خانه محصولاتکابل فیبر داخلی

کابل فیبر زینتی داخلی نارنجی با لوله فولادی

گواهی
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
نظرات مشتریان
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبر زینتی داخلی نارنجی با لوله فولادی

چین کابل فیبر زینتی داخلی نارنجی با لوله فولادی تامین کننده
کابل فیبر زینتی داخلی نارنجی با لوله فولادی تامین کننده کابل فیبر زینتی داخلی نارنجی با لوله فولادی تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل فیبر زینتی داخلی نارنجی با لوله فولادی

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: MM 50/125 دوبلکس 3 میلی متری LSZH نارنجی

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 متری
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 کیلومتر در یک درام چوبی
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Paypa، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000000KM در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OEM یا OMC
شماره مدل:: کابل فیبر نوری نوع کابل:: زره پوش
نوع فیبر:: MM 50/125 دوبلکس 3 میلیمتر LSZH فیبر تعداد:: 2F
امتیاز اشتعال پذیری: LSZH رنگ پوشش:: نارنجی
استحکام کششی (بلند / کوتاه مدت):: 400 / 1320N بار خرد شدن (طولانی / کوتاه مدت):: 200/1000 (N / 100 میلی متر)
200/1000 (N / 100 میلی متر):: 10D / 20D (میلی متر) دمای عملیاتی:: -20 تا + 60 درجه سانتی گراد

MM 50/125 دوبلکس 3 میلیمتر LSZH زره پوش فیبر داخلی زره ​​پوش نارنجی با لوله فولادی

کابل زره پوش یک کابل ویژه با لوله فولادی ضد زنگ در داخل کابل است که می تواند از خوردن فیبر توسط مورچه، حیوانات جوندگان مرتبط با ماوس محافظت کند.

این کابل را می توان به عنوان سیم برق معمولی استفاده کرد.

ساختار

مواد:

  • نوع فیبر: G652D، G657، G655، OM1، OM2، OM3، OM4
  • OD کابل: 0.9mm، 2.0mm، 3.0mm و غیره
  • کت مواد: PVC یا LSZH یا PE

امکانات:

  • ضد تنش بالا؛ ضد فشار بالا
  • مقاومت خمشی بالا؛ ضد گزش از حیوانات جوندگان
  • لوله ضد زنگ ضد زنگ کوچک OD
  • نگران نباشید در مورد آسیب در پروژه
  • ساده در نگهداری
  • استفاده به عنوان نرم نرم کابل.

کاربرد:

تکه های زینتی پچ پنبه ای.

نصب سیم کشی روی کف، گوشه دیوار و خط ارتباطی اصلی.

پروژه ODN دیگر، FTTH.

OMC ارائه می دهد دو نوع بسته کابل. بسته بندی 1 معمولا برای کابلهای داخلی و سبک وزن است. بسته بندی 2 معمولا برای کابل های سنگین وزن در فضای باز است. معمولا ما فقط گزارش تست را در بسته بسته از کابل قرار می دهیم، اما ما همچنین می توانیم به عنوان الزامات خود علامت گذاری کنیم.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)