سفید

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SM 9/125 3 * 2 میلی متر 2FRP LSZH سفید

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 متری
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 کیلومتر در یک درام چوبی
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Paypa، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000000KM در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OEM یا OMC
شماره مدل:: کابل فیبر نوری نوع کابل:: بافر
نوع فیبر:: SM 9/125 3 * 2 میلی متر 2FRP LSZH سفید فیبر تعداد:: 1F
امتیاز اشتعال پذیری: LSZH رنگ پوشش:: سفید
استحکام کششی (بلند / کوتاه مدت):: 400 / 1320N بار خرد شدن (طولانی / کوتاه مدت):: 200/1000 (N / 100 میلی متر)
200/1000 (N / 100 میلی متر):: 10D / 20D (میلی متر) دمای عملیاتی:: -20 تا + 60 درجه سانتی گراد

SM 9/125 3 * 2 میلی متر 2FRP LSZH سفید کابل داخلی قطره فیبر

کابل FTTH Indoor Drop از ساختار تخت پروانه ای استفاده می کند که فیبر نوری آن در مرکز قرار گرفته است. دو عضوی قدرتمند فیبر تقویت شده پلاستیکی (FRP) در دو طرف قرار می گیرند. سپس، کابل با لپ تاپ LSZH تکمیل شده است. کابل داخلی FTTH دارای پهنای باند بسیار بیشتری برای حمل داده ها است و کمتر حساس به تداخل نسبت به کابل های فیبر سرامیکی داخلی است. با قطر کوچک، مقاوم در برابر آب، نرم و قابل انعطاف، آسان است برای راه اندازی و نگهداری. علاوه بر این، عضو غیرمتльніی می تواند حفاظت از رعد و برق و تداخل الکترومغناطیسی را فراهم کند. کابل های FTTH برای کابل کشی داخلی مناسب هستند، کاربران به طور مستقیم کابل کشی و دسترسی به شبکه را دارند.

ویژگی

عملکرد خوب ضد آب

فیبر حساس ویژه کم خمیده، پهنای باند بالا و ویژگی انتقال ارتباطات عالی را فراهم می کند

دو عضو قدرتمند FRP، عملکرد خوب مقاومت در برابر شکست را برای حفاظت از فیبر فراهم می کنند

ساختار ساده، وزن سبک و عملی بودن بالا

تعداد فیبرها 1-12 هسته است، می توان سایر هسته های فیبر بر اساس درخواست.

طراحی فلوت رمان، به راحتی نوار و اتصالات، نصب و تعمیر و نگهداری ساده است

کم دود، صفر هالوژن و غلاف بازدارنده شعله

مولفه های:

کابل الیاف اندازه کابل (میلی متر)

کابل Wt

(کیلوگرم / کیلومتر)

استحکام کششی

طولانی / کوتاه مدت (N)

قدرت شکست

طولانی / کوتاه مدت (N / 100m)

Banding Radius

استاتیک / پویا (میلی متر)

GJXFH-1 1 (2.0 ± 0.1) x (3.0 ± 0.1) 8 40/80 500/1000 15/30
GJXFH-2 2 (2.0 ± 0.1) x (3.0 ± 0.1) 8.5 40/80 500/1000 15/30

دمای ذخیره سازی: -40 ° C ~ + 85 ° C

سایر الیاف لطفا با نماینده فروش ما تماس بگیرید.

کاربرد:

دسترسی به شبکه

شبکه محلی (LAN)

استفاده از کاربران نهایی به طور مستقیم کابل کشی

سیستم ارتباطی فیبر نوری

FTTH (فیبر به خانه) کابل کشی داخلی و توزیع

استفاده ایدهآل از کابل قطره FTTH قطر تخت پروانه

کابل شبکه قطره ای تخت پروانه به طور گسترده ای در سیستم شبکه فیبر به خانه (FTTH) استفاده می شود که می تواند به طور مستقیم خط ارتباطی را از LAN به کاربران نهایی متصل کند. کابل تخت قطره ای با استفاده از فیبرهای حساس ویژه کم خمیده برای ارائه پهنای باند بالا و انتقال ارتباطات عالی، بسیار مناسب برای کابل کشی داخلی، کاربران نهایی به طور مستقیم کابل کشی، و دسترسی به شبکه است.


بسته بندی

OMC ارائه می دهد دو نوع بسته کابل. بسته بندی 1 معمولا برای کابلهای داخلی و سبک وزن است. بسته بندی 2 معمولا برای کابل های سنگین وزن در فضای باز است. معمولا ما فقط گزارش تست را در بسته بسته از کابل قرار می دهیم، اما ما همچنین می توانیم به عنوان الزامات خود علامت گذاری کنیم.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.