خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه محصولاتکابل فیبر داخلی

فیبر شل ضخیم فیلیپس بازدارنده شعله SM 9/125 0.9mm وزن سبک

کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
کیفیت خوب MPO کابل ترانک برای فروش
من خدمات و کیفیت OMC را دوست دارم. خیلی ممنون.

—— TIM Borros

این یک عرضه کننده قابل اعتماد و بسیار حرفه ای است. آنها خدمات خوبی ارائه می دهند.

—— جیسون

با تشکر از هدایای OMC. خیلی خوبه. ما برای همیشه با شما کار خواهیم کرد.

—— سورن

من تحویل سریع را دوست دارم، این به من کمک می کند تا کسب و کار را برنده شود!

—— مایکل

با تشکر از پیشنهاد حرفه ای kanglly. ما راه حل خوبی برای مشتری ما پیدا کردیم. آرزوی موفقیت برای OMC.

—— مريم

تحویل سریع، پاسخ سریع، کسب و کار سریع با OMC.

—— جیک

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر شل ضخیم فیلیپس بازدارنده شعله SM 9/125 0.9mm وزن سبک

چین فیبر شل ضخیم فیلیپس بازدارنده شعله SM 9/125 0.9mm وزن سبک تامین کننده
فیبر شل ضخیم فیلیپس بازدارنده شعله SM 9/125 0.9mm وزن سبک تامین کننده فیبر شل ضخیم فیلیپس بازدارنده شعله SM 9/125 0.9mm وزن سبک تامین کننده فیبر شل ضخیم فیلیپس بازدارنده شعله SM 9/125 0.9mm وزن سبک تامین کننده فیبر شل ضخیم فیلیپس بازدارنده شعله SM 9/125 0.9mm وزن سبک تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر شل ضخیم فیلیپس بازدارنده شعله SM 9/125 0.9mm وزن سبک

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: OMC or OEM
گواهی: ROHS and ISO
شماره مدل: SM 9/125 0.9 میلی متری شامپو زرد رنگ زرد

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 500 متری
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: 1 کیلومتر در یک درام چوبی
زمان تحویل: 3 روز
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، Paypa، کارت اعتباری
قابلیت ارائه: 1000000KM در هر ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
محل مبدا:: گوانگدونگ چین (سرزمین اصلی) نام تجاری:: OEM یا OMC
شماره مدل:: کابل فیبر نوری نوع کابل:: بافر
نوع فیبر:: SM 9/125 0.9 میلی متر فیبر زرد بافر شل فیبر تعداد:: 1F
امتیاز اشتعال پذیری: LSZH رنگ پوشش:: زرد
استحکام کششی (بلند / کوتاه مدت):: 400 / 1320N بار خرد شدن (طولانی / کوتاه مدت):: 200/1000 (N / 100 میلی متر)
200/1000 (N / 100 میلی متر):: 10D / 20D (میلی متر) دمای عملیاتی:: -20 تا + 60 درجه سانتی گراد

SM 9/125 0.9 میلی متر کابل فیبر داخلی داخل فیبر زرد شونده

فیبر بافر تولید می شود به عنوان فیبر با مواد بافر LSZH / PVC / Hytrel پوشیده شده است. انتخاب فیبر با کیفیت بالا، تجهیزات تولید خاص و دقیق طراحی شده، بهترین عملکرد محصول را به دست می دهد. کابل خود را به خصوص در اتصالات نوری در اتاق های تجهیزات ارتباطی نوری و فریم های توزیع نوری، دستگاه های نوری و تجهیزات استفاده می شود.

مشخصات

  • انتخاب فیبر با کیفیت بالا برای اطمینان از عملکرد انتقال عالی
  • کنترل سختگیرانه و مواد اولیه را تضمین می کند تا طول عمر 15 سال تضمین شود
  • یکنواختی خوب قطر فیبر بافر و توانایی نوار عالی.
  • عملکرد خوب شعله عقب مانده شعاع خم کوچک.
  • عملکرد عالی مکانیکی و محیطی.
  • فیبر رنگی برهنه در دسترس است

مشخصات

نوع فیبر G652D، G655، G656، G657، OM1، OM2، OM3، OM4
نوع بافر بافر تنگ، بافر نیمه تنگ، بافر شل
مواد پوشش PVC، OFNR، OFNP، LSZH، LSOH، NYLON
OD (um) 600،900
حداقل شعاع خمش دینامیک 20D؛ استاتیک 10D (انتظار G657)
رنگ پوشش

12 رنگ در دسترس است

هر دو 250Um و 900UM همان رنگ اگر درخواست

محدوده دما PVC: -20 ° C ~ + 90 ° C؛ LSZH: -20 ° C ~ + 60 ° C

کاربرد:

استفاده می شود به عنوان jumpers یا pigtails برای برنامه های مرکز داده

نصب شده در داخل دیوارها، زیر طبقه های باز و در فضاهای باز هوا

اتصال در فضاهای افقی بین تجهیزات فیبر نوری

راه حل ایده آل با استفاده از کابل اتصال

کابل های اتصال برای اتصالات شبکه داخلی طراحی شده اند. آنها مناسب برای استفاده به عنوان jumpers یا pigtails در لینک های نقطه به نقطه داخلی است.


کاربرد :

برای سیم کشی ساختمان

مانند ستون فقرات در شبکه های محلی

-کابل های ارتباطی اپتیکال در محوطه فیبر استفاده می شود

کابل داخلی برای توزیع افقی یا استفاده از رزیدنت

OMC ارائه می دهد دو نوع بسته کابل. بسته بندی 1 معمولا برای کابلهای داخلی و سبک وزن است. بسته بندی 2 معمولا برای کابل های سنگین وزن در فضای باز است. معمولا ما فقط گزارش تست را در بسته بسته از کابل قرار می دهیم، اما ما همچنین می توانیم به عنوان الزامات خود علامت گذاری کنیم.

اطلاعات تماس
OMC Industry Co.Limited

تماس با شخص: Sales Manager

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

کابل مادون قرمز MTP

LSZH Elite MTP Trunk Cable با فشار دادن / کشیدن نوار

دوبلکس OM3 50/125 2 میلی متر کابل MTP مادون قرمز

مقاومت کششی 24F MTP Loopback ماژول زن برای اتصال کابل نوع 1

0.35M LSZH Elite Type A MTP کابل پچ MTP APC مرد - SC Simplex 0.9 SM APC

فیبر جعبه ترمینال

4 فیبرهای پلاستیکی نوع MM نوع ABS جعبه تقسیم اپتیکال کامل برای کاربرد Wall Mount

جعبه توزیع فیبر داخلی / فضای باز 24 هسته

288 SC / LC فیبر جعبه ختم، جعبه نوری نوری 385 * 245 * 130mm

16 هسته جعبه فیبر فیبر جعبه، جعبه توزیع فیبر برای PLC Splitter

فیبر نوری Pigtail

12 هسته Ribbon Fanout 2.0 فیبر نوری Pigtail LC UPC تنها حالت 9/125 با 2.0mm دم

فیبر نوری فیبر نوری پاکت جامد خوب 12 پاکت های رنگی رنگی - مجموعه 12PCS کدبندی

اتصال دهنده Pigtail فیبر نوری Simplex 900um SC، G657A1 9/125 یکپارچهسازی با سیستمعامل فیبر نوری

کم دم دود 9/125 فیبر نوری Pigtail، FRP قدرت عضو LSZH FTTH قطره کابل

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری کابل پچ تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 fiber-opticpatchcables.com. All Rights Reserved.